38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń116
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +54
38 ppt ?

Holenderska eutanazja, w...........EUFORII ! (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Holenderska eutanazja, w...........EUFORII !

Napisał(a): ~Adam -

Mały, ale jeden z najbogatszych krajów Europy Holandia, stała się pod wpływem odejścia od BOGA, od Chrześcijaństwa, największym barbarzyńcą ludzkości swego narodu, patrząc na wszystkich kraje świata.
Temu małemu państwu liczącemu bez mała 18 milionów ludzi - "DOBROBYT zastąpił BOGA" -.
Zaćma grzechu k r w a w e g o kolonialnego bogactwa zasłonił status bycia człowiekiem.

W roku 2002 Holendrzy zadecydowali Ustawą swego parlamentu, że ludzie starzy i chorzy podlegają obowiązkowej eutanazji. Holendrzy skutecznie mordują bezkarnie swoich rodziców i dziadków przy łagodnym spojrzeniu na ten proceder przez ONZ, no i oczywiście przy aplauzie UE.
Holenderski minister zdrowia Hugo de Jonge przedstawił w parlamencie propozycje nie do odrzucenia: zalegalizowanie eutanazji wszystkich dzieci od urodzenia do 12 roku życia w przypadku gdy są nieuleczalnie chorzy. Z tym że u tym wyzutych z uczuć ludzkich Holendrów chory czy stary to pojęcie względne.

Od XVII -XX wieku Holendrzy mieli kilkadziesiąt bogatych kolonii na wszystkich kontynentach świata /bez Australii/. Bezlitośnie ściągano z kolonii wszystko co miało jakąkolwiek wartość, niejako przy okazji w sumie wymordowali kilka milionów osób, tubylców tych ziem.

Ps. Obecnie Ci Holendrzy bez wiary BOGA, chcą uczyć Naród Polski demokracji w ramach bandy UE.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.
INTERIA.PL

Re: Holenderska eutanazja, w...........EUFORII !

Holenderscy SS-mani, a Ich...........POTOMSTWO !

Ta państwowość holenderska przez wiele pokoleń wyhodowała w sobie genetycznie bycia zawsze żelazną pięścią dla podbitych Narodów kolonii.

Inaczej rzecz się miała w czasach II wojny światowej 1939-45, kiedy to państwo Holandia stanęło murem za hitlerowskimi Niemcami tworząc:
- 23 Dywizję Grenadierów Pancernych SS /1 holenderska/ - "Nederland".
- 34 Dywizja Grenadierów SS /2 holenderska/ - "Landstorm Nederlande".

Dywizje SS holenderskie brały udział w tłumieniu Powstania Warszawskiego, a może i mieli udzial w mordowaniu ludności WOLI /ok.50000 zamordowanej ludności/. To wie IPN.

Ps. Dzisiaj to państwo morderców czasu II wojny, a obecnie "demokratów" UE szarogęsi się po naszych Polskich głowach.

Reklama

Napisał(a): BTWSelena -

madox66 Adam,napisze ci kiddy zacznie się eutanazja po Polsku.Dlugo nie bedziesz czekał a zacznie się to u Ciebie w grodzie Kraka......Ale wstyd.
Ja sobie wypraszam szanowny madoxie eutanazję po Polsku, a szczególnie,perspektywę,że zacznie się w Grodzie Kraka....jestem krakowianką i kocham nie tylko miasto ,lecz także życie.Jest ono darem i cudem,który nie zdarzy się powtórnie....na Ziemi...
A co do Holandii ,to też nie podoba mi się uchwalone prawo o eutanazji..Holandia wytacza kolejne niechlubne szlaki w promowaniu kultury śmierci.Obecnie do parlamentu holenderskiego wpłynął projekt ustawy rozszerzający prawo do śmierci na życzenie dla każdego kto ukończył 75 lat .Projekt takiej kontrowersyjnej ustawy złożyła 17 lipca tego roku posłanka holenderskiej centrowej partii Demokraci 66 - Pia Dijkstra. Uważam ,że to dopiero wstyd!..
Prawo przewidujące legalną eutanazję lub wspomagane samobójstwo funkcjonuje w Holandii od 2002 roku.Obejmuje ono osoby od 12 roku życia, jeśli zgodę wyrażą rodzice lub prawni opiekunowie....

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Madoks ma racje. Karetki z cholerykiem jeżdżą z chorymi szukając miejsca dla chorego. Czasem musza jechać do innego miasta, a rodzina nie ma kontaktu i nikt nie wie gdzie chory jest i jaka jest szansa na przeżycie !

Napisał(a): ~gość -

gość Madoks ma racje. Karetki z cholerykiem jeżdżą z chorymi szukając miejsca dla chorego. Czasem musza jechać do innego miasta, a rodzina nie ma kontaktu i nikt nie wie gdzie chory jest i jaka jest szansa na przeżycie !
Nie opowiadaj bajek.
Dzwoni się do rodzin i rodziny dzwonią do lekarzy. Tak, jedzie tam gdzie jest miejsce, ale na pewno nie jest tak, żeby nie było kontaktu z rodziną, no chyba, że pacjent nie życzy sobie, aby kogokolwiek informowano o stanie jego zdrowia.

Napisał(a): ~Daani -

madox66 Szanowna Seleno moj kuzyn jest lekarzem w Krakowie i to są jego slowa....niestety to prawda.
Tak samo jest prawdą jak 4 lata temu, na wszystkie świętości przyrzekałeś , że cyt.: "Po reformie oświaty w mojej gminie zlikwidowano 10.000 szkół i zwolniono 100.000 nauczycieli. Wiem, bo mi moja zona, która jest nauczycielką to powiedziała"

Ale zwracam honor - wczoraj przyznałeś:
madox66 ... 10000 to faktycznie byl face News jak to się teraz nazywa...
"Face news"? Mówisz, że teraz tak to się nazywa? Pewnie szwagierka jest angielką i nowy idiom ci zasugerowała, który "niestety jest prawdą"? :))

No, nie wiem, słaby jestem z angielskiego nawet bardzo kiepsko nim się posługuję więc sobie to tłumaczę jako "wiadomości o twarzy" lub "twarzowe wieści" - fajne, nawet bardzo na czasie, w dobie tak bardzo "uczonych" profesorów z naszych postępowych uniwersytetów :))

Śmierć, decyzją lekarza.........."SĘDZIEGO" !

Krok po kroku człowiek ulega zezwierzęceniu, nie na skutek potrzeby przeżycia czy przedłużenia gatunku jak u zwierząt, ale w wyniku kompletnego zepsucia moralnego, o etyce nie mówiąc, bo ten przedmiot stanowiący zachowanie człowieka starożytnego już, zanikł wraz z przesytem bogactwa niezapracowanego, zmanierowania bytu, odejściem od idei WIARY.

Holandia, to tylko przykład niejednostkowe celu, ku jakiemu zdąża lewacka część światowych elit. A początkiem tego o czym piszę stała się rewolucja burżuazyjna /żydowska masa pieniądza/ w przebogatych kolonialnych państwach Europy zachodu, poprzedzona rewoltą M.Lutra w roku 1517, kiedy to swoimi tezami przybitymi na drzwiach zamkowej katedry w Wittenberdze rozwalił na strzępy Chrześcijaństwo - Katolicyzm.

Powstały sekty /w Europie chyba sześć/, obecni Holendrzy w liczbie ok.70% uważa, że religia to ZŁO. Taka postawa ateistycznego państwa ułatwiała moralnie zajmować nowe terytoria /kolonie/, a obecnie skutecznie wprowadzić eutanazję na wszystko co jest wrogiem nowego prądu lewactwa światowego czyli: antifa, LGBT, pederastia, lesbijstwo, feminizm.

Ps. Ku czemu zmierza ludzkość, skoro Watykan właściwie nie ma mocy sprawczej.

Napisał(a): BTWSelena -

madox66 Szanowna Seleno moj kuzyn jest lekarzem w Krakowie i to są jego slowa....niestety to prawda.
Szkoda,że nie podałeś namiaru do kuzyna lekarza,by unikać kontaktu z takim lekarzem...Nie będę się z Tobą przerzucać gdybaniem,ze mam kuzynkę z rodziny...tych" WIELKICH" co to mogą wszystko --bo to śmieszne i każdy tak może napisać..
Histeria covida nie tylko w Polsce,lecz w całym świecie sięga zenitu...co nie oznacza,że lekarze prowadzą okazyjną eutanazję zwłaszcza w Grodzie Kraka...Właśnie wysłałam na ręce jednego ze szpitali -podziękowania-za przeprowadzoną skomplikowaną operację i dalsze leczenie pacjenta. Oczywiście respekt do pandemii mieli co nie oznacza,że ludzie umierają na ulicach...bez pomocy..Lepiej będzie jak z kuzynem-lekarzem obalisz flaszkę,aby pocieszyć go w ciągotach do eutanazji...Bez urazy ,madoxie,ale lepiej wyglądasz,bez kuzynów lekarzy...

Napisał(a): madox66 -

Szanowna Selenko,chcesz namiar nie ma sprawy tylko nie wiem czy odpowie,z "kombinezonu"praktycznie nie wychodzi,jest tragicznie bo brakuje pe rsonelu.Ale jak slysze to nie tylko problem Krakowa,Poznań,Wroc£aw,Warszawa też lewo dyszzą.Ale co my tu mówimy I metropoliach,w powiatowyn szpitalu w Radomsku tez już niema miejsca pomimo likwidacji oddzialu dzieciecego.
Mieli pół roku aby cos zrobic ale kasa szla na "+" I kler wszak za propagandę wyborcza trzeba placid.

madox66 Szanowna Selenko,chcesz namiar nie ma sprawy tylko nie wiem czy odpowie,z "kombinezonu"praktycznie nie wychodzi,jest tragicznie bo brakuje pe rsonelu.Ale jak slysze to nie tylko problem Krakowa,Poznań,Wroc£aw,Warszawa też lewo dyszzą.Ale co my tu mówimy I metropoliach,w powiatowyn szpitalu w Radomsku tez już niema miejsca pomimo likwidacji oddzialu dzieciecego.
Mieli pół roku aby cos zrobic ale kasa szla na "+" I kler wszak za propagandę wyborcza trzeba placid.
Wstrzymaj wodze..........MEDZIO !

Głosisz niezmiennie niczym mantrę swą "niechęć" do Kościoła.
Skoro jesteś ateistą czy innowiercą, to daj już sobie spokój, już o tym wiemy, takie podejście nie ma już wartości poznawczej /dla nas/ wypowiedzi interlokutora.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Holenderska eutanazja, w...........EUFORII !