15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń341
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +11
15 ppt ?

HIV- jak poprosić partnera o zbadanie się? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

HIV- jak poprosić partnera o zbadanie się?

Napisał(a): Gość -

Aktualnie jestem z facetem, który miał bardzo bogate życie erotyczne, czyli całkowite przeciwieństwo mnie... I teraz moje pytanie do Was: czy słusznie mam wątpliwości, czy jest zdrowy? Czy powinnam go poprosić o zbadanie? Biorąc pod uwagę, że nie zawsze się zabezpieczał, to chyba jest to racjonalne, by takie badania zrobił. Jak myślicie?

Jeśli powinnam to jak o to zapytać? Kiedyś gadaliśmy na ten temat, ale mówiliśmy o innych osobach, a on się zaśmiał i powiedział "co te głupie baby jeszcze nie wymyślą"... i teraz nie wiem.

Polska- zarażenia HIV 1985-2009

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: HIV- jak poprosić partnera o zbadanie się?

Napisał(a): beddame -

powiedz mu to wprost,porozmawiaj szczerze o swoim niepokoju, nie oskarzaj jednak. jezeli kolesiowi zalezy faktycznie na tobie podda sie testowi, jezeli zas nie- to oznacza, ze jestes kolejna przygoda erotyczna, wiec go olej - bo widze z twojego postu, ze takowe cie nie uinteresuja.

Skoro zasiałaś w sobie to ziarnko niepewności to uważam, że powinnaś go poprosić. Zaufanie zaufaniem, ale bezpieczeństwo ponad wszystko. Jeśli się nie zgodzi to znaczy że potraktuje Cię jak sama piszesz "co te głupie baby nie wymyślą"... więc nie jest to ktoś kto powaznie myśli o Tobie.

Reklama

Napisał(a): gość -

szczerze nawet o tym nie myśleliśmy może dlatego, że mój mąż był moim pierwszym i jedynym facetem zresztą tak samo jak ja jego:) więc nie było potrzeby wykonywania takich badań ale gdybym wiedziała że miał bogate życie seksualne to pewnie bym się nad tym zastanowiła a tak to nie miałam powodów rozważać takiego tematu...

Reklama

Zwyczajnie poprosić, pomyśl, czy za chwilę wstydu warto złapać syfa?
Najlepiej zaproponować, że pójdziecie razem.
Jeśli facet będzie kpił lub wymigiwał się, to nie dopuszczać go do siebie bez zabezpieczenia, a najlepiej posłać w cholerę, bo facet, który nie dba o zdrowie partnerki jest goowno warty.

Właściwie facet, który miał mnóstwo kobiet nie powinien się kochać bez zabezpieczenia nawet po ujemnym wyniku badania na HIV.

Reklama

Napisał(a): ritabra -

Szczerze nie prosiłabym partnera tylko bym go zmusiłą do tego.
Najlepiej jest kupić taki test http://testy-hiv.pl/ i powiedzieć , że ma zrobić i koniec w końcu chodzi tutaj o zdrowie. Zdrowie jest czymś bezcennym więc nie powinnaś się nad tym zastanawiać
« Wróć do tematów
Do góry strony: HIV- jak poprosić partnera o zbadanie się?