88
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń511
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +1
88 ppt ?

Ile kosztuje prywatne przedszkole? (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile kosztuje prywatne przedszkole?

Napisał(a): ~Exneta -

Pytanie jak w temacie, ile kosztuje prywatne przedszkole? Wiem, że stawki są różne w zależności od miasta, ale tak w przybliżeniu, jeśli chodzi o duże miasto? Właśnie przeprowadzamy się do Krakowa, i nie wiem, ile będzie nasz kosztować takie przedszkole. Bo do tej pory nasza mała chodziła do państwowego. Dzięki wszystkim za informacje!
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Ile kosztuje prywatne przedszkole?

Napisał(a): ~maliwna -

wintagge nasz synek chodzi do łódzkiego przedszkola parafialnego Albercik, chwalę sobie bardzo. Wcale nas to cenowo dużo nie wychodzi http://przeds(...)com.pl/
my tam Agatkę teraz posłaliśmy, inaczej jest. Panie bardzo przyjemne, angielski na dobrym poziomie, duży plac zabaw gdzie dzieci mogą się spokojnie wybawić, super jest

Napisał(a): ~milla -

Wiadomo, ze troszkę więcej niz państwowe, ale za to, zdecydowanie placówki prywatne przewyższają te państwowe, niestety ale tak. Siostry dzieci chodzą do państwowych przedszkoli, moja córka do prywatnego, więc mam porównanie. Nasza mala chodzi w Warszawie do Raz Dwa Trzy My http://www.ra(...)a-trzy/ i to jest naprawdę dobre przedszkole- pełna opieka, panie opiekunki mają czas dla dzieci, są pomocne, uśmiechnięte, zajęcia są ciekawe, program dobył nawet nagrodę MEN. Plusem są zajęcia kompensacyjno-korekcyjne i duże nastawienie na rozwój ruchowy i artystyczny, nie tylko na typową edukację. Do tego nauka języków obcych w formie zabawy.

Napisał(a): ~Elzbieta7 -

Różnice w cenie nie są takie duże, jak może się wydawać. My zdecydowaliśmy się na posłanie syna do przedszkola prywatnego, bo w państwowym nie było miejsc. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mają bardzo mądrych pedagogów, jakbyście szukali przedszkola w Legnicy, to sprawdźcie sobie przedszkole Kredka, oni jest czynne cały rok.

Napisał(a): ~bobi45 -

Syn chodzi już od roku do przedszkola Fair Play i jest dobrze. To nie tylko przedszkole znane w Krakowie, ale też w innych miastach. To mnie na początku przyciągnęło. No i czesne dość konkurencyjne, bo wychodzi 625 złotych miesięcznie. W niektórych przedszkolach nawet do 1000 dochodziło. Różnica jednak spora na korzyść Fair Play.

Napisał(a): ~jolka6526 -

Jedno z najnowocześniejszych przedszkoli w Krakowie to na pewno Fair Play. Odwiedzałam wiele placówek przed zapisem syna, ale jednak trudno dostać w czesnym 625 złotych tak dużo dodatkowych elementów. Przedszkole jet o tyle fajne, że nawet w weekendy można się skontaktować.

Napisał(a): Irineczkaaaaz -

Moja córka kilka lat temu chodziła do przedszkola http://www.fa(...).edu.pl i tam płaciłam około 500zł . Z tego co wiem to można było wykupić mniejszy pakiet za 400zł ale w ja miałam pakiet premium. Dziecko miało tam 5 posiłków dziennie, zajęcia typu rytmika, angielski,zajęcia kulinarne i tym podobne.

Napisał(a): Irineczkaaaaz -

Córka mojej koleżanki tam chodzi i bardzo chwali te przedszkole. Z tego co mi mówiła koleżanka to faktycznie maa dużo zajęć, zabaw - wychodzą na dwór , jezdza na wycieczki do kina , teatrów dla dzieci i tym podobne. Zainteresowałam się, tym tematem bo też ma mam dziecko, które zaraz trzeba posłać do przedszkola.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile kosztuje prywatne przedszkole?