Odpowiadasz na:
Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
Po co mieliby adoptować. Zgłaszali zapotrzebowanie a siostra zakonna dostarczała ile i jakie trzeba Jeszcze bardziej przeraża fakt, że do gwałtów na dzieciach miało dochodzić nie tylko w łazienkach, ogrodzie i piwnicy szkoły, ale nawet w niewielkiej kapliczce, w której dzieci przyjmowały sakramenty. prokuratura zadecydowała o zatrzymaniu dwóch księży pełniących obowiązki w placówce dla głuchoniemych – 82-letniego Nicola Corradi i 56-letniego Horacio Corbacho. Okazało się, że wykorzystywanie seksualne mogło dotyczyć nawet 24 dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę

Napisał(a): ireneo -

gość Właśnie! Ludzie sami narażają swoje dzieci dobrowolnie pchając je ksiezom w łapy. Dlatego moje nie chodzą na religię i do kościoła. I wcale nie są z tego powodu nieszczęśliwe. Przynajmniej widzą, że ksiądz to zwykły facet, tyle, że w spódnicy i wcale nie należy mu się większy szacunek z tego faktu.
Jeden powiedział że jego wyświęcone ręce są jak samego Jezusa więc trzeba je całować dla odpustu. Dlatego wiele matek im odpuszcza Może taki boski palec w majyeczkach dziecka kiedyś zaowocuje łaską bożą?

Re: Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę

Napisał(a): gość -

Właśnie! Ludzie sami narażają swoje dzieci dobrowolnie pchając je ksiezom w łapy. Dlatego moje nie chodzą na religię i do kościoła. I wcale nie są z tego powodu nieszczęśliwe. Przynajmniej widzą, że ksiądz to zwykły facet, tyle, że w spódnicy i wcale nie należy mu się większy szacunek z tego faktu.

Reklama

Re: Gwałciciele w koloratkach obsługiwani przez zakonnicę

Napisał(a): ~Nik -

~eda
~Ewa
Shadow15 Pewnie z LGBT byli !
glupich nie sieja , sami sie rodza ….. niestety z pewnoscia byli z ………….kosciola
no paczpan a ciebie posiali , a te ksieża to kto? myszki miki czy homoseksualiści?
homoseksualiści to nie pedofile

Reklama