Odpowiadasz na:
Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI !

~Adam
Temat dodał(a):
~Adam -
Dzisiejsza niedziela 12.09.2021 roku jest szczególnym dniem dla Kościoła. Matka Elżbieta Róża Czacka i kardynał Stefan Wyszyński dostąpili Beatyfikacji, stało się to w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie przy licznie zgromadzonym tłumie Wiernych. /transmisja, wszystkie stacje telewizyjne/.W Świątyni byli obecni tak prezydent Polski z małżonką jak i marszałkowie obu Izb Parlamentu.Życiorysy obu beatyfikowanych osób są nam znane, a łączy Ich wspólna cecha "Duchowość Maryjna".Matka Elżbieta Róża Czacka jest również fundatorem Ośrodka dla Niewidomych w Laskach, a kardynał Stefan Wyszyński był twórcą "Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego" w tysiąclecie Chrztu POLSKI.Z Linii AB w Krakowie - Adam.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI !

Napisał(a): ~gosc -

„Trzeba wielkiej odwagi w głoszeniu prawdy (…). Nie można i nie wolno żonglować słowem. Nie wolno liczyć, że z pomocą słowa uda się wprowadzić w błąd drugiego człowieka. Bo człowiek jest dociekliwy. Może się to udać raz lub drugi, ale jeżeli kłamstwo w słowie stanie się nałogiem, wówczas traci zaufanie autor kłamliwych słów i stracą wartość wypowiadane słowa, ludzie natomiast zaczną czytać między wierszami i stworzą własne, drastyczne określenia dla producentów kłamliwych słów.”
/kard. Stefan Wyszyński/

Re: Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI !

Napisał(a): ~gosc -

„Widzimy współcześnie odnawiający się głód ludzi prawdziwych. To znaczy żyjących w prawdzie i miłości; ludzi jasnych, przejrzystych, którzy mają oblicza prawdziwe, a nie zniekształcone kłamstwem.”
/kard. Stefan Wyszyński/

Reklama

Re: Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI !

Napisał(a): ~gosc -

Procesja Różańcowa za Polskę… 17 października 2021r…. w wielu miastach Polski

Zaproszenie na procesję w Warszawie

Re: Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI !

Napisał(a): ~gosc -


Królowej Anielskiej Śpiewajmy


Reklama