52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
52 ppt ?

Ideał kobiecości? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ideał kobiecości?

Napisał(a): Gość -

Hej,
normalnie nie udzielam się raczej na forach, ale robię wyjątek bo chciałabym żeby mężczyźni pomogli mi rozwikłać pewną zagadkę.
Dzisiaj w pracy rozmawiałam z kolegami na temat ideału kobiecości. Jako najlepszy przykład podali mi modelkę Kate Upton (zdjęcie poniżej).
Powiedzcie mi serio ta kobieta jest dla Was idealna? A może jakaś inna?
Rozmiar zero to już przeżytek?

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Ideał kobiecości?

Napisał(a): anna31 -

kateka Hej,
normalnie nie udzielam się raczej na forach, ale robię wyjątek bo chciałabym żeby mężczyźni pomogli mi rozwikłać pewną zagadkę.
Dzisiaj w pracy rozmawiałam z kolegami na temat ideału kobiecości. Jako najlepszy przykład podali mi modelkę Kate Upton (zdjęcie poniżej).

Zdjęcie
> Dleczego powiem to co powiedział mi mój mąż..Mężczyzni lubią ogladać się za hudymi laskami ale wolą mieć normalną bo nie obijają sie o kości...

Reklama

Napisał(a): gość -

kateka Hej,

0002E257YGA5VY60
Bardzo ładna kobieta i prawidłowo zbudowana jedyne "ale" jakie mam to za słabo wyciętą talię ale cała reszta jest ok.Widać koledzy mają zdrowe podejście...

Napisał(a): sylwia73 -

to ze faceci widza ideal tak czy inaczej to indywidualna sprawa. Akurat ta modelka tez mi sié podoba, bo jest kobieca a nie wieszakiem plaskim z przodu i tylu. Jesli kobieta jest szczupla to dla jej faceta to ona bedzie idealem, jesli ma wiécej kilogramów to równiez bedzie idealem dla swojego faceta. Zreszta nie tylko zewnetrzna powloka sié liczy ale i wnétrze. Gdyby poskladac idealne kawalki kobiety to wyszlaby maszkara.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ideał kobiecości?