210
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi110
  • Ocen na +28
210 ppt ?

Ile kosztuje remont łazienki (111)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ile kosztuje remont łazienki

Napisał(a): ~Monisia -

Wiele zależy czy remontujemy samemu czy z pomocą np. firmy projektowej? Ja korzystałam z pomocy fachowców z krakowskiej firmy DD projekt i jestem zadowolona zarówno z efektów jak i ceny. Znam takich, co robili remonty i z jednego ani drugiego zadowoleni nie byli. :)

Napisał(a): ~Indygo99 -

Jeśli bym miała raz jeszcze remonto łazinki robić tym razem bym od razu kupiła armature z Sotbe,, ponad rok temu kupowalismy jakieś baterie w markecie już się włąśnie prysznicowa zepsuła. Zamawiałam w sieci nową właśnie w tym sklepie Sotbe. No i ta jest konkretna, o niebo lepiej wykonana i pasuje nam do łazienki bo jest w stylu skandynawskim

Reklama

Napisał(a): ~Kszysztofix -

Kwota może wahać się od 2 do nawet i 30 tysięcy. Tak naprawdę zależy od tego, na ile możesz sobie pozwolić. Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić, to polecam szukanie promocji na stronach internetowych. Sam tak zaoszczędziłem kilka stówek, jak kupowałem oświetlenie i meble do łazienki. Sprawdzaj na mlamp.pl - tam często mają fajne promocje na różnych producentów i dodatkowo rabaty od wysokości całego zamówienia.

Reklama

Napisał(a): ~Paweł -

Mój znajomy polecił mi ostatnio firmę, która oferuję usługi renowacji pionów i poziomów kanalizacyjnych i jest to firma KAN-FIX w Kozienicach https://kan-fix.pl. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ich obszerną ofertą.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • remont azienki cena forum
Do góry strony: Ile kosztuje remont łazienki