296
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi265
  • Ocen na +58
296 ppt ?

Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI ! (266)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI !

Napisał(a): ~Ludojad -

Maja1410 Staroegipska sceneria w XXI wieku w środku Europy. Co za wstyd!!!
Zdjęcie
Dziewczątko..........TY !

A widzisz w pierwszym szeregu dostojnych gości swego pupila "niereformowalnego" w swym obrzydzeniu do Polski niejakiego M.Grodzkiego?
INTERIA.PL

Napisał(a): BTWSelena -

~Ludojad
Maja1410 Staroegipska sceneria w XXI wieku w środku Europy. Co za wstyd!!!
Zdjęcie
Dziewczątko..........TY !

A widzisz w pierwszym szeregu dostojnych gości swego pupila "niereformowalnego" w swym obrzydzeniu do Polski niejakiego M.Grodzkiego?
Oj tam ,oj tam jakie" dziewczątko"...@Majusia 1410 żałuje,że w w pierwszym szeregu dostojnych gości brak działaczy LGBT w/g tak pojętej demokracji przez Maję 1410--mogłyby bezkarnie produkować swoje wdzięki i wymachiwać gołym siusiakiem ,wykonując obsceniczne ruchy na na ulicy ,bo taka demokrację powinny pojmować już nawet dzieciaki....?...Skopiowany wpis @Maja1410"LGBT to też demokracja, a nie zaraza. Dotarło talibie.
Tutaj zabrakło świętości i preferencji Maja1410 w związku z tym takie brzydkie plucie....
Ja tam nic nie mam do działaczy LGBT i takich obrońców swoich przekonań,jak Maja 1410----ale nie podoba mi się jak ktoś pluje sobie tak bezmyślnie,po postach aby pokazywać swoją pogardę,bo inaczej nie umie....
Piękny temat....dzięki....autor powinien usunąć tych dowcipnisiów...niech robią kupę pod innymi krzaczorami....

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

Napotkałam taki oto filmik… w nim zbiór myśli kard. Stefana Wyszyńskiego w postaci wyimków z kazań, przemówień i zapisków. Również momenty z życia Prymasa Tysiąclecia zatrzymane w kadrze.
Pomyślałam, że może zainteresować czytelników tematu, zatem go tu zostawię.

Napisał(a): madox66 -

Szanowna Seleno,nikt nie spodziewał się tam nikogo z LGBT czy nawet ateistów ale pan Gridxki o ile mi wiadomo jest katolikiem i marszałkiem Senatu a wiec z racji Urzędu tam jest.Dziwi mnie obecność skompromitowanego Glodzia którego nie spodziewał się tam nawet Terlikowski

Reklama

Jeszcze muzyczny element dołączę.
„Czas to miłość”… słowa Stefana kardynała Wyszyńskiego stały się tytułem piosenki napisanej specjalnie na potrzeby filmu „Ojciec i Pasterz. Kardynał Stefan Wyszyński”. To film dokumentalny w reżyserii Piotra Górskiego poświęcony Osobie i nauczaniu Prymasa Tysiąclecia.

Czas to miłość - Aleksandra Smerechańska

madox66 Szanowna Seleno,nikt nie spodziewał się tam nikogo z LGBT czy nawet ateistów ale pan Gridxki o ile mi wiadomo jest katolikiem i marszałkiem Senatu a wiec z racji Urzędu tam jest.Dziwi mnie obecność skompromitowanego Glodzia którego nie spodziewał się tam nawet Terlikowski
Proszę madoxie zejdź z tego tematu,bo jak do tej pory nie uważałam Ciebie za trolla,który celowo zaśmieca...

Reklama

Napisał(a): ~Adam -

~gosc Wspomnienia dwu sióstr o dniu śmierci i pogrzebu Matki Elżbiety Róży Czackiej

Matka była taka dobra i miała dużo nadziei

Drogi.............GOŚCIU !

Ciepło tych wspomnień siostrzyczek o bł. MATCE Elżbiety Róży Czackiej jest wzruszające.
Jestem głęboko wdzięczny wszystkim osobom, które z takim sercem i osobistym zaangażowaniem podjęły się tutaj dać swoją opinię o tej niesamowitej ceremonii podczas Mszy Świętej w czasie której wzniesiono na OŁTARZE naszej Wiary dwie znakomite osoby:

Bł. Matkę Elżbietę Róże Czacką i kard. Stefana Wyszyńskiego. Bóg z nami Katolikami.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.

~Adam
~gosc Wspomnienia dwu sióstr o dniu śmierci i pogrzebu Matki Elżbiety Róży Czackiej

Ciepło tych wspomnień siostrzyczek o bł. MATCE Elżbiety Róży Czackiej jest wzruszające.
Jestem głęboko wdzięczny wszystkim osobom, które z takim sercem i osobistym zaangażowaniem podjęły się tutaj dać swoją opinię o tej niesamowitej ceremonii podczas Mszy Świętej w czasie której wzniesiono na OŁTARZE naszej Wiary dwie znakomite osoby:

Bł. Matkę Elżbietę Róże Czacką i kard. Stefana Wyszyńskiego. Bóg z nami Katolikami.

Ten @gosc też mi jest drogi....

~Adam

A ja dziękuję ~Adamie, że dałeś taką sposobność.
Udział w tworzeniu wątku o świętych ludziach naszych czasów to prawdziwa radość. Wszyscy katolicy są nią teraz połączeni. Wszak czekaliśmy na ten dzień, w którym nasi Wielcy Rodacy, hrabianka i kardynał, zostaną wyniesieni na ołtarze.
Mamy nowe drogowskazy na drogach naszego życia.

Trafiłam na filmik, w którym o Matce Elżbiecie Róży Czackiej ciekawie opowiada Grzegorz Polak, wicedyrektor Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. Myślę, że będzie ładną ilustracją tematu, zatem dołączę go teraz.

Ociemniała arystokratka s. Róża Czacka – Niewidoma Matka Niewidomych

BTWSelena
~Adam

Ten @gosc też mi jest drogi....
Twoje ~Seleno słowa bardzo mnie wzruszyły. Wiele dla mnie teraz znaczą.
Dziękuję i odwzajemniam ciepło.

Czy mogę filmiku o Laskach k. Warszawy nie dołączyć do tego wątku?… żeby wszystko, co istotne, w jednym się znalazło miejscu.
Owoc życia Matki Elżbiety Róży Czackiej.
Ale i z drugą Postacią tematu Laski mają związek.
Ks. Stefan Wyszyński w czasie powstania warszawskiego przebywał w Laskach, pełniąc funkcję kapelana Grupy AK Kampinos.

Laski k. Warszawy

Jeszcze jeden ciekawy materiał dołączę… o tym jak Laski połączyły Bł. Matkę Elżbietę Różę Czacką i Bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i o relacji dwojga błogosławionych opowiada s. Leona Czech ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Hrabianka i Kardynał...........BŁOGOSŁAWIENI !