Graj w grę od Play i wspieraj WOŚP (27)

Graj w grę od Play i wspieraj WOŚP

Temat dotyczy artykułu: Graj w grę od Play i wspieraj WOŚP

​Gra internetowa to tegoroczny pomysł na wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Play. Zebrane w grze kilobity Play przeliczy na złotówki i przekaże Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~NIKA -

Ludzie czy Wy poszaleliscie ,jak możecie oczerniac Owsiaka kto by zadbał o wyposażenie szpitali bo chyba nie nasz rząd.Dzięki Jurkowi mamy najlepszy sprzęt .Kto z was by robił coś takiego za Free" NIKT".JEST MI WSTYD ZE LUDZIE MOGA BYC TAK OBLUDNI.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~nika -

Ogarneli by sie niektorzy... Raz w roku gdyby kazdy pomogl to korona by nikomu z glowy nie spadla. Nawet złotòwka ma znaczenie a ludzie nic tylko dopatrują sie komu ile wpadnie w kieszen OMG -_-
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~princess12m -

Ludzie wy widzieliście ile zebrali kasy?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~An -

Czytając te komentarze nie mogę zrozumieć jednego skąd się biorą tacy ludzie nie wiem czy przemawia przez was zazdrość? Nie ważne jest ile wziął Owsiak a ile zrobił to się liczy. Obyscie wy czy wasze dzieci nigdy nie musieli przypadkiem skorzystać ze sprzętu z WOŚP nie pozdrawiam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~~~ -

Temu panu już dziękujemy, niech się najpierw uczciwie rozliczy z pieniędzy jakie wydoił od ludzi i skitrał w różnych spółkach zamiast pajacować
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~assassin XD -

Fajna gierka bardzo ciangajaca i jurz prawie zebralem 1,0000
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Patrycja -

Będę zawsze wspierać orkiestre świątecznej pomocy
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Jagoda -

Super tak tylko możemy pomuc fajmy z siebie wszystko a szczególnie ci którzy nie mogą żyć bez gier i to dla nich pestka... :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Nudne -

Kasa z Gry tylko idzie dla play bo Owsiak niezarobi ani grosza na tej grze bo jest perfidnie oszukany.Nie zapłacę ami 1 złotówki
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz