23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń912
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +16
23 ppt ?

Gwałty po pigułkach gwałtu w Uniejowie Club Nautilus (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gwałty po pigułkach gwałtu w Uniejowie Club Nautilus

Napisał(a): ~StałaBywlczyni -

Dziewczyny uważajcie jest grupa stałych bywalców z Turku którzy przyjeżdżają aby zaliczyć laski
i dolewają i też dosypują do napojów a później tracisz świadomość i Cię wyprowadzają, stajesz się
senna, otępiała i bez reakcji na wszystko. Nie wiesz co się dzieje i myślisz że to po alko. Lekko wypijesz, zagadują, kupują Ci coś do picia i dalej film Ci się urywa, nie reagujesz a jesteś kierowana przez
jednego z nich do wyjścia. Wiem co mówię, widziane na własne oczy.
INTERIA.PL

Re: Gwałty po pigułkach gwałtu w Uniejowie Club Nautilus

Napisał(a): ~Izka -

malania Czemu nie zareagowałaś, skoro widziałaś na własne oczy?
Słyszałam o jakiś 35-40 latkach takich cwaniakach tam stałych bywalcach.
Jak się znają z ochroną, menago to jeszcze kłopoty będziesz miała jak doniesiesz bo oni im powiedzą.

Napisał(a): gość -

Witam sama tam jezdze od jakiegos czasu i nie spotkalam sie z tym co panie pisza.jezeli sa takie sytuacje to czemu panie pija wlasnie alkochol z tymi panami??? Nikt im nie wlawa na sile chyba wiedza z kim pija i co a co do ochrony sympatyczni ludzie nie wiem z kim panie rozmawiaja ale dla mnie to ludzie na poziomie.Rozumie ze jest nagonka na klub ale czemu odrazu wszyatkich skreslac.A to ze panie sie same pchaja na ochrone i panow co stawiaja darmowe drinki to nikt tego nie widzi tylko oj drogie panie.Prosze was o jedno nie pijcie z kim kolwiek to problemy znikna pozdrawiam serdecznie

Napisał(a): Monika -

Witam drogie panie mam do was pytanie czy spotkalyscie sie z propozyja sexu od pana Mirka menagera klubu.Pytanie kieruje dlatego poniewaz sama dostalam taka propozycje ostatnio jak bylam w klubie.Ja osobiscie jestem oburzona taki zachowaniem pan Mirek podchodzi i proponuje drinka po czym rozmawia smieje sie jest mily po czasie znowu proponuje drinka ale juz zaczyna przytulac obmacywac i proponowac sex.Co on sobie mysli ze kupi kobiecie drinka a ona odrazu poleci z nim na sex no to sie bardzo pomylil prosze cos z tym zrobic pisze tu o wladzach klubu

Napisał(a): Gosia -

Witam chce sie z wami podzielic sytuacja jak spotkala mnie w zeszla sobote w klubie.Byla wraz z kolezankami i mezem w klubie na wejsciu powital nas pan Mirek bardzo mily na poczatku co w pozniejszym czasie okazal sie chamem i prostakiem. Boze wspolczuje kobieta z ktorymi rozmawia jak mozna byc tak bezczelnym i nadgorliwym facetem😞.Pan Mirek przynosil nam drinki do stolika gdy bylysmy w stanie upojenia owy Mirek zaczal dobierac sie do mnie i mojej kolezanki lapiac mnie za posladki obmacuja i co najlepsze proponujac sex widzac ze moj maz jest bardzo zmeczony hi hi. Czy wladze klubu nie wiedza o nim co on tam wyprawia boze zrobcie z nim porzadek to jest wasza wizytowka klubu wstyd

Napisał(a): ~Lesiu -

Ogólnie w klubie jedt do d... Panowie stoją bo Panie jakieś zgrywające gwiazdy, jedna od drugiej większa dama bez ferrari nie podchodź, to ciekawe jak nim wjechać do klubu. Albo z drugiej strony jakieś puste bo wdające się z ochroną lub zonatymi. Słabo bardzo słabo. Paną co stoją i się przyglądają to się nie dziwię. Co do jakis tm Panó z Turku 40 letnich -hmm może są tacy co kobinują ale co się dziwić normalnej dziewczyny tam nie poznasz, a menagaer sam spija kobiety by je zaliczyć. Ochrona zamiast pilnować myśli o zdadzaniu swoich kobiet i zaliczaniu pustych lasek bo takie tylko się wdadzą z ochroną. Lipa - nie ma tam po co jeździć. Byłem trzy razy i można się napatrzeć wystrczająco.

Napisał(a): ~Izka -

gość Witam sama tam jezdze od jakiegos czasu i nie spotkalam sie z tym co panie pisza.jezeli sa takie sytuacje to czemu panie pija wlasnie alkochol z tymi panami??? Nikt im nie wlawa na sile chyba wiedza z kim pija i co a co do ochrony sympatyczni ludzie nie wiem z kim panie rozmawiaja ale dla mnie to ludzie na poziomie.Rozumie ze jest nagonka na klub ale czemu odrazu wszyatkich skreslac.A to ze panie sie same pchaja na ochrone i panow co stawiaja darmowe drinki to nikt tego nie widzi tylko oj drogie panie.Prosze was o jedno nie pijcie z kim kolwiek to problemy znikna pozdrawiam serdecznie
Pewnie jesteś z ochrony hehe pustaku
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • klub nautilus uniejw galeria zdj
  • nautilus uniejow
Do góry strony: Gwałty po pigułkach gwałtu w Uniejowie Club Nautilus