41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +6
41 ppt ?

Hołownia założył fundację. Magdalena Ogórek komentuje (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Hołownia założył fundację. Magdalena Ogórek komentuje

Napisał(a): Cewwe -

Serwis Wirtualne Media podał, że w dniu 23.12.2019 kandydat na prezydenta Szymon Hołownia zarejestrował Fundację Polska Od Nowa. Hołownia zasiada w radzie, natomiast funkcję prezesa pełni Michał Kobosko. Wyznaczone cele dla fundacji, to: „1) działanie na rzecz stworzenia społeczeństwa obywatelskiego, polegające w szczególności na wspomaganiu wspólnot lokalnych, organizacji pozarządowych i innych instytucji działających na rzecz dobra publicznego, 2) propagowanie idei odpowiedzialności za otaczający świat, integracji, wspólnotowości I solidarności 3) podnoszenie jakości debaty publicznej w Polsce. 4) wspieranie działań dotyczących efektywności energetycznej, ochrony środowiska naturalnego. 5) wspieranie osób wykluczonych, marginalizowanych, wyrównywanie szans dzieci, młodzieży i osób dorosłych. 6) wspomaganie rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju przedsiębiorczości. 7) kształtowanie postaw obywatelskich”.


Jednak to nie cele fundacji zwróciły uwagę Magdaleny Ogórek, a nazwa fundacji. Na Twitterze zamieściła wymowną grafikę, a mianowicie ulotkę z własnej kampanii prezydenckiej.



Czy Hołownia popełnił plagiat?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Hołownia założył fundację. Magdalena Ogórek komentuje

Napisał(a): ~gość -

Opozycja niczego się nie nauczyła po przegranych wyborach prezydenckich, parlamentarnych, unijnych-i chyba niczego się nie nauczy to widać po ilośći kandydatów na prezydenta, ale to jest właśnie główna cecha naszych polityków.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Hołownia założył fundację. Magdalena Ogórek komentuje

Napisał(a): ~jasne -

a słowo ogórek jest wykorzystywane przez Panią Magdalene bezprawnie ponieważ znajduje się na słoikach. jak nie zastrzegła zwrotu w urzędzie patentowym to może ta Pani co najwyzżj bić piane.

Re: Hołownia założył fundację. Magdalena Ogórek komentuje

Napisał(a): ~fan -

Fałszywa osoba z tej kobiety i tyle, widać że nie ma "jaj", porażka była w wyborach teraz się promuje w TV za podatnika pieniądze i jeszcze kit wciska że PIS dał a nie zabrał :D:D a może ona w to wierzy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Hołownia założył fundację. Magdalena Ogórek komentuje