142
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
142 ppt ?

Grubi ludzie nie mają życia! (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Grubi ludzie nie mają życia!

Napisał(a): gość -

Grubi są zmorą środków komunikacji miejskiej. Kiedy do autobusu wsiada osoba ze znaczną nadwagą pada blady strach na pasażerów obok których pozostało wolne miejsce i nie jest to żadne uprzedzenie do człowieka, tylko poczucie dyskomfortu, a nieraz także niesmaku. Raz widziałam scenkę jak otyła kobieta niemal rozpłaszczała szczupłego współpasażera przyciskając go do okna swoją tłustą i spoconą pachą, natomiast sama niemal zostałam zepchnięta z siedzenia, kiedy taki kobieton usiadł obok mnie i przez pół drogi czułam jej spocone udzisko na moim udzie i nie mając już gdzie się przesunąć w końcu wstałam. Pewnie teraz kobieta skarży się wszystkim, że nienawidzi się grubasów, a tak naprawdę to ona zmusiła mnie do dalszej jazdy na stojąco, przy moich problemach zdrowotnych.
INTERIA.PL

Nadwaga wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi :choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, zawały itd. Ludzie sobie sprawy z tego nie zdają a potem jest już za późno! Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się regularnie i zdrowo odżywiać! Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to!
Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez głodowania i bez efektu jo-jo.
idealnafigura.com/gberes

gość Grubi są zmorą środków komunikacji miejskiej. Kiedy do autobusu wsiada osoba ze znaczną nadwagą pada blady strach na pasażerów obok których pozostało wolne miejsce i nie jest to żadne uprzedzenie do człowieka, tylko poczucie dyskomfortu, a nieraz także niesmaku. Raz widziałam scenkę jak otyła kobieta niemal rozpłaszczała szczupłego współpasażera przyciskając go do okna swoją tłustą i spoconą pachą, natomiast sama niemal zostałam zepchnięta z siedzenia, kiedy taki kobieton usiadł obok mnie i przez pół drogi czułam jej spocone udzisko na moim udzie i nie mając już gdzie się przesunąć w końcu wstałam. Pewnie teraz kobieta skarży się wszystkim, że nienawidzi się grubasów, a tak naprawdę to ona zmusiła mnie do dalszej jazdy na stojąco, przy moich problemach zdrowotnych.
a ja jestem gruba bez nadwagi i moj facet kocha moje gladkie cialko...chlop nie pies i na kosciach nie bedzie lezal...a propos Pani Magda Gesler jest puszysta i jakiego ma faceta i niejeden by sie o nia staral..zadbana apetyczna a ci frajerzy faceci niech gniota sie okosci wlasnych zon i lasek.np.tyrystor..wiecej trzeszczenia wlozku:-)))ha ha ha

gość Grubi są zmorą środków komunikacji miejskiej. Kiedy do autobusu wsiada osoba ze znaczną nadwagą pada blady strach na pasażerów obok których pozostało wolne miejsce i nie jest to żadne uprzedzenie do człowieka, tylko poczucie dyskomfortu, a nieraz także niesmaku. Raz widziałam scenkę jak otyła kobieta niemal rozpłaszczała szczupłego współpasażera przyciskając go do okna swoją tłustą i spoconą pachą, natomiast sama niemal zostałam zepchnięta z siedzenia, kiedy taki kobieton usiadł obok mnie i przez pół drogi czułam jej spocone udzisko na moim udzie i nie mając już gdzie się przesunąć w końcu wstałam. Pewnie teraz kobieta skarży się wszystkim, że nienawidzi się grubasów, a tak naprawdę to ona zmusiła mnie do dalszej jazdy na stojąco, przy moich problemach zdrowotnych.
a kto ci laluniu kaze jezdzic autobusem??? wsiadaj na rower i zapierd....durna babo albo stoj pokrako w autobusie:-)))

