21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +2
21 ppt ?

Hołownia uznaje wyniki wyborów prezydenckich. Nietotalna decyzja (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Hołownia uznaje wyniki wyborów prezydenckich. Nietotalna decyzja

Napisał(a): apollo87 -

Szymon Hołownia, "brązowy medalista" wyborów i lider ruchu Polska 2050 oficjalnie przyznał w Programie III Polskiego Radia, że uznaje orzeczenie Sądu Najwyższego dotyczące ważności wyborów prezydenckich.

Muszę uznać, że Polacy tak właśnie zdecydowali, jak zdecydowali. Proszę pamiętać, że frekwencja była bardzo duża. Ludzie podjęli decyzję. Były oczywiście nieprawidłowości i dobrze by było, żeby wybory w takim trybie przeprowadzane nie były. Dobrze by było naprawić media publiczne, ale to jest zadanie na przyszłość.

Sam Hołownia stwierdził, że z powodu dużej różnicy głosów wyrok nie mógł być inny. Rzucił kilka gorzkich słów o tym, że Duda nie nadaje się na prezydenta, ale nie uważa, by należałoby zbojkotować jego zaprzysiężenie. Wykluczył też połączenie z ruchem Trzaskowskiego

Jak sądzicie, jaki będzie ciąg dalszy politycznej kariery Szymona? Polska 2050 utrwali się jako "siła środka" i trafi do parlamentu?
INTERIA.PL

Re: Hołownia uznaje wyniki wyborów prezydenckich. Nietotalna decyzja

Napisał(a): ~JaRoZa -

Oczywiście, że trafi do parlamentu i tam zostanie. Wybory prezydenckie za 5lat, a parlamentarne za 3. PO, jak by się nie nazywała, nie pozwoli żeby ktoś wyrastał ponad jej środowisko. Kłopot pana Hołowni polega na tym, że za 3, czy 5 lat straci efekt świeżości, a błoto jakim go obrzucą partyjne mechanizmy nie wykruszy się do czystego. Pan Szymon musi też skrystalizować swoje poglądy. Ci którzy na niego głosowali jeszcze nie mają poglądów tylko opinie, ale z czasem mogą nabrać i się okaże, że on nie pasuje do tych poglądów. No i najważniejsze. Panie Szymonie Pan nie ma natury wojownika, a to znaczy, że zwycięscy również.

Re: Hołownia uznaje wyniki wyborów prezydenckich. Nietotalna decyzja

Napisał(a): ~ZBI -

Holownia ma racje. Przeciez te wszystkie zarzuty o kampanie wyborcza, terminy, sklad "ciala" orzekajacego o waznosci wyborow byl znany przed 28 czerwca. A jakichs matactw nie bylo. Problemy z glosowaniem za granica dotyczyly i wyborcow dudy i Trzaskowskiego. Wiadomo tez, ze polonia glosuje raczej na pis.Trzeba bylo zbojkotowac wybory i wtedy mozna mowic o ich niewaznosci z powyzszych powodow. Ale opozycja tak nie uczynila. To teraz niech sie nie osmiesza. Prawda jest taka, ze wiekszosc glosujacych dala sie nabrac na obiecanki pisu i wybrala dude. A najsmieszniejsze jest, ze ci oburzeni po-wcy i psl-owcy beda "uswietniac" i SANKCJONOWAC wybor, ktory oprotestowuja uczestniczac w zaprzysiezeniu. Biedaki calkiem sie pogubili. Potem dziwia sie, ze przegrywaja wybory za wyborami.

Reklama

Re: Hołownia uznaje wyniki wyborów prezydenckich. Nietotalna decyzja

Napisał(a): jks06 -

Hołownia stwierdza "dobrze by było naprawić media publiczne" ciekawe w jakim sensie ? Co z mediami komercyjnymi , o tym nic nie mówi. Polsat zmienił się sam w kierunku obiektywnego prezentowania informacji, TVN nadal uparcie i konsekwentnie stoi na stanowisku antyrządowym wręcz antypolskim dzielnie mu sekundują GW i Newsweek.
Decyzję Hołowni w sprawie wyniku wyborów należy uznać za właściwą.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Hołownia uznaje wyniki wyborów prezydenckich. Nietotalna decyzja