36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +2
36 ppt ?

Grubą kobietą zainteresuje się tylko gruby mężczyzna? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Grubą kobietą zainteresuje się tylko gruby mężczyzna?

Napisał(a): beriaFana -

Najważniejsze, to nie tulić się i nie głaskać mówiąc: my to jesteśmy grube i takie zostaniemy. I olać facetów ! Schudnijcie dla siebie ! Dla Waszych dzieci ! Dla zdrowia. To nie jest łatwa praca, ale warto. I nie trzeba zaraz kupować nowego dresu, adidasków, czy karnetu na siłownię. Na początek wyrzucić słodkie z menu, posiłki rozplanować tak żeby było ich pięć i pierwszy posiłek zaraz po przebudzeniu czyli jak najwcześniej i woda- 2- 2,5 litra dziennie. Po 200 ml co pół godziny. Zdrowy jadłospis można znaleźć w necie, albo zainwestować w dietetyka. Teraz jest dobry czas- wiosna, która daje nadzieję :)
Pozdrawiam i idę do lasu z kijkami- i tez mi się dziś nie chce ;)))
INTERIA.PL

I bardzo ważne: wyznaczajcie sobie małe cele. Nie liczcie na spektakularne spadki, chociaż przy dużej nadwadze, początkowo "spada" szybko. Ruch to jest klucz do tracenia na wadze, ale porządny godzinny marsz, aż pot cieknie po doopie. I odżywianie- regularne małe posiłki, dobrze zbilansowane. Poczytajcie, poszukajcie- ja nie jestem specjalistką- dzielę się swoimi sposobami:)

Napisał(a): gość -

beriaFana I bardzo ważne: wyznaczajcie sobie małe cele. Nie liczcie na spektakularne spadki, chociaż przy dużej nadwadze, początkowo "spada" szybko. Ruch to jest klucz do tracenia na wadze, ale porządny godzinny marsz, aż pot cieknie po doopie. I odżywianie- regularne małe posiłki, dobrze zbilansowane. Poczytajcie, poszukajcie- ja nie jestem specjalistką- dzielę się swoimi sposobami:)
Ty gruba kobieta:-)))))))))))

beriaFana I bardzo ważne: wyznaczajcie sobie małe cele. Nie liczcie na spektakularne spadki, chociaż przy dużej nadwadze, początkowo "spada" szybko. Ruch to jest klucz do tracenia na wadze, ale porządny godzinny marsz, aż pot cieknie po doopie. I odżywianie- regularne małe posiłki, dobrze zbilansowane. Poczytajcie, poszukajcie- ja nie jestem specjalistką- dzielę się swoimi sposobami:)
Poczytajcie, poszukajcie- ja nie jestem specjalistką- dzielę się swoimi sposobami:) jesteś gruba d**a. Kto by pomyślał, kto by pomyślał. A na taką szczupłą laskę się tu promujesz!

beriaFana Najważniejsze, to nie tulić się i nie głaskać mówiąc: my to jesteśmy grube i takie zostaniemy. I olać facetów ! Schudnijcie dla siebie ! Dla Waszych dzieci ! Dla zdrowia. To nie jest łatwa praca, ale warto. I nie trzeba zaraz kupować nowego dresu, adidasków, czy karnetu na siłownię. Na początek wyrzucić słodkie z menu, posiłki rozplanować tak żeby było ich pięć i pierwszy posiłek zaraz po przebudzeniu czyli jak najwcześniej i woda- 2- 2,5 litra dziennie. Po 200 ml co pół godziny. Zdrowy jadłospis można znaleźć w necie, albo zainwestować w dietetyka. Teraz jest dobry czas- wiosna, która daje nadzieję :)
Pozdrawiam i idę do lasu z kijkami- i tez mi się dziś nie chce ;)))
hahahahah grubas, grubas

gość hahahahah grubas, grubas
Dla niektórych pewnie grubas, choć kombinezon na motocykl mam w rozmiarze 38, więc chyba aż takim grubasem nie jestem. Ale wciąż się mam na baczności bo mam wrażenie, że kalorie z powietrza pobieram.
Niestety nie należę do ludzi, którzy mogą bezkarnie jeść. Muszę ze sportem być za pan brat. Ale lubię to, nawet jak mi się czasami nie chce.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Grubą kobietą zainteresuje się tylko gruby mężczyzna?