Odpowiadasz na:
Ile dni trwa okres?

~selka
Temat dodał(a):
~selka -
Dopiero zaczynam miesiączkować i zastanawiam się, ile dni trwa okres. Ile powinien? Czy to, ile trwa miesiączka, jest jedną stałą, że musi trwać tydzień (tyle miałam ostatnio okres). Poza tym co ile dni jest okres? Czy to normalne, że nie mam go przez ponad okres? Czy to, ile trwa okres, ma jakiś związek z moim zdrowiem? I jeśli nie macie mnie jeszcze dość, to czym dokładnie jest i ile trwa owulacja? Słyszałam o niej w związku z okresem i chciałabym lepiej wiedzieć, o co chodzi...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ile dni trwa okres?

Napisał(a): ~zezel -

ja jak zaczęłam stosować antykoncepcje a dokładniej mówiąc pigułki belara to zmniejszyły się bóle brzucha i też PMS przestał dokuczać. najlepsza jak dla mnie metoda, bo tabletki przeciwbólowe nie zawsze starczały

Napisał(a): kosmitka33 -

te tabletki, vemonis femi, o których tu piszecie, rzeczywiście są bardzo szybkie w działaniu. to prawdopodobnie przez dodatek w postaci kofeiny. nie jestem lekarzem, ale najważniejsze, że ból mija bardzo szybko. mega!

Reklama

Napisał(a): nyczka -

ja mam okres około 5-6 dni, zawsze umieram przez pierwsze 2, bez tabletki nawet się nie ruszam z domu, jak zbliża mi się okres to od rauz biegnę do apteki po tabletki vemonis, bo one mi ostatnio ratują życie, działają rozkurczowo i szybko a dla mnie to podstawa, no i cena jest bardzo dobra bo opakowanie 6 tabeltek koszuje kilka złotych.

Napisał(a): ~Basia -

u każdej z nas wygląda to na pewno nieco inaczej, ale tak jak pisały osoby wyżej co około 28 dni i trwa średnio 5 dni, ja polecam aplikację obojętnie jaką, która oblicza kiedy powinnyśmy dostać okres i im częściej będziemy wprowadzać dane tym będzie większa szansa na dokładniejszą prognozę :)

Reklama