293
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +360
293 ppt ?

Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): ~Mirek -

Redukcja etatów? Dobre sobie, liczba wiceministrów jest większa niż kiedykolwiek. Aż 13 wiceministrów pracuje w Kancelarii Morawieckiego! Za sam ubiegły rok, nagrody wyniosły zabójcza kwotę 2 mln.100 tys. zł. a ponad 1 milion złotych wyniosły premie dla gabinetów politycznych.
Beatka Szydło dostała ponad 65 tyś., tak jak Gowin i Kempa.. Najwięcej dostał Błaszczak, a na drugim miejscu był ówczesny wiceminister Morawiecki i Zalewska.
Dobra, dobra, ja rozumiem, ale... może by tak te kasę przeznaczyć np. na podwyżki dla pielęgniarek?
INTERIA.PL

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): buc1 -

W gabinecie premiera Morawieckiego pracuje obecnie 100- wiceministerów, to niebywały sukces,, dobrej zmiany," . Teraz władza PiS musi zadbać o siebie i trzeba przyznać, że dba. Dymisjonowani ministrowie otrzymali nawet nagrody sięgające 70 ty zł . Po za tym te płace w spółkach skarbu państwa, przecież tam na eksponowanych i dobrze płatnych stanowiskach same pisiory. A tam wypłaty bywają ponad 100 tyś złotych. Radzi sobie burżujska, prawicowa PiS.

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): taie -

Przecież "Ojczyznę dojną Pan oddał" jak modlił się Duda a "TKM" Kuchcińskiego swoje też zrobiło .
To tylko świadczy o tym że wszystkie partie po 89 niczym się nie różnią a Polskę traktują tak po Sienkiewiczowsku - jako "Postaw czerwonego sukna ....."

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): 99myszor -

BARDZO MNIE INTERESUJE Z JAKIEGO TYTUŁU I NA PODSTAWIE CZEGO WYPŁACONO MINISTROM TAK WYSOKIE PREMIE.
CHCIAŁBYM UZYSKAĆ KONKRETNE INFORMACJE Z PRZEDSTAWIENIEM WYKONANYCH ZADAŃ, PRAC, PONAD ZAKRES OBOWIĄZKÓW SPRAWOWANEGO URZĘDU, KTÓRE SĄ ADEKWATNE DO WYPŁACONYCH APANAŻY.
NO CÓŻ RZĄD SIĘ JAKOŚ WYŻYWI, SZKODA TYLKO, ŻE KOSZTEM PODATNIKÓW, KTÓRYM PODNOSI SIĘ OPŁATY ZUSOWSKIE, DEKLARUJĄC FAŁSZYWIE ZIELONE ŚWIATŁO DLA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

BEZ KOMENTARZA, SZKODA SŁÓW.

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): ~MKM -

Tworzą właśnie nowy kodeks pracy - "Chcesz dorobić do pensji i wieczorami wykonywać usługi dla innej firmy, musisz założyć firmę – tak można streścić koleją propozycję, którą omawia Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy. "

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): ~Perfidiasz -

buc1 W gabinecie premiera Morawieckiego pracuje obecnie 100- wiceministerów, to niebywały sukces,, dobrej zmiany," . Teraz władza PiS musi zadbać o siebie i trzeba przyznać, że dba. Dymisjonowani ministrowie otrzymali nawet nagrody sięgające 70 ty zł . Po za tym te płace w spółkach skarbu państwa, przecież tam na eksponowanych i dobrze płatnych stanowiskach same pisiory. A tam wypłaty bywają ponad 100 tyś złotych. Radzi sobie burżujska, prawicowa PiS.
Kolejny "negocjator" podniesie tę liczbę wiceministrów do np trzystu - i w ten sposób ze słusznej krytyki zrobi się żałosna, żenująca blaga, a pisiorstwo będzie się z takich krytyków tylko śmiać i będą mieli rację, bo nigdy nie jest tak, że kłamstwo jest miarodajnym dowodem w sprawie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs