Odpowiadasz na:
Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam Kochani! Potrzebuję wsparcia w odchudzaniu... chcę zrzucic 15 kg. Zaczynam od jutra. Razem będzie łatwiej. Nie chce żeby to była jakaś katująca cialo i duszę dieta,ale rozsądna i zdrowa,nie tylko na czas zrzucenia zbędnych kg,ale na zawsze. Szukam chętnych by móc się wspólnie cieszyć i doradzać. Przyłączycie się?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): ~Marek -

Adrianna Ja zaczynałam wiele razy i przeważnie kończyło się szybko i bez efektów. Teraz postanowiłam konkretnie do tego podejść. Wszystko sobie rozpisałam. Zaczęłam zamawiać Wygodną Dietę i jeżdzę od czerwca do pracy rowerem. Pierwsze efekty widzę. Oby tak dalej.
Chcesz kumpla do jazdy? Będę cię z tyłu popychać :)

Napisał(a): Adrianna -

Ja zaczynałam wiele razy i przeważnie kończyło się szybko i bez efektów. Teraz postanowiłam konkretnie do tego podejść. Wszystko sobie rozpisałam. Zaczęłam zamawiać Wygodną Dietę i jeżdzę od czerwca do pracy rowerem. Pierwsze efekty widzę. Oby tak dalej.

Reklama

Napisał(a): gość -

Jwwitam wszystkich ja też zaczynam walkę z kilogramami mam do zgubienia podobnie jak wy mam nadziej ze jakoś dam radę. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia

Napisał(a): ~ Kaśka -

Milion razy już próbowałam zrzucić kilogramy, ale mogę powiedzieć o pewnym moim sposobie , który się sprawdza. Korzystam z dużego Planera Miesięcznego firmy allboards, Jest to tablica 150x100 z wyszczególnionymi dniami tygodnia. Wiadomo że łatwiej nam zaplanować coś na miesiąc niż na pół roku, jakoś podświadomość lepiej działa.

Reklama