211
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi111
  • Ocen na +28
211 ppt ?

Ile kosztuje remont łazienki (112)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile kosztuje remont łazienki

Napisał(a): ~miszyna -

Planujemy przeprowadzić gruntowny remont naszej łazienki. Nie jest zbyt duża, bo niecałe 3 m kwadratowe. Nie dość, że jest niewielka, to jest dość niefunkcjonalna i to się zrobiło bardzo irytujące. Chcemy ją zupełnie przebudować z tego powodu, wybrać inne meble, wannę, toaletę, ale też zmienić płytki, podłogę, odmalować sufit… Jak myślicie ile coś takiego może kosztować? Ile trzeba zaoszczędzić na taki remont łazienki? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to bardzo proszę o porady!
INTERIA.PL

Re: Ile kosztuje remont łazienki

Napisał(a): ~miszyna -

Nie zależy nam na ekskluzywnych, drogich rzeczach. Łazienka oczywiście ma być ładna i nie odrzucać z wyglądu, ale przede wszystkim żeby była użyteczna i schludna. Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę, jakie są tanie, a wyglądające ładnie materiały których można użyć w łazience?

Reklama

Napisał(a): ~frytek -

To, ile kosztuje remont łazienki zależy od wielu składowych. Znajomi ostatnio remontowali swoją gruntowną, małą łazienkę (nie wiem ile dokładnie metrów), ale to był generalny remont. Kucie całej łazienki, płytki, wszystkie nowe sprzęty. Mieszkają w mniejszym mieście. Wyszło ich coś koło 10 tyś.

Reklama

Napisał(a): Sikorsky -

~miszyna Nie zależy nam na ekskluzywnych, drogich rzeczach. Łazienka oczywiście ma być ładna i nie odrzucać z wyglądu, ale przede wszystkim żeby była użyteczna i schludna. Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę, jakie są tanie, a wyglądające ładnie materiały których można użyć w łazience?
Nie chcę tutaj lobbować jakiejś firmy. Zrób sobie wycieczkę po pobliskich popularnych składach z materiałami do wnętrz, porób zdjęcia, przejrzyj internet w poszukiwaniu inspiracji i sama zaprojektuj swoją łazienkę.

Koszt remontu twojej małej łazienki w mojej opinii to 5-10 tysięcy złotych w zależności tego co wybierzesz i ile zapłacić za robociznę. Im większe miasto tym większy koszt robocizny ;)

Reklama

Napisał(a): wiosna2 -

Sikorsky
~miszyna Nie zależy nam na ekskluzywnych, drogich rzeczach. Łazienka oczywiście ma być ładna i nie odrzucać z wyglądu, ale przede wszystkim żeby była użyteczna i schludna. Dzięki, że zwróciłeś na to uwagę, jakie są tanie, a wyglądające ładnie materiały których można użyć w łazience?
Nie chcę tutaj lobbować jakiejś firmy. Zrób sobie wycieczkę po pobliskich popularnych składach z materiałami do wnętrz, porób zdjęcia, przejrzyj internet w poszukiwaniu inspiracji i sama zaprojektuj swoją łazienkę.

Koszt remontu twojej małej łazienki w mojej opinii to 5-10 tysięcy złotych w zależności tego co wybierzesz i ile zapłacić za robociznę. Im większe miasto tym większy koszt robocizny ;)
a w tym temacje mogę się wypowiedzieć jestem na etapie tworzenia łązienki w starszym budynku czyli generalny remont....granice 6tys:)

Napisał(a): ~Komentator -

Po pierwsze, musisz zainwestowac w liczydlo. Potem kupic maszyne do myslenia. Nie wiem, ile kosztuja. Bo musz sie zdecydowac, jakie plytki, do polowy scian czy na cale, jaka wanna, bo sa rozne, nikt tego za ciebie nie zrobi. Ale najwazniejsze jednak liczydlo. bez tego ani rusz !!!

Napisał(a): ~MIŁY -

w 3m2 zmieścisz śmiało wanne , umywalkę i w kącie ubikacjekątową która w komplecie ma spłuczkę kształtu trójkąta , aby dobrze pasowała w kącie, wanna ok. 1000 zł dwie baterie i umywalka ok,1500 zł ubikacja ok.1000zł, płytki i cement (klej)ok. 1000zł , czyli materiał 4500, na robocizne hydraulikowi i płytkarzowi musisz dać drugie tyle , czyli całość ok. 9000 zł, ale może sama potrafisz układać płytki to taniej ci to wyniesie , a wcale nie jest to trudne istrukcje znajdziesz , na yutube jak to sie robi. Powodzenia miła i do roboty.

Napisał(a): ~Barbara -

W koszt remontu łazienki wchodzą tak : ogrzewacz wody, płytki - dobrej jakoci , na sciane i podłogi, odpowiednia armatura sanitarna ( czyli umywalki , misy wc itd . tutaj polecam Armaturę Krakówhttps://www.g(...)ra.com/ ze względu na szeroki asortyment i bardzo dobr a jakość) . I oczywiscie dobra wanna lub kabina prysznicowa - o dobrą i nierozwalającą się po kilku latach też cieżko. I dużo jeszcze zależy jak duza jest łazienka. Jeśli mała - mniejsze koszta , wi eksza = wieksze koszta - proste ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • remont azienki cena forum
Do góry strony: Ile kosztuje remont łazienki