Odpowiadasz na:
Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

~Mirek
Temat dodał(a):
~Mirek -
Redukcja etatów? Dobre sobie, liczba wiceministrów jest większa niż kiedykolwiek. Aż 13 wiceministrów pracuje w Kancelarii Morawieckiego! Za sam ubiegły rok, nagrody wyniosły zabójcza kwotę 2 mln.100 tys. zł. a ponad 1 milion złotych wyniosły premie dla gabinetów politycznych. Beatka Szydło dostała ponad 65 tyś., tak jak Gowin i Kempa.. Najwięcej dostał Błaszczak, a na drugim miejscu był ówczesny wiceminister Morawiecki i Zalewska. Dobra, dobra, ja rozumiem, ale... może by tak te kasę przeznaczyć np. na podwyżki dla pielęgniarek?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): ~Piotr -

Pracują po to aby do budżetu wpływało więcej pieniędzy. Nie mam nic przeciwko temu. A może lepiej było za poprzednich rządów gdzie okradano budżet a mimo to nagrody też sobie dawali?

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): ~karburatorek -

65 tyś? Co to takiego te TYŚĄCE??????

Re: Hajs, hajs, hajs, wszędzie hajs

Napisał(a): ~fafik1 -

zatroskany proszę nie robić paniki , należy im się ponadprzeciętne wynagrodzenie , dobrze rządzą , dochody do budżetu rosną , zresztą te nagrody to są nędzne ochłapy
no oto jeden z nich kłamców i złodziei to 2 zł do emerytury to jest dopiero ochłap -nie to jest podwyzka durnoto