938
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń70 tys.
  • Odpowiedzi162
  • Ocen na +300
938 ppt ?

Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę (163)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę

Napisał(a): gość -

Jeżeli sie wyspowiadali i wyrazili zal za grzechy z mocnym postanowieniem poprawy to dostali rozgrzeszenie. Jak z postanowienia nic nie wyszło to znowu wyrazili zal i mocne postanowienie. Itd.
Ktoś ich spowiadał i nie nakazał , żeby zrzekli się kapłaństwa.
Jak mocno musi być rozpowszechnione zakłamanie i fałsz , cynizm wśród kleru. Oni sie nie boja Boga , bo po prostu w niego nie wieżą.

Reklama

Napisał(a): mki -

Interia od razu obwieszcza ze wpis nie zgodny z ich regulaminem taka rośnie nam wolność . Pedofila z Watykanu za karę zesłali do Łomży i tam go obcałowywali po pierścieniach i to nasz papież już święty .
buc1 To wszystko prawda i pisałem o tym, ale prawdy pisać nie wolno. Zobacz jakich szybkich PiS ma trolli, są w momencie. Takie mają zalecenia o PiS i kleru, jeśli napiszesz temat o pedofili, to natychmiast się pojawia troll i pisze o LGBT. Taka jest socjotechnika obrony wartości. Prezes obiecał piętnować tych, którzy ośmielą się mówić prawdę. Napiszesz prawdę, to dobrze wiesz, która użytkowniczka napisze do adminki o usunięcie twojego nicka. Przerażające jest załamanie tych ludzi.

Reklama

Zadziwiające jest to, że nie spotkałam jeszcze osoby mającej doczynienia z ks.pedofilem. ludzie z mojego szerokiego otoczenia spotkali dobrych kapłanów...
Zachęcam do myślenia i rozejrzenia się wokoło, generalizacja to ucieczka od prawdy.

Kiedy Wy, ludzie zaczniecie reflektować. Wyobraźcie sobie, że w waszej rodzinie był pedofil, np.twoj brat. To cierpienie dla calej rodziny. I teraz wszyscy mówią, że cała twoja rodzina i Ty to pedofile i gwałciciele...jeszcze dokładają bólu...
Jaka różnica pomiędzy tym przykładem a kościołem???
Używajcie proszę szarych komórek...nie na darmo je mamy.

Napisał(a): ~gość -

gość Kiedy Wy, ludzie zaczniecie reflektować. Wyobraźcie sobie, że w waszej rodzinie był pedofil, np.twoj brat. To cierpienie dla calej rodziny. I teraz wszyscy mówią, że cała twoja rodzina i Ty to pedofile i gwałciciele...jeszcze dokładają bólu...
Jaka różnica pomiędzy tym przykładem a kościołem???
Używajcie proszę szarych komórek...nie na darmo je mamy.
Słaby przykład. Musiałby brat jeszcze być członkiem organizacji walczącej z pedofilią i napominać wszystkich, jak to źle postępują. Musiałby mieć też skądś kredyt zaufania społecznego - być nauczycielem albo księdzem na przykład. Rodzina też musiała by twierdzić, że wcale nie ma tego problemu i wysłać brata do krewnych, żeby zniknął z lokalnej społeczności, gdzie są pokrzywdzone przez niego dzieci. Do tego jeszcze w tej rodzinie dziadek i wujek też byliby pedofilami. Oczywiście dziadek już nie żyje, a wujek gdzieś wyjechał, więc nie ma sprawy. No i z ojca na syna wszyscy tam żyli w celibacie.
Wtedy było by podobnie.

Napisał(a): ~Gość -

buc1 To wszystko prawda i pisałem o tym, ale prawdy pisać nie wolno. Zobacz jakich szybkich PiS ma trolli, są w momencie. Takie mają zalecenia o PiS i kleru, jeśli napiszesz temat o pedofili, to natychmiast się pojawia troll i pisze o LGBT. Taka jest socjotechnika obrony wartości. Prezes obiecał piętnować tych, którzy ośmielą się mówić prawdę. Napiszesz prawdę, to dobrze wiesz, która użytkowniczka napisze do adminki o usunięcie twojego nicka. Przerażające jest załamanie tych ludzi.
Ta kłamliwa i bełkotliwa propaganda pochodzi z zaleceń uchwały krajowego prowidu oun, syjonistycznego spędu z WallStreat, według kogoś, tak zwanej masonerii czy tam wolnomurarzy zaśmiecających Gdańsk, zleceniodawców jakiegoś tunelu w Austrii, gdzie diabeł paradował po scenie. Czy może z jakiegoś innego opętanego i zbrodniczego swiństwa? Zresztą czy to PiS czy PO lub inna partia. One wszystkie są od 1990 roku nie legalne. Nie uzyskały wymaganej ordynacji wyborczej, więc cała władza w Polsce od początku, to jedna wielka, nie legalna junta. Z tego co wiem opętana i zbrodnicza, cała międzynarodówka jak np. operacja Aerodynamic. Zastanawiam się, czy pisząc takie bełkoty na tej tubie, każą wam podpisywać cyrograf z diabłem "Będą wołać, by góry ich zasłoniły" No piękny tunel w Austrii wykopano.

Napisał(a): ~angry -

........................to chyba uciekinierka z TWOREK

Napisał(a): ~irka1 -

Jakie społeczeństwo taki kościół. Drzwi kścioła są szeroko otwarte dla każdego.
Nic dziwnego , że pod płaszczykiem pobożności i miejsca skruchy od niegodziwości ukrywają się zwyrodnialcy. Trzeba być na to przygotowanym, bo ludzie są ze swej natury grzeszni.
W zgromadzeniu gdzie wyznaje się boga, bezbożnicy chętnie się ukrywają otoczeni nimbem
niewinności czują się pewnie. Także ci na zewnątrz nie próżnują, tworząc intrygi, prowokacje i propagandę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę