46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń151
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +24
46 ppt ?

I czym tu się podniecać? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: I czym tu się podniecać?

Napisał(a): ~Dingo -

Dobrawa1
~Dingo
Dobrawa1 Grzeszko..tego wysłuchaj.

To kto tu mówi na potrzeby kampanii?
No i Grzeszko spiertolił od odpowiedzi ha ha ha. . Nabrał ścieków z Czajki w usta i nie może gadać . Miejmy nadzieję ,że nie łyka.
To nie moje słowa, tylko p. Spiewaka.
No przecież nie jestem po podstawówce jak wyborcy z PO.Nawet analfabeta wie o co chodzi . Spokojnie. Pewnie teraz wyborców Trzaska i pomagierów jak Grzeszko zatkało kakao. :)

Reklama

Napisał(a): Grzeszko -

Dobrawa1
Grzeszko

A jeśli wygra Trzaskowski, to czeka nas mega liberalizacja gospodarki, oraz życia społecznego i światopoglądowego. Czekaja nas naciski z Zachodu na szybkie zalegalizowanie małżeństw dla homo-innych, prawo dla nich do adoptowania dzieci i przystapienia do wspólnej waluty europejskiej, co nas rozłozy.
I powiem wprost - której opcji bysmy nie wybrali, to leżymy na obu łopatkach. Z jednej strony rujina gospodarcza i wicerunkowa, a z drugiej ruina moralna i wasalizm względem Zachodu.
To jest DRAMAT!
Jesteś strasznie niestabilny. Jeszcze kilka dni temu...no wprost litanie do p. Trzaskowskiego tu pisałeś. Zbawiciel Polski, wybawca, a teraz krok w tył? Każdy twój temat, to osmieszanie PiS, pochwała p. Trzaskowskiego.
Widzę, ze ty naprawdę nieuważnie czytałaś moje posty, lub wręcz w ogóle ich nie czytałaś.
Ja w żadnym z nich nie chwaliłem Trzaskowskiego. Co najwyżej zestawiałem go z Dudą z oczywistych powodów.
Niemniej, jesli sobie dobrze przypomnisz, nigdy nie pisałem, że to jest mój kandydat, chociaż jest moim Prezydentem i na niego głosowałem w wyborach samorządowych.
Natomiast w moich dotychczasowych postach ZAWSZE atakowałem PiS i Dudę. Obnażałem ich bezczelność, hipokryzję, chamstwo i złodziejstwo. I zapewniam Cię, że już za moment będę to czynił dalej...
To nie jest moja wina, że ty od razu rozumiałas te moje słowa jako wychwalanie Trzaskowskiego. Raz ytylko napisałem, że Trzaskowski przeprosił za swoją "pomyłkę", iz nie głosował w Sejmie za obnizeniem wieku emerytalnego, ale było mi to potrzebne jedynie do tego, aby na zasadzie kontrastu pokazać, że buc Duda w ogóle za nic nie potrafił i nie potrafi przeprosić, a mnogość jego grzechów jest tak ogromna, że naprawdę nie chciałbym być na jego miejscu.

A zatem proponuję, abyś w wolnej chwili przejrzała sobie jeszcze raz moje tematy. Ale tak, naprawdę bardzo uważnie i z zastanowieniem nad sensem ich treści.

CIAO! :-)

