Odpowiadasz na:
Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam Kochani! Potrzebuję wsparcia w odchudzaniu... chcę zrzucic 15 kg. Zaczynam od jutra. Razem będzie łatwiej. Nie chce żeby to była jakaś katująca cialo i duszę dieta,ale rozsądna i zdrowa,nie tylko na czas zrzucenia zbędnych kg,ale na zawsze. Szukam chętnych by móc się wspólnie cieszyć i doradzać. Przyłączycie się?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): ~Kudi7 -

Najciężej jest zacząć, jeśli do tej pory miało się jedynie złe nawyki żywieniowe i bardzo mało ruchu.
Ja zdecydowałam się w końcu wziąć sprawę w swoje ręce i obecnie korzystam z diety i ćwiczeń z laBonitafit, połączenie idealne. Nie chodzę głodna, mam ułożony plan ćwiczeń i trenuję z filmikami, i widzę już pierwsze efekty. Polecam wszystkim, którym zależy na zdrowiu, dobrym samopoczuciu i świetnym wyglądzie :)

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): ~Marek -

Adrianna Ja zaczynałam wiele razy i przeważnie kończyło się szybko i bez efektów. Teraz postanowiłam konkretnie do tego podejść. Wszystko sobie rozpisałam. Zaczęłam zamawiać Wygodną Dietę i jeżdzę od czerwca do pracy rowerem. Pierwsze efekty widzę. Oby tak dalej.
Chcesz kumpla do jazdy? Będę cię z tyłu popychać :)

Reklama

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): Adrianna -

Ja zaczynałam wiele razy i przeważnie kończyło się szybko i bez efektów. Teraz postanowiłam konkretnie do tego podejść. Wszystko sobie rozpisałam. Zaczęłam zamawiać Wygodną Dietę i jeżdzę od czerwca do pracy rowerem. Pierwsze efekty widzę. Oby tak dalej.

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): gość -

Jwwitam wszystkich ja też zaczynam walkę z kilogramami mam do zgubienia podobnie jak wy mam nadziej ze jakoś dam radę. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia

Reklama