14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń285
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +-7
14 ppt ?

Ile obecnie kosztuje wesele? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile obecnie kosztuje wesele?

Napisał(a): katja007 -

Dziewczyny, jestem zatrwożona. Zawsze marzyło mi się wielkie wesele na 100-150 osób, ale chyba będę musiała zrezygnować ze swoich planów. Chodziłam ostatnio z narzeczonym po różnych lokalach i ceny od osoby zaczynają się średnio od 200 zł (najczęściej jest to najuboższe menu). Do tego przecież jeszcze dochodzi zespół muzyczny, fotograf/kamerzysta, samochód, ksiądz i aż strach pomyśleć co jeszcze. Przecież to wyjdzie pewnie z grubo ponad 30 tys. zł. Wy też tyle płaciłyście? Ile obecnie kosztuje wesele? Skąd wziąć na to kasę? Brałyście pożyczki? Oszczędności?
INTERIA.PL

Re: Ile obecnie kosztuje wesele?

Napisał(a): gość -

Jestem na tym samym etapie co ty... Ślub to spory wydatek, my mamy zamiar oszdzedzać, bo tak jak piszesz potrzeba 30 tysięcy. planujemy też co miesiąc coś robić w tym temacie... bo przecież dajesz zaliczki nigdy nie placisz calosci od razu, takze za 2 miesiace rezerwujemy sale zakolejne dwa kamerzysta i tak dalej...

Ostatnio był program w Tv o zadłużeniech... Specjalista który tam był mowił ze najgorsze co robią młodzi to biora pozyczki na wesele. Koszty nie zwracają sie a mlodzi zostaja z długami. My z mężem nie mieliśmy kasy i zrobilismy obiad na 50 osób. Wszystcy bawili się swietnie łacznie z nami i impreza trwała do rana.

Bym liczyła kilka tysięcy za takie wesele. My się dopiero przymierzamy i koszta cały czas się zmieniają. Mamy na bank wybranego już kamerzystę z firmy bycze filmy. Mają super ujęcia i ceny nie są wygórowane. Jeszcze został nam lokal i ostateczna liczba gości do ustalenia.

Napisał(a): Karolinka20 -

Jeżeli chcemy, żeby wesele było naprawdę niezapomniane, to musimy wszystko dobrać idealnie pod nasz gust, a jednocześnie niedrogo, bo inaczej nie wystarczy na miesiąc miodowy;) Fajne i tanie fotki robią na przykład w Studiu MTJ w Warszawie, znajdzie się też na pewno jakaś dobra i tania orkiestra. Tylko trzeba uważać, bo jak coś będzie się wydawało zbyt tanie, to raczej podejrzane firmy się pod tym kryją.:)

Napisał(a): Therese28 -

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz na swoim weselu, ceny są bardzo różne, ale można sporo oszczędzić na różnych elementach wesela, wybierając najlepszą ofertę. Ja przykładowo sporo oszczędziłam na transporcie gości weselnych i wynajęłam autokar z http://www.wy(...)law.pl/ - mają komfortowe autokary w najlepszych cenach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile obecnie kosztuje wesele?