29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń406
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
29 ppt ?

Ile kosztuje wywołanie zdjęcia ? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile kosztuje wywołanie zdjęcia ?

Napisał(a): rukola -

Powiedzcie mi, ile kosztuje wywołanie zdjęcia? Tak standardowo. Chodzi mi o to, że chciałabym wywołać w standardowym rozmiarze swoje zdjęciowe zasoby. Rozrzut cenowy jest dość duży. Zastanawiam się czy te droższe wiążą się z lepszą jakością czy niekoniecznie. Ile trzeba zapłacić za wywołanie zdjęcia żeby zdjęcie nie straciło na swojej jakości? Bardzo sobie cenię fotograficzne pamiątki i właśnie do mnie dotarło, że mam już tego za dużo w elektronicznej wersji. Nie chcę, żeby to kiedyś przepadło. Ile wy płacicie za wywołanie zdjęcia? Podzielcie się radami. Jak przeliczyłam ile kosztuje wywołanie zdjęcia w niektórych miejscach to wychodzi, że całą pensję na to wydam.
INTERIA.PL

Re: Ile kosztuje wywołanie zdjęcia ?

Mam zdjęcia w wersji elektronicznej na dysku. Chce zrobić z nich odbitki w standardowym rozmiarze czyli 10x15 i włożyć je do albumu. Zrobiłam rekonesans pod kątem cen wywołania zdjęć i zastanawiam się ile kosztuje wywołanie zdjęcia czyt. zrobienie jednej odbitki, żeby nie straciła na jakości po wywołaniu. Ceny są naprawdę bardzo różne. Co tu jest niezrozumiałe?

Napisał(a): Blandare51 -

rukola Mam zdjęcia w wersji elektronicznej na dysku. Chce zrobić z nich odbitki w standardowym rozmiarze czyli 10x15 i włożyć je do albumu. Zrobiłam rekonesans pod kątem cen wywołania zdjęć i zastanawiam się ile kosztuje wywołanie zdjęcia czyt. zrobienie jednej odbitki, żeby nie straciła na jakości po wywołaniu. Ceny są naprawdę bardzo różne. Co tu jest niezrozumiałe?
Co tu niezrozumiale? Teraz nic. A nie mozna bylo od razu: Jak najtaniej zdjecia z dysku, wydrukowac/(zrobic odbitki) wysokiej jakosci, (okreslic rozmiar i jakosc papieru: mat, polmat, blyszczacy....)?

Podpowiedz: Pytanie do wujka Google o tresci: odbitki z dysku (enter)

Opłaca się samemu drukować zdjęcia? Z tego co się zorientowałam koszt wywołania zdjęcia w punktach zaczyna się od 15 gr za sztukę nawet do 40 gr u osiedlowego fotografa. Zdjęcia wywoływałam ostatni raz bardzo dawno i nie pamiętam ile kosztowały parę lat temu. Teraz wydaje mi się to jakoś mega drogo

Napisał(a): ~ustera -

Zależy na jakie promocje aktualnie trafię. Normalnie płacę w Empik Foto 24 grosze przy dużej ilości, odbitka 10x15. Ale tam prawie zawsze trafiam jakieś dodatkowe promocje i wtedy wychodzi mi np. 15 groszy za odbitkę - taka stawka jest do zrobienia, potrzebne tylko dużo fotek i okazja. O proszę - teraz 19 groszy mają. Tak sądziłem, że przed dniem kobiet coś takiego wrzucą ;-)

Napisał(a): ~petoda -

Empik Foto znacie?
Teraz przed świętami płaciliśmy za odbitki 19 groszy za sztukę.
Format 10x15, ale oczywiście - powyżej 500 odbitek zamawialiśmy.
Najlepiej takie tematy ogarniać właśnie z dużymi ilościami.
Wtedy macie najniższą stawkę.

Napisał(a): ~kompera -

Patrzcie na promocje w Empik Foto. Często idzie naprawdę trafić fajne rabaty, ale tam ogólnie mają najtaniej, szczególnie jeśli zamawiacie duże ilości odbitek. Zasada jest prosta - im więcej, tym taniej. Zdaje się, że jakoś powyżej 600 sztuk stawka jest najniższa ale to też się zmienia. A ogólnie - w necie najwygodniej i najszybciej.

Napisał(a): ~tatarga -

To zależy gdzie. Na mieście koło 40-60 groszy za 10x15.
Ale oczywiście da się zdecydowanie taniej.
Kwestia taka, jaki format was interesuje. Empik Foto najwięcej zniżek ma właśnie na 10x15.
Często można mocno zejść poniżej 20 groszy i wtedy to już jest naprawdę bardzo dobra promocja.

Napisał(a): ~hemse -

Nigdy nie ogarniałem na zasadzie tego samego dnia, ale podejrzewam, że można zapłacić za tryb expres. Zaraz... Nie widzę takiej opcji na stronie. W sumie to chyba zawsze najłatwiej po prostu tam zadzwonić. A podejrzewam, że można się jakoś też dodatkowo dogadać, jeśli coś potrzebujesz na już. Ale wiadomo, że do tego potrzebne są możliwości. Musisz mieszkać tan, gdzie wywołują zdjęcia...

Napisał(a): ~upde -

Lepiej nie planować takich tematów z dnia na dzień. Nie wiem, czy oni to wywołują w Empikach na miejscu. Pewnie nie wszędzie mają do tego sprzęt. Ale przecież można zadzwonić i dopytać o to, kiedy będzie realizacja. A jeśli załatwiasz to przez internet, to masz od razu podaną datę odbioru.

Napisał(a): ~katorc -

W Empik Foto nawet poniżej 20 groszy za odbitkę - to prawda.
Pewnie, że zależy od jakości, od rozmiaru zdjęcia, ale można ogarnąć fajnej jakości odbitki w niskiej cenie. To wy o tym decydujecie, tzn. wybieracie np. rozmiar papieru.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile kosztuje wywołanie zdjęcia ?