Napisał(a): Gość -

gość
tyrystor0
gość
tyrystor0 To nie moja sprawa, ale dlaczego zamiast narzekać nie chcecie się odchudzić ? To nie jest kwestia tylko wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia...a co do tych Grycanek, to wkurza co innego...gdyby Pani Monika, laska zgrabna i mądra z nogami po szyję chciała zaistnieć w TV, to by ja wyśmiano(albo jakiś znajomy od mediów najpierw by chciał sobie poużywać :)).....a jakieś grube baby potrafią się wepchać dzięki kumoterstwu ( jak wszędzie w całej Polsce) i szczelnie wypełniają mi ekran, nic nie widzę :) Tyle Hej
a twoja chuda i tez ...po kumoterstwu...zawsze mowisz na wyrost i spuchlizne...nudny jestes jak flaki z olejem...nic nie robisz tylko caly czas przed kompem,tez pewnie masz juz brzuch pod nosem :-)
Odezwała się ..zołza, co nie przyjmuje krytyki.......to wpier....słonine dalej....Na zdrowie :)
Wpier...co chce i nic ci do tego..twoimi krytykami nikt sie nie przejmuje bo to nie krytyka a krytykanctwo ale ty malo co pojmujesz...spojrz na siebie narcyzie :-)
A niech wpier...... w swojej szopie co chce, a nie promuje się dzięki koneksją w TV, bo nawet na sekretarkę by ją nie przyjęto z tą tuszą !......a ja spoglądam na siebie i widzę Adonisa :) Miłego dnia :)

tyrystor0
gość
tyrystor0
gość
tyrystor0 To nie moja sprawa, ale dlaczego zamiast narzekać nie chcecie się odchudzić ? To nie jest kwestia tylko wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia...a co do tych Grycanek, to wkurza co innego...gdyby Pani Monika, laska zgrabna i mądra z nogami po szyję chciała zaistnieć w TV, to by ja wyśmiano(albo jakiś znajomy od mediów najpierw by chciał sobie poużywać :)).....a jakieś grube baby potrafią się wepchać dzięki kumoterstwu ( jak wszędzie w całej Polsce) i szczelnie wypełniają mi ekran, nic nie widzę :) Tyle Hej
a twoja chuda i tez ...po kumoterstwu...zawsze mowisz na wyrost i spuchlizne...nudny jestes jak flaki z olejem...nic nie robisz tylko caly czas przed kompem,tez pewnie masz juz brzuch pod nosem :-)
Odezwała się ..zołza, co nie przyjmuje krytyki.......to wpier....słonine dalej....Na zdrowie :)
Wpier...co chce i nic ci do tego..twoimi krytykami nikt sie nie przejmuje bo to nie krytyka a krytykanctwo ale ty malo co pojmujesz...spojrz na siebie narcyzie :-)
A niech wpier...... w swojej szopie co chce, a nie promuje się dzięki koneksją w TV, bo nawet na sekretarkę by ją nie przyjęto z tą tuszą !......a ja spoglądam na siebie i widzę Adonisa :) Miłego dnia :)
no i wreszcie pozbyles sie kompleksow nizszosci a myslalam,ze nigdy sie z nich nie wyleczysz...rowniez milego dnia Adonisie!

gość
tyrystor0
gość
tyrystor0
gość
no i wreszcie pozbyles sie kompleksow nizszosci a myslalam,ze nigdy sie z nich nie wyleczysz...rowniez milego dnia Adonisie!
No widzisz można...trzymam za ciebie kciuki :) ... a z tym myśleniem nie przesadzaj, nie przyzwyczajonym szkodzi ! Miłego dnia :)

gość Ja na przyklad jestem gruba....nie z tego powodu ze duzo jem...wrecz przeciwnie
chodzi o to ze mam zadka chorobe hormonalna... i chodz bym chciala schudnac to nie idzie bo jednak hormony wygrywaja....jem raz dziennie i bardzo zdrowo i do tego tyle sie ruszam ze normalnie to powinnam byc szczupla kobietka :) marze o tym....i robie cos w tym kierunku....ale jak napisalam wyzej, mam ta chorobe i musze sie z tym pogodzic ze chuda juz nie bede :( a niestety na moja chorobe nie ma lekarstwa.....i mi jest tym bardziej smutno jak slysze ze ktos mowi ze jestem gruba, bo ta osoba nie zdaje sobie z tego sprawy ze to nie przez jedzenie....
i nie mowie ze byc grubym jest okey...wrecz przeciwnie! jak to sie mowi co za duzo to nie zdrowo....mozna byc puszystym...ale nie do przesady ze 150 kg i wstac nie mozna...masakra
Na pewno nie jesz raz dziennie :) nie opowiadaj bajek. Na chorobę wszyscy zwalają. Znam taką co ma podobno cukrzycę a wpie****la za kilkoro, szczególnie słodycze i napoje słodzone. Nie żryj tyle, bedzie ci lżej.

