1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń94 tys.
  • Odpowiedzi674
  • Ocen na +173
1 tys. ppt ?

Historyczny wynik sondażu o zaufaniu do polityków? (675)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Historyczny wynik sondażu o zaufaniu do polityków?

Napisał(a): uni -

Pracownia IBRiS przeprowadziła badanie. Będzie to historyczny wynik sondażu o zaufaniu do polityków? Mianem lidera zaufania może poszczycić się prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski – wskazało go 42 proc. ankietowanych. Drugie miejsce zajmuje Andrzej Duda (awans z trzeciego miejsca w porównaniu do poprzedniego badania) – ufa mu 40,1 proc. Podium domyka Mateusz Morawiecki z wynikiem 38,4 proc. (spadek z pierwszego miejsca na trzecie). Pozostałe wyniki prezentują się następująco: Szymon Hołownia - 38,1 proc., Donald Tusk - 35,4 proc., Tomasz Grodzki - 32,5 proc., Władysław Kosiniak Kamysz - 31,2 proc., Jarosław Kaczyński - 30 proc., Małgorzata Kidawa-Błońska - 27,7 proc., Adam Niedzielski - 27,5 proc.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Historyczny wynik sondażu o zaufaniu do polityków?

Napisał(a): ~nlm -

Ja też mu ufam i inni ufają bo w końcu powiedział prawdę, że będzie zamykał szpitale. Wiec teraz mu ufam bo wiem do czego dążą nie oznacza to, ze go popieram. Trzaskowskiemu też ufam bo też mówi prawdę że chce LGBT w pełnej krasie i też go nie popieram. Za to nie ufam Morawieckiemu ale go popieram bo mimo wszystko kraj się rozwija a nie zwija..

Re: Historyczny wynik sondażu o zaufaniu do polityków?

Napisał(a): ~nlm -

gość Czujne trolle pisowskie już kontrują! Jakże tak? Matoły przegrywają? Trzeba ogłosić reasumpcję!!!!
A co to jest ta reasumpcja - przynajmniej wiesz czy tylko zgrywasz cwaniaka. Zaufanie nie oznacza poparcie. Jak złodziej mówi, ze ukradnie to mu też ufam ale nie popieram jego działania , jak Grodzki mówi, ze zamknie szpitale to też ufam że to zrobi ale czy muszę to popierać, Trzaskowski mówi, ze nie chce patriotów ale LGBT i też mu ufam ale czy chcę tego co on? Nie . Ja nauczyłem się nie popierać za to ze ufam ale popierać tych którym nie ufam ale widzę że czynią dobrze . Patrz Morawiecki - nie ufam mu w ogóle ale popieram jego działania bo są skuteczne i dają rozwój kraju. Mimo pandemii nie ma masowego bezrobocia i zamykania fabryk , Inflacja jest wszędzie - nawet w niemczech ogłoszono że aktualnie ma 5% i rośnie więc w czym problem. Natura ludzka wykorzystuje okazje do szybkiego zarobku i to czynią wszyscy na rynku - dopóki są chętni zapłacić więcej dopóty będą nieustannie podnoszone ceny. Tak to działa .- ty tez chcesz więcej zarabiać zamiast chcieć obniżki cen towarów. wiec sam na pewno nieświadomie nakręcasz inflacje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Historyczny wynik sondażu o zaufaniu do polityków?