176
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +1
176 ppt ?

Ile miesięcznie wydajesz na paliwo? (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile miesięcznie wydajesz na paliwo?

Napisał(a): Gość -

Podobno szykują się podwyżki cen paliwa... W lecie benzyna może zdrożeć nawet o 30 groszy na litrze! To dość sporo zważając na to, że rozpoczął się sezon urlopowy.
Ile w tym momencie wydajecie tankując samochód? Jak Was to wychodzi miesięcznie? Bardzo widoczna będzie dla Waszego portfela?
INTERIA.PL

Re: Ile miesięcznie wydajesz na paliwo?

Napisał(a): gość -

130 zł mam w gazie auto, robie dziennie 20 km do pracy, U nas gaz po 2.36 zł , tylko bogacz teraz jeździ na benzynie albo skończony idiota wydając cala pensje na paliwo. kto co lubi, dla mnie liczy się żeby gdzies dojechać a nie jak dojechac

Reklama

gość 130 zł mam w gazie auto, robie dziennie 20 km do pracy, U nas gaz po 2.36 zł , tylko bogacz teraz jeździ na benzynie albo skończony idiota wydając cala pensje na paliwo. kto co lubi, dla mnie liczy się żeby gdzies dojechać a nie jak dojechac
gaz to żadna alternatywa, tylko czekać aż się silnik sypnie i wydasz teoretycznie zaoszczędzone pieniądze na nowy samochód.
Co do tematu - 400-600zl/mc (2.0 benzyna), ale czy to jest wazne ile kto tankuje? na pewno nigdy nie tak mało, żeby paliwo nie mogło być tańsze.

Reklama

temat powinien brzmieć "zdrożeje o kolejne 30 gr." W ostatnim czasie w mojej okolicy już zdrożało o 40gr.!!!
a ja wydaję mało na paliwo. Do niedawna płaciłem ok 1200 zł miesięcznie tym zł.......m żeby dojechać do pracy, a teraz daję zarobić PKP i płacę 300 miesięcznie. Pracuję w tym samym miejscu.

Reklama

gość
gość 130 zł mam w gazie auto, robie dziennie 20 km do pracy, U nas gaz po 2.36 zł , tylko bogacz teraz jeździ na benzynie albo skończony idiota wydając cala pensje na paliwo. kto co lubi, dla mnie liczy się żeby gdzies dojechać a nie jak dojechac
gaz to żadna alternatywa, tylko czekać aż się silnik sypnie i wydasz teoretycznie zaoszczędzone pieniądze na nowy samochód.
Co do tematu - 400-600zl/mc (2.0 benzyna), ale czy to jest wazne ile kto tankuje? na pewno nigdy nie tak mało, żeby paliwo nie mogło być tańsze.
wlicz koszt instalacji ok 1500 zł

Mój naprawdę zadbany 14-tni samochód Peugeot 106 o pojemności 1.1 { regularne przeglądy} przy szybkości 90 km/godz. spala około 5 litrów benzyny. Na autostradach przy średniej szybkości 130 km/godz spala 6,5 l/100km. Natomiast w jeździe miejskiej po moim 200 000 mieście z uwagi na korki spala około 7 l/100km . Średnio miesięczne wydaję na benzynę 150 złotych.

Wszyscy naokoło biadolą, że benzyna zbyt droga. To ja się pytam, dlaczego w 90% samochodach jeździ tylko 1 osobą czyli kierowca 1km do pracy.? Czy to jest opłacalne? Benzyna u nas jest chyba jednak zbyt tania, albo my jesteśmy zbyt rozrzutni. I następne pytanie : z jakich źródeł większość bezrobotnych , a jest ich całkiem sporo w moim mieście utrzymuje samochód, skoro utrzymują z zasiłku całkiem sporą rodzinę i ma pieniądze na benzynę. A jeżdżą dość często na rybki, po zakupy itp. Emeryt

gość Wszyscy naokoło biadolą, że benzyna zbyt droga. To ja się pytam, dlaczego w 90% samochodach jeździ tylko 1 osobą czyli kierowca 1km do pracy.? Czy to jest opłacalne? Benzyna u nas jest chyba jednak zbyt tania, albo my jesteśmy zbyt rozrzutni. I następne pytanie : z jakich źródeł większość bezrobotnych , a jest ich całkiem sporo w moim mieście utrzymuje samochód, skoro utrzymują z zasiłku całkiem sporą rodzinę i ma pieniądze na benzynę. A jeżdżą dość często na rybki, po zakupy itp. Emeryt
A co dziadku żal dup.. ściska ??
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile wydaja na samochod miesiecznie
  • ile wydajecie na paliwo miesicznie
  • wydaję 200 zł na paliwo
  • czy silnik 1.2 twinport 80 kM lubi LPG
  • ile miesięcznie wydaje się na paliwi
  • ile miesięcznie na paliwo
  • ile miesicznie na paliwo
  • ile miesicznie wydajecie na paliwo
  • ile wydajecie miesicznie na benzyn
  • miesiecznie benzyne
Do góry strony: Ile miesięcznie wydajesz na paliwo?