587
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25 tys.
  • Odpowiedzi312
  • Ocen na +63
587 ppt ?

ile dać księdzu po kolędzie (313)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ile dać księdzu po kolędzie

Napisał(a): ~Nikola -

Od kilku miesięcy mieszkam sama i pierwszy raz będę przyjmować wizytę duszpasterską bez rodziców. I powiem szczerze, nie mam pojęcia, ile dać księdzu po kolędzie. Mama zawsze dawała kilka stówek - w zależności od tego, ile była w stanie. Tylko że nas w domu było pięcioro parafian. A jak ja jestem sama, to ile dać na kolędę? Bo raczej nie tyle, co za całą rodzinę. Czy stówa jest ok? A pięć dych - nie będzie nietaktem. Ile daje sie ksiedzu po kolędzie u Was? I czy dajecie coś osobno ministrantom? Poradźcie proszę, ile dać księdzu po kolędzie. Będę wdzięczna za każdą radę.
INTERIA.PL

Re: ile dać księdzu po kolędzie

Napisał(a): buc1 -

stiffnecked Mozesz ministrantom dac lubrykant na bazie oleju bo ksiadz katolik i tak prezerwatywy nie uzyje - to by bylo niemoralne.
Daj mu parę groszy, albo nic, albowiem Chrystus powiedział, aby rozdać wszystko co mamy. Zapowiedź rewizytę na plebanii, ciekawe ilo on ci da.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: ile dać księdzu po kolędzie

Napisał(a): ~normalna -

~pepe A niech się weźmie do roboty katabas , a nie chodzić i żebrać choć i tak wszystko mu państwo daje. Precz z pasorzytami
Nie wierzysz, nie przyjmujesz księdza, to nie wypowiadaj się i nie klep bzdur. nie bluźnij.
Ministrantom oczywiście daje się pieniążki. Wrzucam do puszki 50 zł.
« Wróć do tematów
Do góry strony: ile dać księdzu po kolędzie