29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +0
29 ppt ?

Herbata, kawa, kakao, gorąca czekolada= nałóg? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Herbata, kawa, kakao, gorąca czekolada= nałóg?

Napisał(a): Gość -

Tak, nałóg picia hektolitrów kawy z mlekiem, a w czasie ciąży wypiłam niezliczone litry kakao. :) Herbata zielona codziennie, ale nie jest to nałogowo - jeśli nie wypiję, to nic się nie stanie. A gorącą czekoladę pijamy w domu zazwyczaj w zimie. Pozdrawiam.

Jestem uzależniona od herbaty- czasami mam wrażenie,że wypijam jej dziennie z 10 litrów. Uwielbiam każdy rodzaj tego boskiego napoju- zieloną,czerwoną, czarną, biała,owocową, ziołową- jest tylko jeden warunek; musi być liściasta( nie znoszę torebek- blee). W związku z moimi smakami mam już pokaźną kolekcję różnego rodzaju zaparzaczy do herbaty i planuję zakup kolejnego.

Reklama

herbat piję sporo ostatnio dużo zielonej,czerwona bardzo bardzo rzadko,zwykłą czarną 1 może 2 na dzień , kawę rozpuszczalną z mlekiem też 1 góra 2 na dzień, czasami jak mnie najdzie ochota to mięte lub jakąś owocową ,ale kakao to nie piłam już chyba z miesiąc..mmm pychota muszę sobie zrobić:D

Reklama

Reklama

Witam
Moja słabość to Kawa:) uwielbiam ją w każdej postaci:) Rytuał parzenia kawy jest moim małym wyzwaniem. Nigdy nie piję kawy słodzonej, a naturalnej poddanej parzeniu nie doprawiam mlekiem. Lubię po turecku, z gożdzikami miodem i kardamonem. Od włoskiego espresso lubię zacząć dzień . W chłodne wieczory sączę kawę po irlandzku z odrobiną irlandzkiej whiskey zwieńczoną bitą śmietaną.

"...Czarna jak noc, gorąca jak piekło, słodka jak miłość..."
« Wróć do tematów
Do góry strony: Herbata, kawa, kakao, gorąca czekolada= nałóg?