3
ppt
Ten temat ma:
  • Wy艣wietle艅44
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
3 ppt ?

馃尶HEJ!,, T艁USTE KOTY NEPOTYZM" PREZESA (4)

poka偶 odpowiedzi chronologicznie | od najwy偶szej oceny

馃尶HEJ!,, T艁USTE KOTY NEPOTYZM" PREZESA

Napisa艂(a): Serwus100 -

Witam,, t艂uste nepotyczne koty Pislamskie. Bardzo licznie ostatnio przybywacie na to forum, by plu膰 jadem katolickim i nienawi艣ci膮 do ludzi, kt贸rzy nie my艣l膮 jak wy.

Kierownictwo PiS sk艂ada wnioski o zmian臋 ustawy medialnej, by zamkn膮膰 opozycji usta przed wyborami. T艂uste koty PiS my艣l膮, 偶e Amerykanie pracuj膮 w TVN i innych stacjach i mediach.

Pos艂uchajcie spasione koty, w tych mediach pracuj膮 Polacy, kt贸rym nie podoba si臋 re偶im PiS.

Cywilizowani ludzie pragn膮 偶ycia w wolno艣ci, aby mogli zarz膮dza膰 swoim, jak偶e kr贸tkim i bezsensownym 偶yciem.

Przyzwoici ludzie nie potrzebuj膮, aby nadprezes Kaczy艅ski, czy podejrzany o ukrywanie pedifilii J臋draszewski, kierowali ich 偶yciem od 艣wiatopogl膮du religijnego, politycznego po zagl膮dania w 艂贸偶ko i krocze.

Do obalenia PRLu wystarczy艂o Radio Wolna Europa i Radio G艂os Ameryki z Waszyngtonu. Wtedy Polscy nie znali j臋zyk贸w obcych i byli zamkni臋ci za granicami Uk艂adu Warszawskiego.

Teraz prawie ka偶dy zna jaki艣 j臋zyk, zatem przejdziemy na zachodnie stacje 艣wiata cywilizowanego i nadal s艂ucha膰 i ogl膮da膰 b臋dziemy prawd臋, a nie partyjn膮 PiSlamsk膮 propagand臋.

Nie ogl膮dam propagandy TVPiS ju偶 6,5 roku i nigdy ogl膮da艂 nie b臋d臋 bowiem przydz臋 si臋 k艂amstwem.

Zniewolony i pozbawiony medi贸w lud i tak nie zag艂osuje na re偶im, kt贸ry z dnia na dzie艅 przyciska ten lud do muru.

Adolf Hitler, aby zniewoli膰 nar贸d zmieni艂 ewangeli臋, 偶eby zniewoli膰 sw贸j lud. Twierdzi艂, 偶e jest nast臋pc膮 Jezusa Chrystusa, kt贸ry wygna艂 呕yd贸w ze 艣wi膮tyni, zatem on jako jego nast臋pca dokona艂 dzie艂a wymordowania 呕yd贸w.

Religijna nienawi艣膰, potrafi namiesza膰 w umys艂ach ludzkich, a ewangeli臋 ka偶dy na sw贸j spos贸b mo偶e interpretowa膰. Przykazanie mi艂o艣ci mo偶na zamieni膰 w nienawi艣膰 i czystki etniczne, czy prze艣ladowanie mniejszo艣ci, lub LGBT.

Jednak czasy Adolfa Hitlera przemin臋艂y i przemin膮 tak偶e czasy, t艂ustych nepotycznych kot贸w PiS馃尨

Pozdrawiam t艂umy hejter贸w PiS i zapytuj臋, czy ju偶 PiS p艂aci i za ile plujecie na uczciwych ludzi? 馃尨
鈽戯笍Zapami臋tajcie to sobie, 偶e nigdy si臋 nie poddamy faszyzmi i szariatowi watyka艅skiemu.
鈽戯笍
INTERIA.PL

Re: 馃尶HEJ!,, T艁USTE KOTY NEPOTYZM" PREZESA

Napisa艂(a): Serwus100 -

Dobrawa1 Po co ty takie d艂ugie elaboraty wypisujesz. Nie s膮dz臋, by to kto艣 czyta艂. Ja nie czyta艂am:-) Powinno si臋 pisa膰...kr贸tko, zwi臋藕le i na temat.
A jest co艣, nie na temat, 偶e tak powiem? Ja wiem jak mam pisa膰 i co? A tu tradyjnie nie rozumiesz prostego tematu i jego przes艂ania.

Regulamin m贸wi, 偶e wypowiedzi winny by膰 na temat, ale nie na temat autora. Rozumiem tak was nauczyli, 偶eby szczeka膰 na interlikutora to odejdzie. Ten sam cel ma pies i za to mi daj膮 jedzenie. Nie potrafisz si臋 powstrzyma膰 od pisania na m贸j temat.

Reklama

« Wr贸膰 do temat贸w
Do g贸ry strony: 馃尶HEJ!,, T艁USTE KOTY NEPOTYZM" PREZESA