223
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +110
223 ppt ?

Ile milionów Rydzyk dostał od Ministerstwa? (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile milionów Rydzyk dostał od Ministerstwa?

Napisał(a): uni -

Około 240 milionów złotych dofinansowania ojciec Tadeusz Rydzyk dostał na swoje działalności.
Niedawno czytaliśmy o tym, że Rydzyk dostał 60 milionów złotych na toruńskie muzeum Pamięć i Tożsamość.
W 2020 roku Fundacja Lux Veritatis jako Biuro Reklamy TV TRWAM dostała 105 tys zł jna zakup czasu antenowego na emisję spotu "Wspieraj Seniora"
W przeciągu dwóch lat ta sama fundacja otrzymała od Ministerstwa spraw zagranicznych trzy dotacje w wysokości 300 tys. zł, 180 tys. zł, 24 tys. zł oraz 98 tys. zł - na wydanie „Pamięć i Tożsamość – kwartalnik historyczny”.

Poseł Adam Szłapka z KO powiedział Faktowi:
"Kiedy to wszystko zsumować, okazuje się, że sumy są szokujące. Instytucje publiczne przeznaczyły na działalność ojca Tadeusza Rydzyka już ponad ćwierć miliarda złotych. A to może nie być cała kwota. Wysyłam zapytania nie tylko do resortów, ale także do spółek państwowych o to, czy finansują działalność ojca Rydzyka. One jednak nie chcą udzielić mi odpowiedzi. Nie odpuszczę"
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ile milionów Rydzyk dostał od Ministerstwa?

Napisał(a): ~gość -

Szłapka to poseł a raczej osioł od Belzebuba więc nie należy się podniecać tym co klepie. W Niemczech wyśmialiby takiego pacana. Na sam Caritas Niemcy corocznie przeznaczają 45 mld euro czego Szłapka nie przeliczyłby na złotówki.

Re: Ile milionów Rydzyk dostał od Ministerstwa?

Napisał(a): ~gość -

~gość Szłapka to poseł a raczej osioł od Belzebuba więc nie należy się podniecać tym co klepie. W Niemczech wyśmialiby takiego pacana. Na sam Caritas Niemcy corocznie przeznaczają 45 mld euro czego Szłapka nie przeliczyłby na złotówki.
Osioł to jesteś ty. Bo w Niemczech Rydzyka wyrzucili i zakazali działalności radia Maryja już dawno. Niemcy nie pozwolą się tak oszukiwać, jak ty.
Te pieniądze są publiczne, to pieniądze Polaków i nie powinno tak być, żeby były rozdawane na jakieś widzi misie Rydzyka. Komu jest potrzebne jakieś muzeum w tak ciężkich czasach jakie są teraz? Medykom odmówiono pomocy, a dają Rydzykowi na niepotrzebne interesy???
Rydzyk nie zaprowadzi rodziny radia Maryja do nieba, tylko wabi niebem, a wprowadza na drogę, w ktorej na końcu drogi jest duża brama z napisem PIEKŁO.

Reklama

Reklama

Re: Ile milionów Rydzyk dostał od Ministerstwa?

Napisał(a): ~KIELCZANIN -

PAN RYDZYK PRZEJDZIE DO POLSKIEJ HISTORII JAKO JEDEN PRZODUJĄCY W CZARNEJ KIECCE DUCHOWNY, KTORY PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE MIAŁ GDZIEŚ WSZYSTKICH BISKUPÓW, WIERNYCH I PAPIEŻA. CAŁE SWOJE ŻYCIE POŚWIĘCIŁ NA TUMANIENIU DEMENCJĄ STARCZĄ LUDZI W PODESZŁYM WIEKU. ORAZ WYCIĄGANIA PANSTWOWYCH PIENIĘDZY OD WŁADZ , KTORE BYŁY IM WDZIĘCZNE ZA KAMPANIE WYBORCZĄ . JA DZIĘKUJĘ PANU BOGU, ŻE MIMO PODESZŁEGO WIEKU POSIADAM ZDROWY ROZUM I NIE WPADLEM W SIDŁA TEGO BIZNESMENA

Re: Ile milionów Rydzyk dostał od Ministerstwa?

Napisał(a): ~lonia -

jak by swoje dawali, to by za dwa złote sie uzbierało, a że dają NASZE PODATKI, to co im tam - milion mniej czy więcej.. Najwyżej wymyślą kolejne opodatkowanie 38 milionów jeleni i będzie ok. Głupi ten naród z nad Wisły....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile milionów Rydzyk dostał od Ministerstwa?