414
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi163
  • Ocen na +0
414 ppt ?

Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :) (164)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): Gość -

heloo dziewczyny i chłopaki :P jak tam Wasze dietki udalo sie cos schudnać ??? ja diete przerwałam tzn biegam dalej i nie jem po 18 ale jem juz wszystko tzn bez jakis hamburgerów , chipsów i kg słodyczy choć paseczka czekoladki od czasu do czasu sobie nie odmawiam ,ziemniaki smażone ,tłuste zostawiam lubie jesć zdrowo ale stanęłam na 62 :) i jest dobrze jak zaczynałam było 78 wiec jest 16 kg za mna teraz czuje sie super i uwielbiam uwagi ludz "i jak Ty schudłaś" hihi a jak Wam idzie??

Napisał(a): gość -

Witam
Schudnąć tak szybko nie można, ja osobiście nie mam z tym problemu, jestem szczupły, ale moja narzeczona kiedyś się odchudzała i udało się zbić dużo kilogramów. Dużo ćwiczeń, ruchu, mało jedzenia, odpowiednia jego ilość zrobiły swoje. Ja oprócz tego znam pewien program fitness ze Stanów Zjednoczonych, który może bardzo pomóc w odchudzaniu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to udzielę więcej informacji. Bogumił

Reklama

Reklama

Witam,
Jestem studentką socjologi , od dłuższego czasu fascynuje mnie współczesny fenomen diety i kobiecego ciała. Ta prywatna fascynacja w ostatnich czasach przerodziła się w temat mojej pracy magisterskiej "Społeczeństwo diet. Analiza stylów życia współczesnych kobiet w kontekście kultury konsumpcji" . Zauważyłam, że współczesne kobiety żyją na granicy dwóch przekazów kultury, z jednej strony przekaz mówi "jedź, korzystaj z życia", z drugiej jednak strony słyszymy " nie jedź, dbaj o figurę". Nie jest łatwo żyć w świecie, który z jednej strony kusi nas słodkimi batonikami, czy chrupiącymi chipsami, a z drugiej pokazuje nam wzór kobiecej sylwetki, który jest szczupły wyćwiczony, który nie ma problemu z doborem ubrań w odpowiednim rozmiarze. W tym kontekście piszę swoją prace dyplomową, którą chciałabym poprzeć badaniami- w  formie 20 wywiadów z kobietami, które są/były na diecie odchudzającej. Interesują mnie osobiste opinie i odczucia, dotyczące ich życia przed przejściem na dietę i w trakcie. Takie badania są ważne, ponieważ choć współcześnie kładzie się taki nacisk na diety. Dostępne nam są setki tysięcy diet, w każdym mieście jest co najmniej jeden poradnia dietetyczna, a otyłość staje się problemem, to tak na prawdę nikt poza samymi odchudzającymi się nie wie jaki wiele trudu i samodyscypliny wymaga dieta. Dlatego zapraszam do udziału w badaniu ( wywiady odbyły by się za pośrednictwem internetu). 
Jeżeli chcecie się podzielić swoimi wrażeniami i przemyśleniami, a jednocześnie pomóc mi naświetlić ten problem, piszcie na lori1209@op.pl.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja też potrzebuję wsparcia, odchudzam się już od jakiegoś czasu, efekty są już widoczne, d tego ćwiczę, ale ostatnio mam jakieś załamanie formy :( boję się, że braknie mi motywacji. A obiecałam sobie, że jeśli schudnę jeszcze dwa kilo, to w nagrodę zafunduje sobie zabieg Lipo-Laser, w Krakowie (cały Pakiet), znalazłam całkiem przystępny w http://www.vi(...)air.pl/ oni mają niezłe opinie i ceny też ok, a dla mojego ciała i wysiłku jaki włożyłam w odchudzanie, to będzie idealna nagroda:)

Witam
Dużo niesamowitych i bardzo nieprawdopodobnych historii można tu wyczytać, pewnie powiedzie że wiele z nich jest aż do nieuwierzenia ale moja też taka jest. Opowiem wam ją, otóż pewnego dnia a był to chyba jeden z najszczęśliwszych dni mojego życia, postanowiłam coś z nim zrobić, postanowiłam już nie patrzeć z obrzydzeniem na moje odbicie w lustrze, wiem że takich postanowień było już co nie miara, ale teraz coś we mnie pękło, coś się złamało i nie rezygnowałam z moich marzeń...otóż idąc do pracy zawsze idę przystanek wcześniej to samo jak wysiadam z autobusu, przystanek wcześniej, zrezygnowałam z wind, zdecydowanie wybieram schody, zapisałam się na zajęcia w basenie (by moje i tak już schorowane stawy troszkę odciążyć). Bardzo wam polecam takie małe kroczki, ale jak wielkie dla mnie. Jeśli któraś z was jest z Warszawy polecam zajęcia w Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne "Figura" fajne Panie, miła atmosfera mi się udało w ciągu 4 m-cy zrzuciłam ponad 10 kg

Witam 💕
Jeśli masz ochotę zmienić coś dla siebie 😃 💚 być pozytywna, mieć energię, zrzucić parę kilogramów to zapraszam cię na mój profil na Facebooku Izabela Hadaś, a opowiem ci o programie, który mi pomógł zrobić coś dla siebie 😃
Zmienił moje nawyki żywieniowe 🍎, mam więcej energii, i pozbylam się paru kilo. 😄
Daj znać w komentarzu, jeśli cię to ciekawi 💕
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odchudzanie wsparcie forum
  • grupy wsparcia dla odchudzających się
  • zasady potrzebne przy odchudzaniu sie
  • odchudzanie w grupie wsparcia
  • potrzebne przy odchudzaniu
  • odchudzanie grupy wsparcia
Do góry strony: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)