414
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi163
  • Ocen na +0
414 ppt ?

Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :) (164)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)

Napisał(a): anusia2013 -

Ja już od czerwca ubiegłego roku odchudzam się, spadło ze mnie 12 kg, z tym że w trakcie zrobiłam dietę 13-to dniową tzw. kopenhaską, na której schudłam 7 kg. Wszystkie diety zbijają kilogramy ale po nich skończeniu jest tzw. efekt jojo. Dietę tę zrobiłam nie w celu schudnięcia ale w celu zmiany w przemianie materii i oczyszczenia organizmu. Po pierwszym razie przestałam puchnąć i do dziś nie puchną mi nogi, a bywało tak że rano nie mogłam ubrać butów zwłaszcza, po drugim razie przestałam objadać się słodyczami, teraz po trzecim razie chyba nic specjalnego poza 7 kilogramami mi nie ubyło, zresztą za każdym razem tyle samo traciłam, a mąż po 9 kg tracił. Łatwiej zrobić dietę z kimś to dopinguje i podtrzymuje na duchu. Po diecie 13. dni jadłam wszystko ale mniej, to tak wypada po 0,5 kg na miesiąc i nie mam efektu jojo. Teraz lekarz kazał mi stracić 5 kg, ze względu na wyskoki cholesterol, w trzy miesiące i tu potrzebuję wsparcia, czy mam przejść na same warzywa i owoce? , a może przejść na Allevo?
Pozdrawiam wszystkich odchudzających się.

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja tez z checią bym zaczęła z Wami się odchudzać , ale niestety na świeta ugotowałam zbyt duzo pysznych potraw , żeby z nich zrezygnować . Może po Świetach złapie motywacje zwłaszcza ,że mój mąż wspomniał coś o wczasach w Turcji...

Reklama

ja jestem od lutego na diecie Yokebe.To suplementy diety.Oczywiscie ze na poczytku to wszystko jest trudne i czasami wracaja napady glodu i wtedy sie zjada cos zakazanego,ale przeciez w zalozeniu jest pokonywanie wlasnych slabosci,wiec kazdy napad glodu zaspokojony wywarem warzywnym czy szklanka wody jest sukcesem na tej drodze.Nawet swieta sa czasem,gdy stosuje sie do zalozen mojej diety.Mam wsparcie w moim partnerze,tez chudnie i nawet z lepszym skutkiem.Najwazniejszym efektem diety jest zmiana sposobu myslenia i traktowania pozywienia.Ja licze kalorie,sprawdzam sklad produktow i czesto odstawiam na polke w sklepie,jak widze,ze w czyms jest cala masa cukru.Jasne,ze daleka droga jeszcze przede mna,ale za kazdym razem jak waga wskazuje odrobine mniej,to ciesze sie,ze udaje mi sie pokonywac stopnie tej drogi........jakze milo jest wedrowac bez zadyszki,schylic sie bez obawy,ze wystajacy brzuszek nie pozwoli zasznurowac butow.Przede mna i moim partnerem czas wiekszej aktywnosci fizycznej,bo mamy w planie kilometry na rowerze.......czy i jak pomoze nam to spalic wiecej nadmiarow zobaczymy.
Mysle,ze kazdy sposob walki z nadwaga jest dobry,jesli nie wyniszcza organizmu.Czesto czytam netowe rewelacje o roznych dietach i wiem z tego wszystkiego jedno.Do odchudzania trzeba dojrzec,trzeba miec w sobie przekonanie,ze robimy to dla siebie,dla zdrowia,czasami dla estetyki.Poki nie osiagniemy tego poziomu myslenia,to zadna dieta nam nie pomoze.Zycze wszystkim wytrwalosci w postanowienia walki z nadwaga,trzymam kciuki za wspolodchudzajacych......i do spotkania w swiecie lzejszych ludzi.......niebawem.

