34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń955
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +-13
34 ppt ?

Grubaska na plaży (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Grubaska na plaży

Napisał(a): Gość -

Czy grubej kobiecie wypada pokazać się w dwuczęściowym , skąpym stroju kąpielowym na plaży / basenie ? Jednych obrzydza, szokuje , a innym zupełnie nie przeszkadza. A waszym zdanie wypada puszystej kobiecie aż tak rozebrać się nad wodą?

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Grubaska na plaży

Osoby z nadwaga tzw.grubasy też chcą użyć trochę lata-słońca wody i plaży. Jednak moim zdaniem strój plażowy nie powinien krepować ani właścicielkę a tym bardziej innych plażowiczów.Widziałabym tę Panią w narzuconej luźnej bluzeczce na szerszych ramiączkach na strój kąpielowy nawet dwuczęściowy Wyglądałaby estetycznie i byłoby jej wygodnie.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Marianna7 Czy grubej kobiecie wypada pokazać się w dwuczęściowym , skąpym stroju kąpielowym na plaży / basenie ? Jednych obrzydza, szokuje , a innym zupełnie nie przeszkadza. A waszym zdanie wypada puszystej kobiecie aż tak rozebrać się nad wodą?

0004G3R125KEDN6X
Powiem tak samo za siebie...w moim wypadku figura ,cialo jest ok lecz patrzac z boku mam wysuniety brzuch 5 miesiecy w ciazy ,nie moge nic z tym zrobic wstydze sie za to ,ale jak ktos juz tu opisal szeroka bluzeczka i jest ok.
Mojego brzucha wstydze sie tylko w moim kraju ,w innych krajach nawet nie zakladam dodatkowych szarf lub szerokiej bluzeczki.
Tylko prosze zrozumiec ...lezysz sobie na kocu a obok ciebie facet lub kobieta jak na zdjeciu ..opalajaca sie z rozkraczajacymi nogami nie bede opisywac dalej bo kazdy wie o co chodzi.
Kazdy z nas powiniem uwage zwracac na samych siebie ,myslac ze tak nie mozna jefnak obok nas opalaja sie ludzie

wiem że w Afryce pewne plemiona preferują kobiety balerony , ale co u dzikich jest piękne nie koniecznie ładne w Europie , kobieta jak i facet przy tuszy mają prawo korzystać z dobrodziejstw natury ale z taktem bo nie dla każdego zwały tłuszczu , obwisły brzuch to przyjemny widok a chodzi o to by wszyscy czuli się dobrze i nic nie stracą ci co trochę zakryją mankamenty figury

emha
Marianna7 Ja uważam że mają prawo wyjść na plaże tak jak każdy inny , to tylko ciało ...
Chyba nie słyszałaś niewybrednych komentarzy przechodzących osób o osobach z tuszą na plaży i w skąpym odzieniu.
przejmujesz sie gimbaza>

Marianna7 Czy grubej kobiecie wypada pokazać się w dwuczęściowym , skąpym stroju kąpielowym na plaży / basenie ? Jednych obrzydza, szokuje , a innym zupełnie nie przeszkadza. A waszym zdanie wypada puszystej kobiecie aż tak rozebrać się nad wodą?

Zdjęcie
myśle,ze takie panie powinny zakladać jakieś lekkie chusty itp wynalazki, na swoje biodra. wtedy troche zamaskują tuszę, nie będą sie wstydzić no i będą atrakcyjniejsze
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • grubasy na plazy
Do góry strony: Grubaska na plaży