Komentarze (461)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~patrze i widze -

zdjecie jest spreparowane czerwone ciapki jak od łapek psich regularnene,typowe kopiuj wklej...big farma ma nieograniczone środki na indoktrynacje a tu taka fuszera
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~db -

Polecam MegaDokument: "Wyszczepieni. Od tuszowania faktów do katastrofy". Film o dzieciach, które zostały okaleczone przez szczepionkę MMR (świnka, odra, różyczka) oraz o w jaki sposób dokonano oszustwa przy badaniach tej szczepionki, aby okazała się "bezpieczna". Prawda wyszła na jaw tylko dzięki jednemu informatorowi z grupy 5 badaczy. Reszta podpisała się pod fałszywym raportem, świadomie narażając na ciężkie kalectwa setki tysięcy dzieci... Badanie to dowiodło, że ta szczepionka powoduje autyzm (przynajmniej ta). Jeśli ktoś nie obejrzał tego dokumentu, a jest krytyczny wobec powyższego, niech właśnie najpierw go zobaczy, a gwarantuję, że nie będzie co komentować...Film jest bardzo niewygodny dla wielkich interesów i gdzie tylko się pojawi po niedługim czasie jest usuwany (stąd za każdym razem zmieniany jest tytuł), dlatego obejrzenie go polecam nie odciągać na potem:-) Na youtubie już go nie ma...https://glori(...)woq64Nj
Załączniki:
Odpowiedzi (15)

Napisał(a): ~sir -

A mnie zaszczepili reptilianie za pomocą chemtrails kosmicznym pneumokokonem, umieram, aaaa!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~eguu -

Ludwik Pasteur przewraca się w grobie jak czyta wasze komentarze
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~monia -

Jeśli rodzice nie chcą zaszczepić swoich dzieci to ich sprawa ale w razie choroby powinni pokryć koszty leczenia z własnych pieniędzy a nie liczyć na NFZ. Proste.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~Oburzona -

Najpierw gruzlica teraz odra. Nie rozumie dlaczego ich wpuszczamy tak masowo do ktaju. Z tego co pamietam nie jest to narod, ktory jakkolwiek nam pomógł w historii, wiec chyba nie mamy długi wobec nich. Jak sie nie szczepia to out, a nie teraz zajmuja miejsca pracy polakom i jeszcze sieją jakimis syfami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~odpowiedzialna -

Jestem mamą odpowiedzialną i dlatego szczepię swoje dzieci. Niestety nie znam żadnej mamy, która miałaby problemy poszczepienne u dziecka, a znam ich wiele. Jak widać temat powikłań jest sztucznie podsycany i nie ma to wiele wspólnego z realiami. Uważam, że dzieci nieszczepione powinny być leczone pełno płatnie w wypadku choroby i absolutnie nie powinno ich być w żłobkach, przedszkolach i szkołach.
Odpowiedzi (25)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Aska -

I przywoza nam zaraze .... Co jest z Polskim rzadem?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Stop -

Komentarz zostal usuniety ze wzgledow reg.... Hahahahahah wiadomo
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz