Odpowiadasz na:
grzybica!!!!!!!!!!!

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
dziewczyny pomoznie..Mam chlopaka i od 2 lat współżyjemy –biore tabletki anty. Jak mnie zaczęło na dole piec i swedziec- od razu polecialam do gina. Przy wizycie lekarz powiedzial zr to grzybica i dał mi globulki i tabletki do łykania. mi pomoglo ale zastanowilo mnie dlaczego lekarz kazal te pojsc do lekarza mojemu chlopakowi?? w zyciu mu tego nie powiem chyba umre ze wstydu jak mu powiem ze mialam grzyba.. lekarz mowi ze on tez moze miec grzybice, ale to prawda?? na prawde musze go wyslac do lekarza, nie ma innego sposobu? btw do jakiego lekarza powinien sie udac??

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: grzybica!!!!!!!!!!!

Napisał(a): gość -

Jakbyście miały ochotę porozmawiać z kimś jeszcze na ten temat to na pewno na daymynews.pl znajdą się jakieś osoby, które były w podobnej sytuacji i na pewno będą mogły powiedzieć jak to u nich dokładnie wyglądało.

Reklama

Napisał(a): gość -

Nie wstydź się powiedzieć o grzybicy to nic strasznego. Jednak, by mieć spokój i by grzybica nie wracała wyślij partnera do lekarza pierwszego kontaktu. On przepisze leczenie lub co byłoby lepsze każde zrobić badania i dopiero wtedy wypisze leki (albo wyśle do innego specjalisty). Zacznij łykać lacibios femina na odbudowę mikroflory pochwy po leczeniu i dobrze byś stosowała go dalej profilaktycznie, szczególnie że bierzesz tabletki antykoncepcyjne (wtedy częściej pojawiają się infekcje intymne).

Napisał(a): Gość -

musisz pogadac z chlopakiem o tym problemie. Twój facet może być nosicielem i nieświadomie Cię zarażać. Powinniście się oboje leczyć, bo infekcja będzie cały czas powracać. ja też to miałam i oboje braliśmy z mężem trioxal. 3mam kciuki za was :)

Reklama