8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń562
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +2
8 ppt ?

Gowin wzywa swoich kolegów do dalszej pracy. Którą sam naraił? (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gowin wzywa swoich kolegów do dalszej pracy. Którą sam naraił?

Napisał(a): apollo87 -

Jarosław Gowin napisał po wyborach napisał list do członków Porozumienia. Człowiek, który brał udział w zablokowaniu wyborów 10 maja, które wg sondaży w cuglach wygrałby zapewne obecny prezydent Andrzej Duda, podziękował swojemu stronnictwu za pomoc w kampanii Dudy i współudział w jego "znakomitym wyniku". Przypomniał o dotychczasowych sukcesach współpracy prezydenta z rządem i wezwał do dalszej pracy na rzecz Dudy. Stwierdził, że wygrana Trzaskowskiego osłabiłaby państwo i pogłębiła podziały.

Dobre, potrzebne dla obywateli projekty upadałyby na skutek prezydenckiego weta. Polsce groziłby chaos. Trudniej byłoby o skuteczną walkę z epidemią i jej gospodarczymi skutkami. Zamiast wspierać rząd w walce o zdrowie i miejsca pracy Polaków nowy ośrodek prezydencki skupiałby się na promowaniu eksperymentów obyczajowych, obcych przekonaniom większości Polaków. Nasiliłyby się podziały światopoglądowe i próby indoktrynacji naszych dzieci.

Wybór między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim to wybór między Polską ambitną i dynamiczną a Polską zadowalającą się przeciętnością.
Tylko czy te słowa nie miały przykryć tego, że gdyby nie upór Gowina byłoby dawno po wyborach i zapewne mielibyśmy już kolejną kadencję Dudy?
INTERIA.PL

Re: Gowin wzywa swoich kolegów do dalszej pracy. Którą sam naraił?

Napisał(a): ~jahu -

Właśnie widzimy "Panie Gowin" jaki chaos wprowadził PiS i jego satelity, mając większość sejmową i własnego prezydenta /sorry, notariusza/. To chory układ i dyktatura. Prezydent powinien zawsze być z innej opcji politycznej niż większość rządząca. To daje poczucie równowagi i hamuje dyktatorskie zapędy władzy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Gowin wzywa swoich kolegów do dalszej pracy. Którą sam naraił?