938
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń70 tys.
  • Odpowiedzi162
  • Ocen na +300
938 ppt ?

Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę (163)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę

Napisał(a): ~anonim -

To bardzo dziwne,siostra zakonna prowadzi dom publiczny dzieci od 4 -10 lat dla księży ,tych darmozjadów,wieprzy,grubymi dyszlami do dziecka,nawet krzywdził ofiary ból przy obrazach jego boga ,bo oni mają swojego boga do manipulacji wierzących,dać ból dzieciom nawet dziecku 4 letnie motrosił dyszlem ,powinno się rozwiązać kler kościoły bo tworzą terroryzm ,sieją zakłamania,każą na kolana przy figurach z gipsu oddawać kosztowności bo to bogowi,do jego kieszeni na lepsze życie zryć do wagi 250 kg,są zboczeńcami bez karnymi powołują się na Watykan a ten ich broni ,cały krąg sadystyczny wywalić ze szkół z dala od dziecka rozwiązać ,ludzie sobie stworzą nowego boga w swoim domu dla siebie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~lina -

~Wojownik Pana to już nudne... sprawa dotyczy ubiegłego wieku w Argentynie, Ciekawe Dlaczego nie piszer sie, że KGB przemycila prawoe 1000 agntow jako ksisezy tylko do USA w latach 60.
Po to by pozniej wybuchla wielka afera wUSA pedofilska....
to pewnie dziennikarzyna nie iwe .... pisze gotowce bo taki rtozkaz od LGBT ...
typowy pisowki troll w natarciu[b][/b]

Reklama

Napisał(a): Tata -

Jak ja bym się dowiedział że moje dziecko zostało skrzywdzone przez gościa w koloratce,to bez względu na jego wiek pozbawiony by był wszelakich wizualnych dobrodziejstw w jakie Bozia go wyposażył. Na 4literach by nie mógł usiąść przez conajmniej 2 tygodnie. Sorry ale w wymiar sprawiedliwości w obecnych czasach to ja nie wierzę. Zaraz by takiego księdza przenieśli do innej parafii i po temacie. A tak jak w Bęartach wojny Tarantino, znamię na czole i wszyscy wiedzą że to pedofil.
Każdego takiego zwyrodnialca w ten sposób powinno się znakowac na zawsze.

Reklama

Napisał(a): ~ala -

buc1 To wszystko prawda i pisałem o tym, ale prawdy pisać nie wolno. Zobacz jakich szybkich PiS ma trolli, są w momencie. Takie mają zalecenia o PiS i kleru, jeśli napiszesz temat o pedofili, to natychmiast się pojawia troll i pisze o LGBT. Taka jest socjotechnika obrony wartości. Prezes obiecał piętnować tych, którzy ośmielą się mówić prawdę. Napiszesz prawdę, to dobrze wiesz, która użytkowniczka napisze do adminki o usunięcie twojego nicka. Przerażające jest załamanie tych ludzi.
Weź się lecz psychopolityku.

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

buc1 To wszystko prawda i pisałem o tym, ale prawdy pisać nie wolno. Zobacz jakich szybkich PiS ma trolli, są w momencie. Takie mają zalecenia o PiS i kleru, jeśli napiszesz temat o pedofili, to natychmiast się pojawia troll i pisze o LGBT. Taka jest socjotechnika obrony wartości. Prezes obiecał piętnować tych, którzy ośmielą się mówić prawdę. Napiszesz prawdę, to dobrze wiesz, która użytkowniczka napisze do adminki o usunięcie twojego nicka. Przerażające jest załamanie tych ludzi.
zacznijmy szukac po id tych troli pisowskich i pietnujmy ich w realu to moze pojda po riozum do glowy a nie sprzedaja sie jak judasz za srebrniki

Napisał(a): ~Chendriks -

Ale cię ten epizod obszedł, aż współczuję. Proponuję się zainteresować pedofilią wśród artystów i celebrytów, ich jest dużo więcej i skala pedofilii na pewno większa. Niech zgadnę: ten temat cię na pewno nie interesuje?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę