206
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +67
206 ppt ?

I na co Kaczyński się wścieka? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

I na co Kaczyński się wścieka?

Napisał(a): apollo87 -

"Wprost" donosi, że to, jak sprawa orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z czwartku wzbudza wściekłość u prezesa Jarosława. Burzliwe manifestacje, agresja wobec świątyń i policji - to wszystko przerosło spodziewania.

Cała sprawa miała być sposobem na ułagodzenie Solidarnej Polski i uwiarygodnienie się w twardym, konserwatywnym elektoracie.

Jednak społeczeństwu nie udało się tak "sprzedać" tej sprawy, by było zadowolone. Wściekły Kaczyński miał zażądać dodatkowego piaru i promowania Programu "Za życiem".

Pytanie tylko, czy taką zmianę dałoby się wprowadzić bez wywołania protestów części społeczeństwa. Jak sądzicie?
INTERIA.PL

Re: I na co Kaczyński się wścieka?

Napisał(a): taie -

U towarzyszy z PZPPS nic się nie dzieje bez wiedzy i woli Boga (czytaj Pierwszego Sekretarza KC)
Po prostu towarzysz się starzeje i powinien se zaśpiewać
" Znowu w życiu mi nie wyszło"

Reklama

Napisał(a): ~Ada -

Nie, nie dało by się jej wprowadzić, ludzie i tak by wyszli na ulicę a gdyby nie Covid dzisiaj ich by było więcej, ponad 60% społeczeństwa chce jeszcze mocniejszej liberalizacji prawa aborcyjnego, co jest ciekawe po decyzji TK bardzo popularnym hasłem wyszukiwanym w Google stała się Apostazja, na swoje nieszczęście kościół rzymsko- katolicki wmieszał się w politykę i teraz będzie zbierał tego owoce, w wielu kręgach społecznych obecnie PIS = Kościół, a Kościół = PIS i zajmie to przynajmniej dekadę żeby to odkręcić jeśli oczywiście PIS straci władzę.

Napisał(a): ~Mem -

~gość
taie U towarzyszy z PZPPS nic się nie dzieje bez wiedzy i woli Boga (czytaj Pierwszego Sekretarza KC)
Nie zauważyłeś tłuku, że nikt rozumny nie chce z tobą gadać a ty dalej rzygasz gnojem od rana do wieczora ?
Wręcz przeciwnie tłuku , wszyscy chcą gadać

Reklama

Napisał(a): ~W PiS-du -

Jarek ma kota a kot ma Jarka .Stary glupi pryk i jego prawa reka ekonomista krzywousty oraz namaszczony Dududs olejkami z kota Egipskiego namiestnik Kaczystanu oraz wladca wszystkich much.A jak wiadomu mucha lata nad tym co smierdzi fuj ...

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość
taie U towarzyszy z PZPPS nic się nie dzieje bez wiedzy i woli Boga (czytaj Pierwszego Sekretarza KC)
Nie zauważyłeś tłuku, że nikt rozumny nie chce z tobą gadać a ty dalej rzygasz gnojem od rana do wieczora ?
A ty jako nierozumny tluk, piszesz, rozmawiasz.

Napisał(a): ~gość -

~Ada Nie, nie dało by się jej wprowadzić, ludzie i tak by wyszli na ulicę a gdyby nie Covid dzisiaj ich by było więcej, ponad 60% społeczeństwa chce jeszcze mocniejszej liberalizacji prawa aborcyjnego, co jest ciekawe po decyzji TK bardzo popularnym hasłem wyszukiwanym w Google stała się Apostazja, na swoje nieszczęście kościół rzymsko- katolicki wmieszał się w politykę i teraz będzie zbierał tego owoce, w wielu kręgach społecznych obecnie PIS = Kościół, a Kościół = PIS i zajmie to przynajmniej dekadę żeby to odkręcić jeśli oczywiście PIS straci władzę.
W tym równaniu nie ma Boga i ciekawe, kto do kogo się modli.

Napisał(a): ~Hogward -

~gość][cytat kogo=taie U towarzyszy z PZPPS nic się nie dzieje bez wiedzy i woli Boga (czytaj Pierwszego Sekretarza KC)
Kaczor jest psychicznie chory, pewnie go tatuś nie przytulał, stąd ta nienawiść do ludzi. Co tam zginą ludzie młodzi a co mnie to obchodzi , mam nadzieje, że Pan Bóg Będzie wiedział co robić i go wezwie do siebie

Napisał(a): ~ewene -

Powiem tak lepiej kaczynski idz sie powies ,,daj ludziom zyc spokojnie ,,koscioly sobie adoptuj na domy rozpusty bo toco wyprawia kler i kaczka przechodzi ludzkie pojecie robienie z ludzi durni odwracanie kota ogonem juz mi sie kaczynski przelewasz uszami nie cierpie tego czlowieka,,jak masz honor to znikaj kaczynski z polityki inaczej cie lud wywali w pisdu,,jego dzisiejsze zachowanie i wypowiedz zenada tragedia,,w telewizji ,Kaczynski chory czlowiek z chorymi wizjami ,,w zyciu nie zostanie pochowany na WAWELU.

Napisał(a): ~gosc -

RZAD NIE RADZI SOBIE . COWIT ZBIERA ZNIWO BO NIC NIE ZOSTALO PRZYGOTOWANE MIMO ZE BYLO WIADOMO ZE NA JESIENI BEDZIE GORZEJ gOSPODARKA UPADLA DLUG OKROPNY LUDZIE BEZ POSZANOWANIA ZASTRASZANI . BIEDA I BEZRADNOSC TO JEST UPADEK RATUJMY POLSKIE I NAROD
« Wróć do tematów
Do góry strony: I na co Kaczyński się wścieka?