GUS podał ważne dane o produkcji przemysłowej! (6)

GUS podał ważne dane o produkcji przemysłowej!

Temat dotyczy artykułu: GUS podał ważne dane o produkcji przemysłowej!

Produkcja przemysłowa w lipcu wzrosła o 5,2 proc. rok do roku, po wzroście o 1,2 proc. w czerwcu, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła o 2,3 proc. - poinformował Główny Urząd Statystyczny. Wynik jest zupełnie dobry, komentują analitycy.

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Dziadek Piotr -

Dziadku Janku Winiecki jesteś zakorzeniony w PRL , recesja przyjdzie a ty powinieneś dać se spokój z ekonomią i na emeryturkę, po masz skrzywiony umysł i nie nadajesz się do pracy w XXI wieku...
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Daarr -

Rząd powinien: ODBIUROKRATYZOWAĆ GOSPODARKĘ !!! WPROWADZIĆ 1% PODATKU OBROTOWEGO !!! STWORZYĆ NOWY, rozwojowy PROGRAM dla PRZEDSIĘBIORCÓW !! W Polsce MA kto PRACOWAĆ, trzeba tylko umieć TWORZYĆ MIEJSCA PRACY !! W Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Kielcach, Łodzi oraz Katowicach, odbyły się spotkania z panem Wojciechem Kornowskim (byłym właścicielem i menadżerem szpitali Korvita w Poznaniu) na temat Jak UZDROWIĆ Polską Służbę Zdrowia. Kornowski UDOWADNIAŁ (przykładami), że w Polsce można UZDROWIĆ Służbę Zdrowia tak, aby pacjenci byli zadowoleni !! Zapytany z sali co sądzi o UPADŁOŚCIACH POLSKICH FIRM, powiedział, że trzeba usiąść i STWORZYĆ NOWY, rozwojowy PROGRAM dla PRZEDSIĘBIORCÓW uwzględniający: CZAS PŁATNOŚCI, PODATKI, KREDYTY dla FIRM oraz co NAJWAŻNIEJSZE ODBIUROKRATYZOWAĆ GOSPODARKĘ (podał WIELE PRZYKŁADÓW) !!! STWIERDZIŁ min. że TRZEBA wprowadzić JEDEN PODATEK (wynoszący ok. 1% od obrotu firmy) dla WSZYSTKICH FIRM, a NIKT nie UNIKNIE płacenia PODATKÓW (nawet DUŻE FIRMY), a zarazem ZMNIEJSZY się BIUROKRACJA!!! FIRMY (prywatne i państwowe) POWINNY mieć ULGI przy zatrudnieniu (%) PRACOWNIKÓW po 50 ROKU życia (takim osobom jest BARDZO CIĘŻKO znaleźć pracę), szczególnie kobietom !!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~tak czyli jak? -

Wzrosła po wzroście, ale spadła.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~waham się -

Wynik jest tyci pici ,
ani dobry ani zły lecz żaden .
Dokładność pomiaru jest taka że równie dobrze można powiedzieć że jest -0,5% .
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz