89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń582
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +97
89 ppt ?

Hołownia: "OD 5 LAT NIE MAMY GŁOWY PAŃSTWA!" (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Hołownia: "OD 5 LAT NIE MAMY GŁOWY PAŃSTWA!"

Napisał(a): Grzeszko -

"Czy zauważyliście może, że ostatnio przestaliśmy używać określenia "głowa państwa"? Od mniej więcej pięciu lat. To przypadek? Nie sądzę.
Gdzie zatem podziała się ta głowa państwa?
Powiedzmy to sobie jasno: DZIŚ NIE MAMY GŁOWY PAŃSTWA!
-> Tam, gdzie powinna być mądrość, dziś jest mało smaczny żart.
-> Tam, gdzie powinna być duma, jest nieporadność.
-> Tam, gdzie powinny być pomysły, działanie, jest pustka.
-> Tam, gdzie powinno być przywództwo, jest słabość i zależność.
Czy dobrze czujemy się z myślą, że twarzą polskiego państwa jest prezydent, o którym wszyscy, w kraju i za granicą, wiedzą, że JEST CAŁKOWICIE PODLEGŁY PREZESOWI SWOJEJ PARTII?"

To słowa Szymona Hołowni - kandydata na urząd Prezydenta RP wygłoszone podczas sobotniego wiecu w Białymstoku - kolebce PiS-u.
Nie można mu zarzucić, że operuje retoryką Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, gdyż przecież deklaruje także, iż zamierza "rozkleszczyć" PiS i PO. Skąd zatem tak niebywała zbieżność z hasłami wznoszonymi przez kandydata Koalicji Obywatelskiej?

A może, po prostu, już wszyscy, poza zaślepionymi i nie myślącymi samodzielnie członkami PiS-u i ich zwolennikami, zauważają i uważają, że W POLSCE OD 5 LAT NIE MA GŁOWY PAŃSTWA, tylko bezwolny wykonawca wszelkich poleceń prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego?
Może pora wreszcie przestać utrzymywać FIKCJĘ w postaci prezydentury Andrzeja Dudy, który - jak słusznie zauważył Hołownia - jest nieporadny, niezorganizowany, uzależniony od człowieka nie pełniącego żadnej funkcji państwowej, a zamiast prezydenckiej mądrości oferuje Polakom "mało smaczny żart"?

----
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Hołownia: "OD 5 LAT NIE MAMY GŁOWY PAŃSTWA!"

Napisał(a): ~Gość -

[cytat][/cytat]
Chamsin
bodyguard Oto tematy dla psychopatów stworzone przez psychopatów!
A jako podręcznkowy psychopata dałeś się na temat dla psychopatów załapać ;) Brawo ty! ;)
Masz na myśli tego dziada w avatarze aktora? To menel i oszust.

Reklama

Chamsin
A jako podręcznkowy psychopata dałeś się na temat dla psychopatów załapać ;) Brawo ty! ;)
Oj, napisaliśmy nieomalze to samo, tytlko troche innymi słowami. Nawet zakończenie wyszło nam identyczne!

To musi być jakiś znak! :-)

Jest zaiste prawdą, co głosi ludowe przysłowie, że gdy uderzy sie w stół to nożyce od razu się odzywają. Tak samo jest z tymi naszymi "psychopatami", którzy natychmiast zbiegają się, aby innym nawymyslać od "psychopatów", gdyż sami nie mają merytorycznych argumentów , by zabrać głos w dyskusji.

Reklama

~Gość][cytat][/cytat
Chamsin
Masz na myśli tego dziada w avatarze aktora? To menel i oszust.
Oj, to prawda - trzeba nie mieć ambicji, aby wstawić sobie do awatara zdjecie człowieka wciąż jeszcze żyjącego i powszechnie znanego i się pod niego podszywać.

Napisał(a): ~Gość -

Grzeszko
Chamsin
Oj, napisaliśmy nieomalze to samo, tytlko troche innymi słowami. Nawet zakończenie wyszło nam identyczne!

Jest zaiste prawdą, co głosi ludowe przysłowie, że gdy uderzy sie w stół to nożyce od razu się odzywają. Tak samo jest z tymi naszymi "psychopatami", którzy natychmiast zbiegają się, aby innym nawymyslać od "psychopatów", gdyż sami nie mają merytorycznych argumentów , by zabrać głos w dyskusji.
Szanowny Grzeszki, ten mebel nie prowadzi merytorycznej dyskusji, lecz wchodzi do tematu, aby wyzwywać. Kiedyś ogłosił nie swój samochód w w necie i podawał numer konta. To jest zwykły pisowski oszust.

