14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń79
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Honor rozum rozsądek (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Honor rozum rozsądek

Napisał(a): Gość -

~gość
Wiernaa Myślę, że nie. Mądry Polak po szkodzie a przed szkodą? No cóż, rozumek malutki.:))
To dobrze masz o sobie takie mniemanie. :)
''Jak się człowiek nie przewróci to się nie nauczy.'' ;) Zazwyczaj więc po szkodzie nieco ludek mądrzejszy niż przed, w taki sposób doświadczenie zdobywa. :)) No a szczególnie Polak w gorącej wodzie kąpany lubi zrobić coś nieraz, nim zdoła pomyśleć. Zdarza się nawet iż ''szkoda'' nie zdoła wpłynąć na jego temperament.

Tak, o sobie też mówię. Nie wypieram się pochodzenia. :)))

Napisał(a): ~gość -

~xyz Nad tym pytaniem nie trzeba się zastanawiać... wystarczy popatrzeć na polskie poselstwo... hmm ale z drugiej strony to reprezentanci ok 46% wszystkich uprawnionych do głosowania... zatem połowa na pewno jest rozsądna
Dlaczego Polacy nie chodzą na wybory to dyskusja na inny temat. Nie chodzą, bo nie wierzą politykom. politykom nie zależy na frekwencji , bo ilu by nie poszło to i tak się wybiorą. Co innego mają państwa rozwinięte, mają JOW-y , wiec frekwencja jest duża, do tego robią referenda, by poznać opinię społeczeństwa, w przeciwieństwie do naszych parlamentarzystów.

Napisał(a): ~gość -

Wiernaa
~gość
Wiernaa Myślę, że nie. Mądry Polak po szkodzie a przed szkodą? No cóż, rozumek malutki.:))
''Jak się człowiek nie przewróci to się nie nauczy.'' ;) Zazwyczaj więc po szkodzie nieco ludek mądrzejszy niż przed, w taki sposób doświadczenie zdobywa. :)) No a szczególnie Polak w gorącej wodzie kąpany lubi zrobić coś nieraz, nim zdoła pomyśleć. Zdarza się nawet iż ''szkoda'' nie zdoła wpłynąć na jego temperament.

To inne narodowości sie nie przewracają i wszystko umią? Po szkodzie nie są mądrzejsi? Doświadczeń nie zdobywają? Polak w gorącej wodzie kąpany, inne narodowości w zimnej? Zdarza się innym narodowościom z temperamentem ,że "szkoda" na nich nie wpłynie? Podsumowując, ale piszesz bzdety!

Napisał(a): ~xyz -

~gość
~xyz Nad tym pytaniem nie trzeba się zastanawiać... wystarczy popatrzeć na polskie poselstwo... hmm ale z drugiej strony to reprezentanci ok 46% wszystkich uprawnionych do głosowania... zatem połowa na pewno jest rozsądna
Dlaczego Polacy nie chodzą na wybory to dyskusja na inny temat. Nie chodzą, bo nie wierzą politykom. politykom nie zależy na frekwencji , bo ilu by nie poszło to i tak się wybiorą. Co innego mają państwa rozwinięte, mają JOW-y , wiec frekwencja jest duża, do tego robią referenda, by poznać opinię społeczeństwa, w przeciwieństwie do naszych parlamentarzystów.
Hmmm a Co kraje "demokratyczne" z jowami się urodziły? A co demokracja w krajach demokratycznych była od momentu powstania tych krajów? A dlaczego niektórzy ludzie nie umieją tabliczki mnożenia? Oni też znajdą jakaś wymówkę...

Zapominasz że to obywatele wybierają polityków... kto bronił wybrać np Kukiza który Jowy oferował? Nie mamy Jowów to nie mogliśmy wybrać kukiza który jowy oferował? Politycy nam nie odpowiadają to będziemy ich wybierać bo nie będziemy głosować na tych którzy nam odpowiadają? Polska to dziki kraj i dziwny.

Kraj rozwinięte same sobie wybrały inteligentne poselstwo, kraje rozwinięte np takie jak Niemcy pozbyły się komunistów... kraje głupie takie jak Polska tego nie zrobiły, kraje głupie jak Polska przyczynę swojego nędznego położenia dostrzegają wszedzie tylko nie w sobie.

Kraj rozwinięte stworzyły sobie ruchy i organizacje które wymusiły zmiany... kraje głupie oczekują że przyjdzie ktoś i im to da...

Nic nie szkodzi na przeszkodzie by stworzyć sobie odpowiednia alternatywę jakaś partię... ale nie bo nie mamy Jowów... Ja mógłbym pracować ale nawet do urzędu nie pójde zapytać o nią bo w tym kraju nie ma pracy dla takich ludzi jak ja... Mógłbym przebiec maraton pokoju ale nie mam ładnych adidasów... mogę iść na zakupy ale nie mam 10tys złotych... mógłbym zrobić dobry uczynek ale nikt mnie o to nie poprosił.... Mógłbym założyć partię która zlikwiduje korupcje pozbędzie się układów magdalenkowych ale nikt mnie nei wybierze bo nie mamy jowów...

Polacy są leniwi i bierni, tylko w sytuacjach gdy sa napadani są zdolni do mobilizacji... a tak kop pluj zniewalaj... a on nic nie zrobi.. spróbuj zabić, tak wtedy zacznie się bronić... jak zwierzę instynktownie zadziała.

W ogóle nie mam szacunku do tego narodu, bo sam siebie nie szanuje... Popatrz jak polacy sami do siebie się zwracają... Nie można oczekiwać od obcych że będą nas szanować skoro sami siebie nawzajem szanować nie umiemy..,

Polacy nawet swojej flagi nie szanują... kibice na różnych igrzyskach wypisują na tych flagach swe miejscowości.... wygląda to jak reklama jakiś tanich produktów... taka zaśmiecona ta flaga niechlujna to też wina jowów?https://www.p(...)-kibice

Politykom można wiele zarzucić lecz na pewno nie to że sami siebie wybrali... Nie można też powiedzieć że w śród nich nie ma ani jednego uczciwego, można powiedzieć że Polacy mają problem z rozróżnianiem złodzieja od uczciwego... Czasami nawet jak 10 razy nas okradną Ci sami złodzieje to i tak 11 raz zagłosują na tego samego złodzieja... "Ja go znam on taki nie jest, dajmy mu jeszcze jedną szanse" żal mi tego narodu :/

Napisał(a): Gość -

~gość
Wiernaa
~gość

To inne narodowości sie nie przewracają i wszystko umią? Po szkodzie nie są mądrzejsi? Doświadczeń nie zdobywają? Polak w gorącej wodzie kąpany, inne narodowości w zimnej? Zdarza się innym narodowościom z temperamentem ,że "szkoda" na nich nie wpłynie? Podsumowując, ale piszesz bzdety!
Tu wszyscy piszą bzdety, żadna nowość. Nie interesują mnie inne państwa, mówimy o Polakach. :)) Może tego nie wiesz ale właściwie robisz tu za przykład wciskając mi ten wykrzyknik. ;))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Honor rozum rozsądek