414
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi163
  • Ocen na +0
414 ppt ?

Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :) (164)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): Gość -

Witam Kochani! Potrzebuję wsparcia w odchudzaniu... chcę zrzucic 15 kg. Zaczynam od jutra. Razem będzie łatwiej. Nie chce żeby to była jakaś katująca cialo i duszę dieta,ale rozsądna i zdrowa,nie tylko na czas zrzucenia zbędnych kg,ale na zawsze. Szukam chętnych by móc się wspólnie cieszyć i doradzać. Przyłączycie się?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): gość -

Ja zaczełam miesiąc temu tez miałam 15kg do zrzucenia zostało mi 8 startowałam z 78 dzis mam 71 :) cieszy ale duzo przedemną .Nie mam specjalnej diety licze skrupulatnie kalorie ,jem do 17 i biegam prawie codziennie po pół godzinki .Życze powodzenia mi też jest potrzebne hehe bo te początkowe kiloski to woda teraz najgorsze przedemną Pozdrawiam

Reklama

ja sie dołącze. Moim problemem są słodycze i węglowodany , ciężko mi sie oprzec białej bułeczce i czekoladce. Ćwiczęna orbitreku ok 40 minut 4 razy w tyg ale brak rezultatów bo nie potrafie trzymać diety.Ale teraz mam was wiec sie postaram.

Napisał(a): SYLV -

SYLV
gość Ja tez zaczynam juz dzis od dawna chcialam sie za to wziasc mam do zbycia 20 kg.ryby woda salata biegi co dzien tak zaczynam...
1,5 kg na tydzien i bede szczesliwa zaraz ide biegac chodz nie jest mi latwo ale jesli czegos sie chce mozna wszystko
rano kawa z mlekiem pozniej salara i marchewka starta

Witam serdecznie!
Nie dojadałam między posiłkami ,kolacje jadłam o 18,chodziłam ,przemieszczałam sie na nogach.Wiadomo,że jak dalej to środkiem lokomocji ale nigdy nie siadałam tylko stałam ,np w tramwaju.Po miesiącu pozwal.ałam sobie na małe co nie co
Obecnie ważę 56,7 przy wzroście 158.Zanim zaczęłam ,ważyłam 86 kg.Troszkę to trwało ale warto było .Zajęło mi to ok pół roku.Nie mam jojo-a jeszcze dużo jeździłam rowerem-prawdziwym rowerem.,nie wisi mi skóra jestem zadowoloną 50-latka.
Co do diety-nie stosowałam żadnej,poza samokontrolą i ,że tak powiem,wstrzemięźliwoscią od dojadania -ma sie rozumiec.
Zyczę powodzenia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odchudzanie wsparcie forum
  • grupy wsparcia dla odchudzających się
  • zasady potrzebne przy odchudzaniu sie
  • odchudzanie w grupie wsparcia
  • potrzebne przy odchudzaniu
  • odchudzanie grupy wsparcia
Do góry strony: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)