Komentarze (461)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Joanna -

Jestem z pokolenia obowiązkowo szczepionemu m.in. na ospę i odrę. Zostałam szczęśliwie przez system opieki zdrowotnej zabezpieczona przed tymi chorobami. Rodzice tak się cieszyli, tacy odpowiedzialni byli i posłuszni lekarzowi... Zachorowanie na ospę i odrę pamiętam, przy ospie mało sobie dziury pod kolanem nie wydrapałam, przy odrze kilka dni leżałam z gorączką. Na świnkę nigdy nie byłam szczepiona. Nigdy też na to nie zachorowałam. Tyle w temacie szczepień i robienia ludziom wody z mózgów przez zwolenników szczepień i robienia z nich niewolników systemu.
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~szczepić -

wszystkich szczepić.. po kilka razy szczepić... wszystkich, bez wyjątku.. no może po za nami
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): ~adas -

żądam nie przyjmowania do przedszkoli i szkół dzieci nie szczepionych oraz całkowitej odpłatności za wszelkie leczenie takich dzieci jesli zachorują z powodu braku szczepień dlaczego ja podatnik mam płacić za czyjąś głupotę?
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ~Robert -

mądry i kochający rodzic nie szczepi swoich dzieci
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ~Ania -

czy jeszcze ktos tutaj wierzy w szczepienia ?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Konioll -

zacznijmy od tego ze powiklania po szczepieniu wynikaja z braku odpornosci szczepionego przed otrzymaniem szczepionki... antybiotyk, zla dieta, pzrziebienie we wczesnej fazie nierozopznane przez rodzica... program szczepien calej populacji ma na celu wyeliminowanie danej chororby i zostanie osiagniety tylko i wylacznie przy zaszczepieniu 100%. w latach 40tych 50-tych jaka byla umieralnosc noworodkow ... zapytaj babci dziadka ile dzieci starcili... ilu z nich do tej pory chodzi na cmetarz odwiedzic pomnik 70cm na 50 cm ???
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): ~Piękna -

Cieszę się, że moja SZCZEPIONA córka nie będzie miała skaz po ospie na twarzy jakie muszę codziennie maskować.
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ~pytajnik -

do zwolenników szczepień, proszę o odpowiedz co wyeliminowało epidemię szkarlatyny w Australii i epidemię gruźlicy w USA? prosze o merytoryczne wpisy, na trolli nie odpowiadam. dalej
wirusy i dane epidemiologiczne z historii proszę- polio Australia- ,,,,,,,,,,,,,smiertelność, 1950- 113, 1951-346, 1952-109, żeby nie przynudzać, 1954-80, 1957- 8, 1958-4, i dalej 1962-25!!! szczepionka Salka wprowadzona w lipcu 1956 roku!!!! jak zanalizujesz te dane?????? żródło medical Journal of Australia (18.11.1967)

Odpowiedzi (17)

Napisał(a): ~miki -

trzeba zrobić medialną epidemie, bo szczepionki się marnują
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~julian -

ile razy już wstawiacie ten obrazek z fotoshopa ?
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz