20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Ile dni trwa okres? (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ile dni trwa okres?

Napisał(a): ~Basia -

u każdej z nas wygląda to na pewno nieco inaczej, ale tak jak pisały osoby wyżej co około 28 dni i trwa średnio 5 dni, ja polecam aplikację obojętnie jaką, która oblicza kiedy powinnyśmy dostać okres i im częściej będziemy wprowadzać dane tym będzie większa szansa na dokładniejszą prognozę :)
INTERIA.PL

Napisał(a): nyczka -

ja mam okres około 5-6 dni, zawsze umieram przez pierwsze 2, bez tabletki nawet się nie ruszam z domu, jak zbliża mi się okres to od rauz biegnę do apteki po tabletki vemonis, bo one mi ostatnio ratują życie, działają rozkurczowo i szybko a dla mnie to podstawa, no i cena jest bardzo dobra bo opakowanie 6 tabeltek koszuje kilka złotych.

Reklama

Napisał(a): meterka -

antykoncepcja to też zawsze jakieś rozwiązanie, ale ja już kiedyś brałam hormony i źle się po nich czułam dlatego dla mnie takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, też mam PMS i związane z tym silne bóle przed okresem, daję sobie radę dziecki tabletkom vemonis, działają przeciwbólowo i rozkurczowo, dzięki czemu jestem w stanie bez problemu przetrwać te kilka trudnych dni w miesiącu.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile dni trwa okres?