252
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +225
252 ppt ?

Gowina datki nie na podatki (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gowina datki nie na podatki

Napisał(a): ~Aass -

Stowarzyszenie Ekonomia Nauka Społeczeństwo "SENS" niedługo po powstaniu otrzymało ponad 236 tysięcy złotych dotacji z MNiSW. Chociaż działała dopiero 18 dni, a w jej władzach zasiadali trzy osoby związanie z partią Gowina.

Jednym z wymogów dla organizacji było doświadczenie w pracy z seniorami i przedstawienie działalności z okresu dwóch lat. No spoko, organizacja trwa 18 dni, ale na pewno spełniła ten wymóg. Wow, co się dzieje w tym kraju..
INTERIA.PL

Re: Gowina datki nie na podatki

Napisał(a): gośćRomek -

Na prowincjach,niech już będzie po 10 tys ,a w mieście tyle co Gowinowi nie starczyło od miesiąca ,do miesiąca czyli po 16 tys ,jako najniższa płaca dla wszystkich .Niech będzie ,a społeczeństwo się zadowoli.I nawet od 1-ego do 1-ego jeszcze grosik zostanie .na konto .Trzeba przemyśleć i podwyżki dla wszystkich obywateli ,a naród się odwdzięczy .

Re: Gowina datki nie na podatki

Napisał(a): Jonuch -

Ale wy dziwaczni jesteśta. Minister musi dorabiać bo mu do pierwszego nie starcza. Taka minister Zalewska legalnie nieprawidłowo przygarnęła 75 tysięcy premii i tak musi być. Ministry ciężko pracują, a wy się w pracy obijata i jesteśta ciężarem dla umęczonego rządu za grosze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gowina datki nie na podatki