Uważam, że każdy ma prawo wyglądać i odżywiać się tak jak chce. Chociaż nie zawsze jest to takie proste przełożenie, czasem otyłość to nie nieumiarkowanie w jedzeniu, tylko szereg problemów, które są tłumione właśnie przez jedzenie. Ale wagę da się opanować! Bardzo dobrym sposobem jest odchudzanie pod opieką specjalistów na wczasach odchudzających w Primavera Spa nad polskim morzem :)

Dziewczyno!!!! To nie hormony decydują o twojej nadwadze czy otyłości, ale sposób żywienia. Jak napisałaś, jesz tylko raz dziennie. Oto odpowiedz dlaczego jesteś otyła! Twój organizm magazynuje to co zjesz żeby mieć energię na resztę dnia, bo wie, nauczył się, że następny posiłek będzie dopiero jutro.... Krzywdę sobie robisz i tyle. Nierozumiem tylko dlaczego, skoro wszędzie dookoła słyszy sie, że trzeba jeść regularnie żeby nie spowalniać metabolizmu. Wypracuj sobie racjonalny sposób żywienia (jeść raz dziennie to skrajna głupota), a hormony nie przeszkodzą Ci w walce o sylwetkę. POZDRAWIAM
gość Ja na przyklad jestem gruba....nie z tego powodu ze duzo jem...wrecz przeciwnie
chodzi o to ze mam zadka chorobe hormonalna... i chodz bym chciala schudnac to nie idzie bo jednak hormony wygrywaja....jem raz dziennie i bardzo zdrowo i do tego tyle sie ruszam ze normalnie to powinnam byc szczupla kobietka :) marze o tym....i robie cos w tym kierunku....ale jak napisalam wyzej, mam ta chorobe i musze sie z tym pogodzic ze chuda juz nie bede :( a niestety na moja chorobe nie ma lekarstwa.....i mi jest tym bardziej smutno jak slysze ze ktos mowi ze jestem gruba, bo ta osoba nie zdaje sobie z tego sprawy ze to nie przez jedzenie....
i nie mowie ze byc grubym jest okey...wrecz przeciwnie! jak to sie mowi co za duzo to nie zdrowo....mozna byc puszystym...ale nie do przesady ze 150 kg i wstac nie mozna...masakra

puszyste nie majom dobrego szczęscia w miłości aby założyć rodzine ,znależć chłopaka,szczupłe majom duzo razy większe powodzenie i szybciej sto razy krotnie założom rodzine,znajdom chłopaka majom wiecej szczęścia w życiu jak puszyste.

gość
Na pewno nie jesz raz dziennie :) nie opowiadaj bajek. Na chorobę wszyscy zwalają. Znam taką co ma podobno cukrzycę a wpie****la za kilkoro, szczególnie słodycze i napoje słodzone. Nie żryj tyle, bedzie ci lżej.
nie każdy puszysty musi mnieć cukrzycę,jeśli jom ma to pewne to dziedziczne od rodziców

gość Nie mam nic przeciwko, jak się nazwałaś "grubasom". Bywają osoby z wielką nadwagą i są sympatyczne, elegancko ubrane itd. Ale są też "grubasy" które siedząc na przeciw szczupłej osoby, zazdroszczą jej figury wpieprzając przy tym wszystko co w ręce wpadnie i zieją jadem z zazdrości.
Racja, ja juz uslyszalam na imprezce grillowej od pani wazacej 100kg, że jestem kościotrupem i szkieletorem ( tak sa nazywane osoby nawet noszace rozm.38), ludziom aż mowę odebralo. Jestem jaka jestem, czyli seksownie szczuplą dojrzalą kobietą (70F), nikomu nie ublizam z powodu jego tuszy, "nobody is perfect". Pani swoje powiedziala, by pozniej wziąc z talerza dwie kaszanki z grilla.Pozdr, wszystkich tych z waga mniejsza i wieksza, ludzie nie dzielą sie na szczuplych i grubych, tylko na mądrych i glupich.

gość
a kto ci laluniu kaze jezdzic autobusem??? wsiadaj na rower i zapierd....durna babo albo stoj pokrako w autobusie:-)))
haaa tak pokraka
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • grubi ludzie
  • grubi ludzie nie powinny
  • Grubi ludzie forum
  • grube ludze
  • grubi ludzier
  • dlaczego nie nawidzimy grubasow
  • grubi ludzie w polsce
Do góry strony: Grubi ludzie nie mają życia!