346
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi161
  • Ocen na +48
346 ppt ?

Ile kosztuje pogrzeb? (162)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ile kosztuje pogrzeb?

Napisał(a): ~manja -

My niedawno chowaliśmy babcię i korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Arkadio w Środzie Wielkopolskiejhttps://www.z(...)da.pl/, polecam bardzo. Koszty zawsze są uzależnione od tego z jakich usług korzystacie i gdzie, ale u nich koszty nie są wcale ogromne i w dodatku wiem za co zapłaciliśmy, bo nie było tam żadnych kosztów ukrytych.

Reklama

Re: Ile kosztuje pogrzeb?

Napisał(a): ~karol -

U nas sprawdził się zakładhttps://www.o(...)com.pl/ ze Szczecina. Profesjonalnie i rzetelnie się wszystkim zajęli. Wzięli na siebie dopełnienie niezbędnych formalności urzędowych także my nie musieliśmy się tym zajmować, bardzo nam to pomogło. To także zakład kamieniarski, więc możecie u nich zamówić wykonanie nagrobka.

Reklama

Re: Ile kosztuje pogrzeb?

Napisał(a): ~talacy -

Warto zwrócić się do domu pogrzebowego Hades z Białej Podlaskiej, u nich koszty są adekwatne do oferowanej usługi. Bardzo dobrze można się z nimi dogadać co do szczegółów pogrzebu, no i mają jakość ich usług jest na najwyższym poziomie.

Reklama

Re: Ile kosztuje pogrzeb?

Napisał(a): ~BarbarraWr -

Myślę, że końcowy koszt pogrzebu jest uzależniony od usług wykonanych przez zakład pogrzebowy. Ja korzystałam kiedyś z pomocy firmyhttps://www.c(...)wroc.pl z Wrocławia. Specjalizują się w organizacji pogrzebu, transporcie osób zmarłych oraz sprzedaży trumien i urn. Na pewno odpowiedzą Ci na wszystkie pytania.

Re: Ile kosztuje pogrzeb?

Napisał(a): ~Mateusz -

Moja rodzina w jednym roku pochowała 5 osób i to był najgorszy 2017 rok. Wszystkie pogrzeby organizował zakład pogrzebowy drzewiarz.pl . Powiem wam, że każda uroczystość była organizowana z godnością i w najdrobniejszym szczególe.

Re: Ile kosztuje pogrzeb?

Napisał(a): ~kwer -

U nas koszt był większy, ale to dlatego, że musieliśmy przetransportować ciało mojego dziadka do Polski. Znaleźliśmy zakład, który zajął się i transportem i późniejszym pogrzebem - Hades z Białej Podlaskiej. Oni pomogli nam z dofinansowaniem, sami zajęli się formalnościami, przez co bardzo nas odciążyli, same czynności pogrzebowe także wykonali świetnie, polecam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile za pogrzebowe
  • ile zaplace za pogrzeb dzisij ogolnie
Do góry strony: Ile kosztuje pogrzeb?