Napisał(a): ~gość -

Grzeszko
Dobrawa1
Grzeszko

A jeśli wygra Trzaskowski, to czeka nas mega liberalizacja gospodarki, oraz życia społecznego i światopoglądowego. Czekaja nas naciski z Zachodu na szybkie zalegalizowanie małżeństw dla homo-innych, prawo dla nich do adoptowania dzieci i przystapienia do wspólnej waluty europejskiej, co nas rozłozy.
I powiem wprost - której opcji bysmy nie wybrali, to leżymy na obu łopatkach. Z jednej strony rujina gospodarcza i wicerunkowa, a z drugiej ruina moralna i wasalizm względem Zachodu.
To jest DRAMAT!
Jesteś strasznie niestabilny. Jeszcze kilka dni temu...no wprost litanie do p. Trzaskowskiego tu pisałeś. Zbawiciel Polski, wybawca, a teraz krok w tył? Każdy twój temat, to osmieszanie PiS, pochwała p. Trzaskowskiego.
Widzę, ze ty naprawdę nieuważnie czytałaś moje posty, lub wręcz w ogóle ich nie czytałaś.
Ja w żadnym z nich nie chwaliłem Trzaskowskiego. Co najwyżej zestawiałem go z Dudą z oczywistych powodów.
Niemniej, jesli sobie dobrze przypomnisz, nigdy nie pisałem, że to jest mój kandydat, chociaż jest moim Prezydentem i na niego głosowałem w wyborach samorządowych.
Natomiast w moich dotychczasowych postach ZAWSZE atakowałem PiS i Dudę. Obnażałem ich bezczelność, hipokryzję, chamstwo i złodziejstwo. I zapewniam Cię, że już za moment będę to czynił dalej...
To nie jest moja wina, że ty od razu rozumiałas te moje słowa jako wychwalanie Trzaskowskiego. Raz ytylko napisałem, że Trzaskowski przeprosił za swoją "pomyłkę", iz nie głosował w Sejmie za obnizeniem wieku emerytalnego, ale było mi to potrzebne jedynie do tego, aby na zasadzie kontrastu pokazać, że buc Duda w ogóle za nic nie potrafił i nie potrafi przeprosić, a mnogość jego grzechów jest tak ogromna, że naprawdę nie chciałbym być na jego miejscu.

A zatem proponuję, abyś w wolnej chwili przejrzała sobie jeszcze raz moje tematy. Ale tak, naprawdę bardzo uważnie i z zastanowieniem nad sensem ich treści.

CIAO! :-)
Masz wiosła , i kajak ,czy poprosisz Caritas by ci pomógł?

Reklama

Napisał(a): Grzeszko -

Dobrawa1
Grzeszko

Tuska juz dawano w Polsce nie ma i on ma głeboko w tyle, to co dzieje sie w Polsce.
A po wtóre - tak stale piszesz, ze w Warszawie prezydentem zostałby każdy, kto nie z PiS-u, to ja zadam ci pytanie: a Lech Kaczyński to skąd był? A jeśli chcesz wiedzieć to wygrał ze zdecydowaną przewagą.
Trzaskowski wygrał z Jakim nie dlatego, ze jest taki świetny, tylko dlatego że Jaki jest skrajnym głąbem, kapiujesz? na miesiąc przed tamtymi wyborami spotkałem w parku pania Zosię Romaszewską, która jak zapewne sioę orientujesz jest doradvca Prezydenta RP do spraw społecznych. Rozmawialismy o tych kandydatach i ona w pewnym moemncie powiedział cos, co mi mowę odjęło. Mniej więcj jej wypowiedx brzmiał następująco:
- Ale wie pan co, decyzją Kaczyńskiego to jestem zaszokowana - wystawić na kandydata Jakiego? Kto to widział? Przecież ten Jaki to jest IDIOTA!

Wiem, pewnie w to nie uwierzysz, ale trudno - przywykłem juz do tego, ze kontestujesz moją każdą wypowiedź.

