184
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
184 ppt ?

hula hop na szczupły brzuch ? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: hula hop na szczupły brzuch ?

Napisał(a): Gość -

Przede wszystkim to świetnie ćwiczenie na modelowanie talii, ponieważ podczas kręcenia kółkiem intensywnie pracują wszystkie mięśnie brzucha. To jednak nie wszystko. Ćwiczenia z hula hop można wykonywać również na innych partiach ciała, na przykład ramionach. Systematyczne ćwiczenia wzmacniają kręgosłup, modelują pośladki, pomagają również kształtować prawidłową postawę. To pozornie proste ćwiczenie jest dobrym sposobem na spalanie kalorii. Godzinny trening to około 420 spalonych kalorii.
Zacznij od koła z szeroką obręczą, takim łatwiej jest kręcić. Kiedy nauczysz się kręcić hupa hop w talii, pora przejść do kolejnego poziomu, jakim jest kierowanie wirującej obręczy od pasa w górę i w dół na biodra. To jednak nie wszystko. Kiedy uda się opanować trening ze zwykłym kołem, warto zaopatrzyć się w cięższe kółko, które ma masujące wypustki. Ono znacznie mocniej będzie stymulowało mięśnie do pracy. Zwykłe hula hop to wydatek rzędu 10 złotych, z wypustkami - około 40 zł (kupisz je w każdym sklepie z akcesoriami treningowymi). Jeśli to dla ciebie za mało - wybierz mniejsze hula hoop. Z nim trudniej jest ćwiczyć, bo mniejszym kółkiem kręcić trzeba częściej i intensywniej....

Reklama

Napisał(a): gość -

szczerze nie polecam!!! może nie stosowałam długo, bo 2 miesiące 5x w tygodniu po 40 min, ale dłużej nie mogłam nie chodzi o ból od hula-hop, bo ten jest obecny około tygodnia- tak było u mnie ani o siniaki- przez miesiąc miałam cały fioletowy brzuch,ale zrezygnowałam z obawy o zdrowie ponieważ bolały mnie nerki i pojawiła się krew w moczu więc się wystraszyłam i zrezygnowałam nie wiem czy jeszcze wrócę do hula-hop, ale może inni mają lepsze pozytywne doświadczenia;)

polecam hula hop,tylko trzeba ćwiczyć systematycznie po 20 minut dziennie i codziennie, no i oczywiście stosować dietę to będą efekty. Najlepiej zacząć do zwykłego hula hop a potem może być to z wypustkami. Najlepiej ćwiczyć przy swojej ulubionej muzyce i bawić się tym kręceniem albo oglądając swój serial to wtedy czas milej upłynie przy kręceniu. Efekt kręcenia już będzie widać po tygodniu i brzuch będzie bardziej jędrny.Polecam hula hop zamiast męczących brzuszków,
Pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): Tris -

Hula hop faktycznie pomaga, moja koleżanka schudła 7 kilo dzięki takim ćwiczeniom :) , ale polecam Ci kupić najlepiej takie hula hop prawdziwe do ćwiczeń na brzuch, w sklepie sportowym, są o wiele lepsze, bo z takim zabawkowym to za wielkich efektów nie osiągniesz....

Pozdrawiam Sechmet ღ

Reklama

gość szczerze nie polecam!!! może nie stosowałam długo, bo 2 miesiące 5x w tygodniu po 40 min, ale dłużej nie mogłam nie chodzi o ból od hula-hop, bo ten jest obecny około tygodnia- tak było u mnie ani o siniaki- przez miesiąc miałam cały fioletowy brzuch,ale zrezygnowałam z obawy o zdrowie ponieważ bolały mnie nerki i pojawiła się krew w moczu więc się wystraszyłam i zrezygnowałam nie wiem czy jeszcze wrócę do hula-hop, ale może inni mają lepsze pozytywne doświadczenia;)
Hej, zanim się zacznie przygodę z hula hop i oceni negatywnie warto na ten temat dużo poczytać, bo można sobie zrobić krzywdę, krwiaki i inne sprawy :)
Ja swoja przygodę zaczęłam od hula hop lekkiego z drobnymi wypustkami, później przerzuciłam się na ciężkie hula hoop, profesjonalne do ćwiczeń - jednak pierwsze dni polegały na kręceniu po 5 min w każdą stronę w grubszej bluzie. Po dwóch - trzech dniach zrobiłam przerwę dwu dniową. Później powrót i znów po 5 min w każdą stronę, po paru dniach zwiększałam czas, dzięki temu ciało się przyzwyczaiło i teraz kręcę nawet po godzinie czasu w każdą stronę i żadnych śladów i ani bólu nie ma :) pozdrawiam

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Wśród osób, które zapiszą się do szkoły Delta Edukacja do września 2016 zostanie wylosowana nagroda- TABLET!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • hula hop efekty
  • hula hoop pomaga ?
  • CZY HULA HOOP POMAGA ?
  • hula hop na zwisajcy brzuch
  • Miesieczne efekty wiczenia z hula hoop
Do góry strony: hula hop na szczupły brzuch ?