Komentarze (461)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Cynik -

Dzieci powinny być szczepione na obowiązkowe choroby już w szpitalu/żłobku/przedszkolu/szkole i nikt nikogo w kwestiach zdrowia publicznego nie powinien pytać o zdanie. Gość kto wierzy, że jest mądrzejszy niż Pasteur czy Weigl bo obejrzał film na YouTube... Goście mają ten sam poziom co ci od chemitrials czy płaskiej ziemi. Nikt mający rozum nie traktuje ich poważnie, ale z racji, że są zagrożeniem epidemiologicznym tych nie należy zbywać tylko politowaniem.
Odpowiedzi (52)

Napisał(a): ~odpowiedzialna -

Jestem mamą odpowiedzialną i dlatego szczepię swoje dzieci. Niestety nie znam żadnej mamy, która miałaby problemy poszczepienne u dziecka, a znam ich wiele. Jak widać temat powikłań jest sztucznie podsycany i nie ma to wiele wspólnego z realiami. Uważam, że dzieci nieszczepione powinny być leczone pełno płatnie w wypadku choroby i absolutnie nie powinno ich być w żłobkach, przedszkolach i szkołach.
Odpowiedzi (25)

Napisał(a): ~pytajnik -

do zwolenników szczepień, proszę o odpowiedz co wyeliminowało epidemię szkarlatyny w Australii i epidemię gruźlicy w USA? prosze o merytoryczne wpisy, na trolli nie odpowiadam. dalej
wirusy i dane epidemiologiczne z historii proszę- polio Australia- ,,,,,,,,,,,,,smiertelność, 1950- 113, 1951-346, 1952-109, żeby nie przynudzać, 1954-80, 1957- 8, 1958-4, i dalej 1962-25!!! szczepionka Salka wprowadzona w lipcu 1956 roku!!!! jak zanalizujesz te dane?????? żródło medical Journal of Australia (18.11.1967)

Odpowiedzi (17)

Napisał(a): ~werty -

umierają po grypie ,anginie,kiedyś zabijał nawet katar.Dziwne np ja nie szczepiłam się na grypę i nie choruję a moje nawiedzone koleżanki mimo szczepień ciągle chorują.
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): ~kg -

Antyszczepionkowiec to taki mocherowy beret w młodszym wydaniu. Ty podajesz fakty a on ze białe to czarne a to chore dziecko to na pewno zostało opłacone przez producentów rtęci. Witki opadają. Naczytają sie blogów pani Krysi z Warszawy co wie najlepiej i narażają pozostałą część populacji.
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): ~wkurzona -

Mam małe dzieci .Dzieci sa zaszczepione,inteligentne i zdrowe.Jako odpowiedzialna matka NIE ZYCZĘ SOBIE,aby moje dzieci w złobku i w przedszkolu mialy kontakt z dziecmi nieszczepionymi!!!!! Nic mnie nie obchodzi moda,pseudodiagnozy itd...Jezeli ktos nie szczepi dzieci to jego wybór,ale moich dzieci prosze nie narażać!!!Dla takich dzieci powinno sie wydzielic osobne sale!!!Wiem,że teraz nawiedzone mamusie podniosa larum,tylko ja mam takie samo prawo do wypowiedzi jak one i powtarzam TRZYMAJCIE NIESZCZEPIONE DZIECI Z DALA!!!!!!
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): ~db -

Polecam MegaDokument: "Wyszczepieni. Od tuszowania faktów do katastrofy". Film o dzieciach, które zostały okaleczone przez szczepionkę MMR (świnka, odra, różyczka) oraz o w jaki sposób dokonano oszustwa przy badaniach tej szczepionki, aby okazała się "bezpieczna". Prawda wyszła na jaw tylko dzięki jednemu informatorowi z grupy 5 badaczy. Reszta podpisała się pod fałszywym raportem, świadomie narażając na ciężkie kalectwa setki tysięcy dzieci... Badanie to dowiodło, że ta szczepionka powoduje autyzm (przynajmniej ta). Jeśli ktoś nie obejrzał tego dokumentu, a jest krytyczny wobec powyższego, niech właśnie najpierw go zobaczy, a gwarantuję, że nie będzie co komentować...Film jest bardzo niewygodny dla wielkich interesów i gdzie tylko się pojawi po niedługim czasie jest usuwany (stąd za każdym razem zmieniany jest tytuł), dlatego obejrzenie go polecam nie odciągać na potem:-) Na youtubie już go nie ma...https://glori(...)woq64Nj
Załączniki:
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): ~Konioll -

zacznijmy od tego ze powiklania po szczepieniu wynikaja z braku odpornosci szczepionego przed otrzymaniem szczepionki... antybiotyk, zla dieta, pzrziebienie we wczesnej fazie nierozopznane przez rodzica... program szczepien calej populacji ma na celu wyeliminowanie danej chororby i zostanie osiagniety tylko i wylacznie przy zaszczepieniu 100%. w latach 40tych 50-tych jaka byla umieralnosc noworodkow ... zapytaj babci dziadka ile dzieci starcili... ilu z nich do tej pory chodzi na cmetarz odwiedzic pomnik 70cm na 50 cm ???
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): ~Tomasz -

Czekam aż przyjdzie do Polski i zbierze solidne żniwo wsród dzieci antyszczepionkowcow !
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): ~Robert -

mądry i kochający rodzic nie szczepi swoich dzieci
Odpowiedzi (9)
Dodaj komentarz