W każdym razie, skoro jaki miał opinię idioty nawet w swoim własnym środowisku politycznym, to trudno było oczekiwać, aby wygrał wybory w Warszawie.
Gdybys ty posłuchała co on tutaj bredził na tych swoich wiecach wyborczych, to ręczę ci, ze mogłabys pomysleć, że to jakiś pacjent Domu Wariatów przebywający czasowo na przepustce.
Tusk...wszystko co się w Polsce dzieje komentuje, judzi. Nie udawaj, ze tego nie widzisz. Tobie Jaki idiota, dla mnie p. Rafał idiota:-)
Pan Trzaskowski już chyba sam nie wie, co mówi; a wszystko mówi na potrzeby kampanii.
Pan Rafał jest zastępcą Tuska, w tej ich partii....więc nie mów mi, że nie jest na tuskowym sznurku.
I znowu nie czytasz uważnie moich słów, a potem będziesz się dziwić, ze ja pisze coś, co według ciebie jest zaprzeczeniem moich słów poprzednich.
Nie napisałem, o Jakim, że to idiota. napisałem, że tak nazwała go, w prywatnej rozmowei ze mną pani Zosia Romaszewska. Ja nazwałem go najpierw głąbem, a potem wariatem, ale to nie jest to samo, co idiota.
Idiotą, to wiesz kogo ja mogę nazwać z PiS-u? Sasina, albo Kanthaka, ale juz na pewno nie Kaczyńskiego. Ten to jest wyrachowanym, nadętym despotą, chamem i egoistą, a przy tym gigantycznym tchórzem. I właśnie takimi epitetami najczęsciej go obdarzam, bo on po prostu, taki właśnie jest.
Chcesz sobie nazywać Trzaskowskiego idiotą, to sobie nazywaj - mi z tego powodu korona z głowy nie spadnie, a już z cała pewnościa nie spadnie Trzaskowskiemu.
A co do Tuska - jeszcze raz ci napiszę i uwierz mi na słowo: on ma juz w głebokim powazaniu, to co dzieje się u nas. A ze od czasu do czasu cos powie, albo napisze to tylko dlatego, aby o nim nie zapomniano, oraz aby napsuć krwi Kaczynskiemu - nic poza tym.
On jest juz ustawiony do końca zycia i absolutnie nikt normalny będąc na jego miejscu nie wchodził by w spór z kurduplem o malym rozumku, aby ryzykować utrate tego, czego sie dorobił, czyli WYSOKIEJ POZYCJI W EUROPIE, SZACUNKU I PRESTIŻU!

Reklama

Stalin - 45 milionów ofiar
Pol Pot - 1/4 ludności Kambodży
Castro - setki tysięcy ofiar
Kim Ir Sen i Kim Dzong Il - 3-5 milionów ofiar
Ho Chi Minh - 1,5 miliona ofiar
Hitler - 11 mln ofiar
Mao - 100 mln
Lenin - 15 mln ofiar
Mengystu Hajle Marjam - 1,5 mln ofiar
Hodża - tysiące ofiar
Hirohito - 15 mln
Napoleon - 6 mln
Rewolucja Francuska - setki tysięcy ofiar
Komuna Paryska - setki tysięcy ofiar
Czerwony terror w Hiszpanii - dziesiątki tysięcy ofiar

Grzeszko
Dobrawa1 Grzeszko..tego wysłuchaj.

To kto tu mówi na potrzeby kampanii?
Spiewaka juz nie będę słuchał. On się zaprzedał PiS-owi i stał się ich klakierem. Jego opinie nie sa obiektywne.
Co, lewak stał się Prawicowy? Pewnie obiektyw byłyby w TVnach. Spadaj na szczaw i mirabelki.

Grzeszko
~gość Marsz Niepodległości, czy Marsz Równości?
Jeden i drugi to MARSZE IDIOTÓW i CHULIGANÓW!
Grzeszko , ale się zaorałeś, ciekawe co na to twój lewicowy elektorat dla kogo pracujesz ? :) Czy wypłaca ci szmal za agitację? Raczej nie! :)

Grzeszko
~gość Marsz Niepodległości, czy Marsz Równości?
Jeden i drugi to MARSZE IDIOTÓW i CHULIGANÓW!
Premier Nowej Zelandii uczestniczyła w Paradzie Równości w Auckland.
No ale gdzie Nowej Zelandii do Polski? Mamy przecież znacznie mądrzejszych przywódców. Obywateli także.

Napisał(a): Dobrawa1 -

Grzeszko
Spiewaka juz nie będę słuchał. On się zaprzedał PiS-owi i stał się ich klakierem. Jego opinie nie sa obiektywne.
Mylisz się. Słyszałam jego wypowiedzi o PiS jako bardzo negatywne. Zaraz po wyjściu z więzienia. Zmysla na temat wyroku TK, a dotyczącego reprewatyzacji ? Otóż nie. sprawdź.

Napisał(a): Dobrawa1 -

Grzeszko

On jest juz ustawiony do końca zycia i absolutnie nikt normalny będąc na jego miejscu nie wchodził by w spór z kurduplem o malym rozumku, aby ryzykować utrate tego, czego sie dorobił, czyli WYSOKIEJ POZYCJI W EUROPIE, SZACUNKU I PRESTIŻU!
Ustawiony i owszem, ale ma szacunek i prestiz? Oj nie sądzę. Miał plecy, co go wyniosły i tyle.
« Wróć do tematów
Do góry strony: I czym tu się podniecać?