138
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +6
138 ppt ?

Grzech przeciwko Duchowi Świętemu. (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.

Napisał(a): stiffnecked -

stevn
Lee1
stevn
Lee1 Dodam jeszcze tylko, że cierpi na to połowa osób na tym forum, szczególnie na obsesje związane z religią.
Wcale tego nie neguję :)
" RELIGIA " (oparta na liturgii), zastępuje osobistą RELACJĘ z JEZUSEM.
Komu zastepuje, temu zastepuje.

Napisał(a): ~Default -

Żeby zbluźnić Duchowi Świętemu musi On najpierw zagościć w Twoim sercu. Będziesz wtedy wiedzieć, że to Duch Święty zaczyna wtedy kierować Twoje życie do doskonałości. Kto się temu będzie buntował i nie będzie chciał się nawrócić mimo widocznych cudów i znaków ten będzie bluźnił Duchowi Świętemu. Takie jest moje zdanie.

Napisał(a): ~Pomoc Duchowa -

Nie zadręczaj się jeśli akurat Duch Święty przyszedł Ci na myśl w blużnierczych słowach czy myślach i ciągle wkoło wkoło i ta myśl tkwi w Twojej głowie że tyle razy o Nim żle pomyślałeś to masz przechlapane i nic tylko piekło i już nie dostąpisz wybaczenia bo grzechy przeciwko Duchowi Św są nie przebaczone Nigdy tak nie myśl Owszem nie przebaczone są te w których Ty chcesz tkwić ale jeśli takich myśli nie chcesz i wyrzekasz się w Imię Jezusa Chrystusa to czym się przejmujesz grzechu nie ma bo Pan Jezus i te Twoje myśli złe wykupił Pomódl się Litania do Ducha Świętego i zmów Koronkę do Miłosierdzia Bożego najlepiej w piątek o godz 15 A ja wesprę cię również w Twojej prośbie Nic się nie martw myślę że jesteś bliżej Boga niż Ci się wydaje bo szatan chce cię zwieść i to jego sprawa Jak będziesz dręczony zaopatrz się w wodę święconą i żegnaj się mów Boże wejrzyj ku wspomożeniu memu Panie pośpiesz ku ratunkowi memu Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz zawsze i na wieki wieków Amen albo do Matki Świętej Pod Twoją obronę Wierzę że ozdrowiejesz z Panem Bogiem

Napisał(a): ~gość -

Grzech ten wynika z zatwardziałości serca, a nie z jakichś tam myśli. Najkrócej - jeśli nie otworzysz się na boże milosierdzie, Bóg nie może niczego zdziałać w Twoim życiu. Jest to świadome i uporczywe trwanie w grzechu. Jeśli szczerze bedziesz żałował za grzechy, uznasz swój grzech przed Bogiem, przystąpisz do sakramentu pokuty i pojednania, otwierasz się na miłosierdzie, Bóg działa. Nie ma takiego grzechu, którego Bóg nie wybaczy :) Ale trzeba chcieć tego przebaczenia :)

Napisał(a): ~Anonim -

Jeśli piszesz, bo to rzeczywiście Twój problem, a nie kpina, to zachęcam, byś porozmawiał o tym z kapłanem lub zapytał o to na forum katolickim, bo tu może się niestety jak widać pojawić sporo odpowiedzi, które mogą wprowadzić jeszcze większy zamęt w Twoje sumienie. Pozdrawiam serdecznie.

Napisał(a): ~mnb -

zyjesz oddychasz to jest twoj duch ,jak wyzioniesz ducha to ciebie pochowaja,wiec jak obraziles ducha obojetnie jakiego czy swietego czy swojego,to najprawdopodobniej i tak jego malo obchadza twoje slowa ,dlaej dychasz,i masz przemyslenia ,na ten temat to sie nie obrazil,bo ja to niby dycham ,ale ducha niema wsrodku,u mnie wiec mnie nie obrazisz,nie urazisz,bo zeby mnie obrazic to jeszcze duch musi byc,moj duch poprostu sobie poszedl i wrocic nie chce,i calkiem jego nie obrazilam,wiec sie nie martw,kiedys przeczytalam ,w bibli,ze na swiat,bedzie puszczony trup,kto zywego trupa pozna ten juz jest zbawiony ,chyba ja jestem zywym trupem ,jak by co

Napisał(a): gość -

Michał Anioł jest wodzem wojsk niebieskich i pokonał szatana w chwili jego buntu mówiąc: któż jak Bóg! Duch Święty jest trzecią osobą Trójcy Świętej, jest uświęcicielem, pocieszycielem i obrońcą naszym. W Kościele pojawiają się Jego dary i charyzmaty. Jest Bogiem jak Ojciec i Syn. Jeśli pojawiają się złe mysli o Nim, nie jest to grzech, a działanie szatana. Grzechem jest jeśli te myśli są przez nas przyjmowane i akceptowane.
Trzeba pracować nad sobą i natychmiast odrzucać myśli które pochodzą od złego A myśleć z miłością i wdzięcznością o Bogu

Napisał(a): ~Teolog -

Przemysław Grzech przeciwko Duchowi świętemu to nic innego jak dopuszczanie się świadome i celowe naruszenie dziesięciu przykazań, a modlitwa jest tylko jedna: Ojcze nasz, Ojciec jest jeden a reszta to stworzenia w tym J.Paweł 2 A NIE ŚWIĘTYM.
Wszystko zgodnie z Biblią.Modlitwa tylko do Ojca przez Syna Bożego ,,Jedynego Pośrednika" (spr. w listach, m.inn. list do Tym.).
Katechizm na potrzeby KK przeinaczył wszystko i naucza straszne kłamstwa,których Biblia nie popiera.Nie idźcie drogą KK i żadnej religii.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Grzech przeciwko Duchowi Świętemu.