Odpowiadasz na:
Halluksy

tainnanizinne
Temat dodał(a):
tainnanizinne -
Czy miał ktoś z was operację halluksów? jeśli tak to mam pytania : czy ona boli? ile trzeba chodzić w gipsie ? czy później ta kostka spowrotem się nie powiększa ? czy można wrócić pózniej do chodzenia w obcasach ? chciałabym wszystko o niej wiedzieć..

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Halluksy

Napisał(a): gość -

Ewentualnie możesz jeszcze zapytać się osób z daymynews.pl, czy ktoś miał problem z Halluksami i jak wyglądała sprawa po operacji. Na pewno Ci to nie zaszkodzi, a być może zdobędziesz cenne informacje.

Napisał(a): gość -

Hej,

Co prawda nie jestem lekarzem i Ci nie mogę, ale ostatnio słyszałem sporo o klinice z Warszawy.

Podobno wykonują najbardziej zaawansowane operacje w Polsce jeśli chodzi o operacje stopy.

Poczytałem troszkę informacji na ich stronie i na tej podstawie mogę stwierdzić, że to światowi specjaliści...

Tak naprawdę musiałabyś się osobiście przekonać :)
Ich adres strony - poradniastopy.pl

Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć kogoś kto Ci pomoże

Pozdrawiam :)

Napisał(a): Gość -

Przede wszystkim najpierw zabieg jednej kostki a dopiero po kilku miesiącach drugiej
ponieważ będziesz miała problem z chodzeniem. O obcasach zapomnij bo będziesz potrzebowała sporo czasu na rekonwalescencje i pomyśl o wygodnych butach dla Twoich stóp a nie obcasach. Niestety po kilku latach kości odrastają jak grzyby po deszczu.