~Gość
Grzeszko
Chamsin

Szanowny Grzeszki, ten mebel nie prowadzi merytorycznej dyskusji, lecz wchodzi do tematu, aby wyzwywać. Kiedyś ogłosił nie swój samochód w w necie i podawał numer konta. To jest zwykły pisowski oszust.
Tych podanych na końcu przez Ciebie, Szanowny Gosciu, informacji nie jestem w stanie zweryfikować, więc trudno jest mi się do nich odnieść. Muszę, po prostu, uwierzyć Ci na słowo.
Natomiast mogę potwierdzić to, co napisałeś wczesniej - tak, to jest prawda. mamy w tym przypadku do czynienia z osobnikiem, który poza dośc prymitywnymi wyzwiskami nie ma innym zbyt wiele do zaoferowania.
Ale cóż - Panu Bogu też czasami ma prawo nie udać sie jakiś egzemplarz podczas produkcji masowej... ;-)

Dobrawa1
Grzeszko

Cześć Dobrawo!
A zechciej troszkę rozwinać swoją mysl, bo nie za bardzo rozumiem co masz na mysli pisząc, że ja komus tam ubliżam? Wszak napisałem jedynie o pewnej "kreaturze"... ;-)
A nie zechcę. Szkoda czasu, na te twoje latające obelgi.
dobranoc
No szkoda wielka...
To może w przyszłości nie stawiaj mi takich podłych zarzutów, których nie potrafisz rozwinąć i uzasadnić, bo możemy się pogniewać.

Chyba nie chciałabyś, abym nagle zaczął skakać po różnych wątkach, w których wtryniasz te swoje pro-pisowskie banialuki i wyzywał cię, na przykład, od wrogów narodu polskiego, prawda?

Dobranoc! :-)

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1
Grzeszko

W sumie masz rację, choć zmieniłbym chętnie termin "kark" na "szyję".
Ale z tym też byłby nie lada kłopot, gdyż kreautura, o której wszyscy myslimy w ogóle szyi nie posiada. To taka dośc bezkształtna bryła, która nawet nie wiadomo jak sie przemieszcza, gdyz odnóża także ma niewygledne. Taka galaretowata ameba, potrafiąca tylko wszystko rujnować!
Nie rozumiem, skąd w tobie tyle nienawiści pogardy w opisie człowieka. I ktoś tu ciagle wciska kit, że opozycja (PiS) dzieli ludzi. Nie widziałam na tym forum...by ktos, tak, jak ty człowiekowi urągał, ubliżał, a tyle lat juz tu jestem.
Faktycznie jesteś tu dziesięć lat próżna kobieto. Dla ciebie brak słów, którymi, by można określić twoją pisowską podłość. Za parę groszy socjalu mogłabyś zabić człowieka, który nie podziela twoich zacofanych poglądów. Dlaczego wchodzisz w temat, kogoś, który nie jest na twoim niskim poziomie. Może odwalisz się od inteligentnych ludzi, z którymi nie zasługujesz na rozmowę. Prezydentem zostanie ktoś z opozycji.

Napisał(a): Dobrawa1 -

~gość
Dobrawa1
Grzeszko

Ale z tym też byłby nie lada kłopot, gdyż kreautura, o której wszyscy myslimy w ogóle szyi nie posiada. To taka dośc bezkształtna bryła, która nawet nie wiadomo jak sie przemieszcza, gdyz odnóża także ma niewygledne. Taka galaretowata ameba, potrafiąca tylko wszystko rujnować!
Nie rozumiem, skąd w tobie tyle nienawiści pogardy w opisie człowieka. I ktoś tu ciagle wciska kit, że opozycja (PiS) dzieli ludzi. Nie widziałam na tym forum...by ktos, tak, jak ty człowiekowi urągał, ubliżał, a tyle lat juz tu jestem.
Faktycznie jesteś tu dziesięć lat próżna kobieto. Dla ciebie brak słów, którymi, by można określić twoją pisowską podłość. Za parę groszy socjalu mogłabyś zabić człowieka, który nie podziela twoich zacofanych poglądów. Dlaczego wchodzisz w temat, kogoś, który nie jest na twoim niskim poziomie. Może odwalisz się od inteligentnych ludzi, z którymi nie zasługujesz na rozmowę. Prezydentem zostanie ktoś z opozycji.
Nikomu tu nie ublizyłam. Taplajcie się w swoim błotku, poklepujcie. dobranoc FonForman:-)
A prezydentem będzie p. Duda.

Dobrawa1
~gość
Dobrawa1
Grzeszko

Nikomu tu nie ublizyłam. Taplajcie się w swoim błotku, poklepujcie. dobranoc FonForman:-)
A prezydentem będzie p. Duda.
Będzie, albo i nie będzie... Kto go tam wie?
Może gdy wreszcie przeprosi za stek swoich kłamstw i pustych, niespełnionych obietnic w ciągu minionych pięciu lat, to jednak Polacy mu wybaczą i dadzą drugą szansę?
Choć osobiscie wątpię w to, czy polski naród byłby aż tak naiwny i głupi, aby dać się złapać drugi raz na takie same brednie... ;-)

~gość
Dobrawa1
Grzeszko

Dobrze piszesz, Łaskawy Panie lub Zacna Pani! :-)
Ale moze dajmy już spokój tej kobiecie. Wszak jeśli zaiste tkwi tutaj juz dziesieć lat, toż to WETERANKA PEŁNĄ GĘBĄ! ;-)
Tak swoją drogą, jak ona tutaj się uchowała przez tę dekade, to naprawde jest zdumiewające? Z takim, dość miałkim mysleniem, to faktycznie dokonała nie lada wyczynu! :-D :-D :-D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Hołownia: "OD 5 LAT NIE MAMY GŁOWY PAŃSTWA!"