Napisał(a): kasnata -

Święta ,święta i po świętach ,żeby za dużo się nie objeść piłam dużo wody przegotowanej cały czas ale najwięcej przed posiłkami,działało zjadałam mniej i byłam pełna,hura....,a od jutra trochę ćwiczeń myślę nad bieganiem choć wolałabym rower,zobaczymy ,mam nadzieję że dzięki grupie dam radę teraz mam 66 kg przy wzroście 164 ,chciałabym zjechać do 55kg

Napisał(a): Gość -

7 minutowy trening to program ćwiczeń i diety z wirtualnym trenerem który poprowadzi cię za rękę, pomoże, zachęci .
Wyobraź sobie, że chudniesz, zdrowo trenując 3 razy w tygodniu po 7 minut !http://www.7m(...)ystynaR
Pierwszą oczywistą zaletą programu 7 minutowy trening jest to, że możesz ćwiczyć zarówno w domu jak i na siłowni, o dowolnej porze , takiej  która ci odpowiada. Przed przystąpieniem do ćwiczeń wypełniasz krótką ankietę na podstawie której zostaje ci przydzielony odpowiedni zestaw ćwiczeń. Program składa się z ponad stu materiałów filmowych przedstawiających ćwiczenia w domu zarówno jak i na siłowni, spośród których wybierany jest zestaw odpowiedni dla ciebie. Dopasowany dla ciebie zestaw ćwiczeń obejmuje 10 dni treningu. Każdy zestaw prostych ćwiczeń dotyczy innej partii mięśni i jest dokładnie przedstawiony na filmie wideo. Po dziesięciu dniach cykl się powtarza. Gdy ćwiczenia stają się zbyt proste wtedy jesteś gotowa na zmianę. Ponownie wypełniasz ankietę podając odpowiedzi na zadane pytania i na tej podstawie zostaje ci przydzielony nowy zestaw ćwiczeń na 10 dni spośród ponad stu filmów instruktażowych z bazy programu.

Jakiś czas temu pisałem , że schudłem 21 kg. Teraz po ponownym powrocie do diety wygląda to tak. Schudlem 21 kg przytyłem tylko 2 kg, i terazz jestem już ok miesiąca na diecie i schudłem 6 kg. Czyli łącznie schudłem 25kg :) a lato juz za pasem :D Przypomne ze plan ułozyli mi ludzie z netu. Kontakt : dietatrening@wp.pl Jestem ich stałym klientem :D opyla sie :D

gość 09,00 płatki owsiane zalane wodą + serek homo-( zmiksowane 100g chudzielca + 100g jogo + łyzka dżemu z lidla dozwolonego) + 150g ogórków kiszonych + 200g pomidora z cebulką

14.00 100g schabu panierowanego w 2 żókach + 400g sałatki z białej kapustyz pomidorem i z sosem smietanowo- majonezowo- czosnkowym ( majonez dozwolony)

19.00 50 g basmati + 150g jogo naturalnego z cynamonem + 200g ogórków kiszonych + 150g marchewki surowej
woow!to jest dieta? to ja sie zastanawiam co ty bez diety jadasz... az ocieka tluszczem...

Dieta to nie wszystko.Trzeba zmienić styl życia.Mam na myśli konieczność uprawiania jakiegoś sportu.Myślę,że najlepiej połączyć jedno z drugim.Proponuję ci 7 Minutowy Trening .W tym systemie masz dokładnie to czego szukasz dietę, wsparcie osób podobnych do ciebie i trening,który zajmuje kilka minut dziennie trzy razy w tygodniu.Ja korzystam z tego systemu od stycznia i jestem b. zadowolony.Wszystkiego dowiesz się pod tym adresemhttp://www.7m(...)MCMLXXV
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odchudzanie wsparcie forum
  • grupy wsparcia dla odchudzających się
  • zasady potrzebne przy odchudzaniu sie
  • odchudzanie w grupie wsparcia
  • potrzebne przy odchudzaniu
  • odchudzanie grupy wsparcia
Do góry strony: Grupa wsparcia w odchudzaniu POTRZEBNA ! :)