Odpowiadasz na:
Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam Kochani! Potrzebuję wsparcia w odchudzaniu... chcę zrzucic 15 kg. Zaczynam od jutra. Razem będzie łatwiej. Nie chce żeby to była jakaś katująca cialo i duszę dieta,ale rozsądna i zdrowa,nie tylko na czas zrzucenia zbędnych kg,ale na zawsze. Szukam chętnych by móc się wspólnie cieszyć i doradzać. Przyłączycie się?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): ~misialove93 -

Też miałam problem powracających kilogramów. Udało mi się czasem zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam od Ady (tel. 731 154 299), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

Napisał(a): gość -

Chętnie się przyłączę, moim celem jest zrzucić 12 kg.

Reklama

Napisał(a): ~czasdlaciebie -

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od reklam suplementów i innych

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ek(...)oxn.pl/

Po przyjęciu na forum, zyskasz dostęp do działów takich jak
- Dzienniki odchudzania
-Diety
-Co robić by pokonać głód
-Co zrobić gdy nadchodzi WILCZY NAPAD
-Dlaczego warto być szczupłą osobą
-Najlepsze Ćwiczenia
-Zdrowe Przepisy
-Niskokaloryczne Przepisy
-Filmiki i Zdjęcia motywacyjne
i wiele innych

Po rejestracji na forum działa czat także można pogadać też o wszystkim i o niczym ;)

Napisał(a): ~Gość -

Najszybciej towarzystwo do procesu odchudzania można znaleźć na grupie wyzwaniowej, do któórej dostęp można uzyskać w odpowiedzi na zapis w linkuhttp://bit.ly(...)ekamili

Reklama